Skocz do zawartości

Jak stać się skur...


mianle

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jasno widzę że spier... sobie połowę życia bo wierzyłem w to że jak będę miły to laska klęknie i mi ...

Skrajność tak że byłem wychowany przez kobiety i miękka faja, brak umiejętności prowadzenia itd...

 

To co teraz, jak ruszyć z tego miejsca, jak spowodować aby być pewnym siebie, olewać zdanie kobiet na swój temat, jasno nie bać się mówić nie itd...

 

Jak takie zmiany u Was następowały ?  Co ze sobą zrobić w małym mieście żeby wyjść do ludzie? Zacząć się zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj forum, słuchaj audycji, zadbaj o wygląd, poświęcaj czas na zainteresowania i rozwijaj siebie a wszystko się naprostuje. Sam byłem białym rycerzem i to jakim :D Po przyjściu na forum dużo zrozumiałem i wszystko zaczęło się zmieniać. Nie wiem ile masz lat że piszesz że połowę życia straciłeś ale nigdy nie jest za późno. Ogólnie pytaj i słuchaj rad doświadczonych życiem braci a będzie git.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy, nigdy, przenigdy nie stawiaj kobiet na piedestale. To największy błąd jaki popełniamy.

 

Ja też długo, bardzo, bardzo długo byłem dla kobiet miły, i co mam z tego? Szkoda gadać... Musiałbym wyrazić się niecenzuralnie.

Jaka szkoda że w latach mojej młodości nie było jeszcze internetu i nie było dostępu do tej wiedzy, którą mamy choćby tutaj, na tym świetnym forum.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mianle Pytanie zadałeś trochę jak: "zawsze chciałem umieć latać myśliwcem. Panowie - jak zacząć latać myśliwcem?". Małymi krokami. "No More Mr Nice Guy", Kobietopedia i Stosunkowo Dobry, forum (ale w granicach rozsądku). Zacznij od książek, nabierz dystansu a potem zacznij czytać świeżakownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mianle Czeka Cię długa i mozolna praca, to nie przychodzi z dnia na dzień, to długotrwały proces, zresztą to, ze zaczniesz czytać forum i polecane książki nie oznacza, że taki się staniesz. Ja sam mam kumpla co to działalność Marka i forum zna bardzo dobrze, ale jego misia jest inna niż wszystkie i wyjątkowa. Zmiana musi nastąpić wewnątrz Ciebie, to jest moim zdaniem najważniejsze, jeśli będziesz odrzucał wiedzę z tych źródeł daleko nie zajedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Magician napisał:

Nie, to zupełnie tak to nie działa. Nauczono Cię, że jak kwiatków babie naznosisz to ona będzie Twoja. Nic z tych rzeczy. No ale masz wolną wolę, próbuj.

To już wiem niestety :( że nie działa, i jak gadam z laską u mówię jej co myśle (co myślałem.. )na temat idealnego związku to słuszę: "o jej, jesteś idealny, bla, bla, bla - ale laski nie ciagnie na kolanach bo człowiek nie umiej jej kazać tego zrobić..."

2 minuty temu, Krugerrand napisał:

@mianle Czeka Cię długa i mozolna praca, to nie przychodzi z dnia na dzień, to długotrwały proces, zresztą to, ze zaczniesz czytać forum i polecane książki nie oznacza, że taki się staniesz. Ja sam mam kumpla co to działalność Marka i forum zna bardzo dobrze, ale jego misia jest inna niż wszystkie i wyjątkowa. Zmiana musi nastąpić wewnątrz Ciebie, to jest moim zdaniem najważniejsze, jeśli będziesz odrzucał wiedzę z tych źródeł daleko nie zajedziesz.

Super, ale jak przejść od czytania do działania? Jak to u Was było? Czy kasa w takich zmianach może pomóc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mianle napisał:

i jak gadam z laską u mówię jej co myśle

Nie gadaj z pannami na takie tematy, olej to, im mniej wiedzą od Ciebie na te tematy tym lepiej i  odnośnie samego Ciebie też. 

Napisałem Ci, że wszystko zaczyna się w Tobie i w Tobie musi nastąpić przewartościowanie pewnych spraw, zacznij testować rozwiązania z forum i książek na dziewczynie, jeśli ją masz, znajomych koleżankach, kuzynkach i obserwuj rezultaty.

Mam nadzieję, że nie jesteś kolejnym kolesiem, który szuka konkretnych gotowców i nie zamierza ich stosować w praktyce, albo jakiegoś świętego Graala, co to ma rozwiązać problemy wszechświata.

Kolejny dziś wątek, w którym powielają się te same kwestie:)

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Krugerrand napisał:

Nie gadaj z pannami na takie tematy

To fakt. I nigdy nie mów lasce, że czytasz to szatanistyczne forum. ?

 

34 minuty temu, mianle napisał:

Czy kasa w takich zmianach może pomóc?

Bardzo często pomaga. Ale nie pokazuj swoich zasobów w wulgarny sposób.

 

27 minut temu, Krugerrand napisał:

Kolejny dziś wątek, w którym powielają się te same kwestie

Dla nas to kolejny taki sam wątek, ale młody forumowicz tego nie wie i należy mu coś podpowiedzieć. Młody jest, ale się wyrobi i na ludzi wyjdzie.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MagicianSzkoda tylko, że niemal każdy nowy wchodzi tu i zakłada tematy myśląc, że jego historia jest wyjątkowa, a okazuje się schematyczna, a jest taka, bo nie czytał wcześniej forum, nie słuchał audycji i nie czytał obowiązkowych lektur. 

Coraz bardziej jestem tym zniesmaczony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krugerrand napisał:

@MagicianCoraz bardziej jestem tym zniesmaczony.

 

Forum to misja pomagania, jak możesz być zniesmaczony tym, że ktoś nie ma tej wiedzy co my? Ludzie nie są jasnowidzami, skąd mają ją mieć? Musza tu ochłonąć, okrzepnąć. Apeluję o więcej wyrozumiałości.

 

Jeśli tu pobędą i odrzucą tę wiedzę, można czuć niesmak - ale jak ktoś jej nie zna, trzeba mu pomóc. A jak się nie chce, to omijać tematy nowych na forum, nie dołować ich zbytnio. Jeszcze pocierpią.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Bazuje na własnym doświadczeniu, możliwie, że bardzo mylnie, a wynika to z tego, że zanim sam zalogowałem się na forum i postanowiłem dołożyć swoje co nieco, słuchałem Twoich audycji, czytałem forum i nie tylko, na bazie tego przerobiłem swoje związki i nie zakładałem zbędnie tematów. Szkoda, że mało kto podąża taka drogą. Stąd takie moje rozgoryczenie. Korzystając z okazji może do zasad wstąpienia na forum można dodać lekturę Świeżakowni, działu o doświadczeniach ze związku lub małżeństwa, Twoje książki plus najczęściej polecane lektury innych autorów tu na forum?

Poza awatarem i przywitaniem się niech nowy Brat potwierdzi, że przeczytał Twoje książki i na bazie tego może niech tworzy dopiero swoją historię, dopiero wtedy niech pyta co zrobił nie tak,  co trzeba poprawić itp.   

Co Ty Marku na to? Co na to inni Moderatorzy?

Luźna propozycja wynikająca z dzisiejszej lektury forum.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand I tak nowi nie czytają tego, co im polecamy. I co zrobisz? Nic nie zrobisz. Człowiek opanowany bólem wbija bez czytania zasad, i trzeba mu pomóc, dopóki wulgarnie nie łamie regulaminu.

 

Pomyśl tak - on nie wie tego co Ty, więc mu odpuść. Niech ma trochę czasu, i jeśli będzie się źle zachowywał, wtedy zareagujemy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński To ich problem, ale można jakoś ich do tego zmusić:) Tak jak zmuszasz jako właściciel forum do awatara i przywitania się. Rożnica między mną a nimi polega na tym, że ja sobie bardzo wziąłem do siebie to o czym mówisz i piszesz oraz treść forum i sam na sobie to przerobiłem, dlatego mojego tematu w Świeżakowni  nie ma i pewnie nie będzie. Tu popełniłem błąd oceniając wszystkich poprzez siebie. Jednak pozostawiam moją propozycje do rozważenia Tobie i Moderacji. Oczywiście jako skromny użytkownik zaakceptuję każdą Twoją czy Waszą decyzję. Dobranoc.

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pilot Pirx napisał:

Nigdy, nigdy, przenigdy nie stawiaj kobiet na piedestale. To największy błąd jaki popełniamy.

 

Ja też długo, bardzo, bardzo długo byłem dla kobiet miły, i co mam z tego? Szkoda gadać... Musiałbym wyrazić się niecenzuralnie.

Jaka szkoda że w latach mojej młodości nie było jeszcze internetu i nie było dostępu do tej wiedzy, którą mamy choćby tutaj, na tym świetnym forum.

 

 

Otóż to, nie trzeba czytać i łykać tematyki red pill, słuchać audycji naszego Szanownego Guru by zrozumieć, że takie podejście jest mocno szkodliwe. Świetny do tego był tekst Tesli, w odpowiedzi na to, dlaczego nigdy się nie hajtnął.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie "primo" ultimo:

nie da się wyjść w 100% z białorycerstwa tym bardziej z matrixa.

 

@Krugerrand masz już zmienioną optykę i tematy w świeżaków wydają sie trywialne i takie są, ale pomagając i odpisując w danym temacie sprawiasz Typowi wrażenie, że ktoś się interesuje to może tylko pomóc, (mi nikt nidy nie pomagał nie było z kimpogadać nawet), a forum ma pomagać.

 

Istnieje ryzyko, że bedzie to troll lub ktoś kto to oleje. Bywa.

Mierzysz ludzi własną miarą, a większość ludzi chce łatwego życia. Plug and play. Albo wtykanie wszystkiego do USB. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przed byciem chujem (czyli sobą) blokowała postawa "A co ona sobie pomyśli." "Nie pomagam naszemu związkowi" "Nie spotka się po tym ze mną". 

Najlepszym na to lekarstwem jest postawa "Prowadzę związek tak jak chcę z lekkim uwzględnieniem twojego zdania, a jak ci się to nie podoba to nikt ci nie kazał ze mną być.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli. Zauważyłeś, że jest coś nie tak. Nie rzucaj się do przodu.

 

Nie myśl do przodu. Pomyśl wstecz. Wróć do dzieciństwa. Przypomnij sobie te magiczne chwile. Pomyśl o tym małym chłopcu, którym byłeś.

Pamiętasz swoje narodziny, jak wrzeszczałeś na porodówce, w jakim szoku byłeś gdy opuściłeś ciepłe łono matki? Jaki bezbronny byłeś! jak oskórowany królik wyglądałeś! ale mordę darłeś, kumasz? wtedy miałeś więcej odwagi niż teraz, będąc dorosłym. Każdy przy narodzinach jest taki prawdziwy, wszyscy to przechodziliśmy. Sęk w tym by w pewnym etapie życia do tego wrócić i sobie uświadomić jak weszliśmy w życie, i jak otoczenie próbuje wyciszyć, wytłumić ten krzyk dziecka.

 

Czas przebaczenia. Pogódź się z przeszłością. Zaakceptuj wszystko. Dopiero wtedy do przodu. To ważne. Jeśli tego nie zrobisz to byle pierdoła, jakieś wspomnienie może Cię cofnąć wstecz, do punktu wyjścia. Akceptacja przeszłości, dopiero wtedy do przodu.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

@lxdead

Świetnie ktoś napisał, że Tesla operował bardzo mocno na logice i bycie z emocjonalną kobietą było by niezwykle wyczerpujące. Kiedyś już ten filmik widziałem ale sobie go jutro przypomnę.

 

Pozdrawiam.

To prawda, a dodać też trzeba że gość był po prostu introwertykiem, a Ci - co wiem z doświadczenia na własnej skórze - są bardziej podatni na białorycerzenie. Czytając jego punkt widzenia na ten temat, nie da się nie zauważyć że zbroję miał ogromną. Im dłużej coś takiego trwa, tym większa idealizacja związku, partnerki i stosunków damsko-męskich, a im ona większa, tym trudniejsza możliwość poznania i nawiązania kontaktu z samicą, o ile nie przekroczy punktu krytycznego, gdzie staje się to po prostu niemożliwe - tak jak to właśnie było u Tesli.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Krugerrand napisał:

@MagicianSzkoda tylko, że niemal każdy nowy wchodzi tu i zakłada tematy myśląc, że jego historia jest wyjątkowa, a okazuje się schematyczna, a jest taka, bo nie czytał wcześniej forum, nie słuchał audycji i nie czytał obowiązkowych lektur. 

Coraz bardziej jestem tym zniesmaczony.

uwierz mi że czyta ale napisanie że co robić to jedno a w moim wątku było pytanie jak u Was wyglądała zmiana? Może ktoś np: zaczął biegać? Chodzić na siłowni? A może medytuje i może się podzielić jak z biegiem czasu medytacji dała mu taką wolność że miał w dupie opinie 10/10 co dało zamierzony efekt?!

8 godzin temu, Krugerrand napisał:

@Marek Kotoński Bazuje na własnym doświadczeniu, możliwie, że bardzo mylnie, a wynika to z tego, że zanim sam zalogowałem się na forum i postanowiłem dołożyć swoje co nieco, słuchałem Twoich audycji, czytałem forum i nie tylko, na bazie tego przerobiłem swoje związki i nie zakładałem zbędnie tematów. Szkoda, że mało kto podąża taka drogą. Stąd takie moje rozgoryczenie. Korzystając z okazji może do zasad wstąpienia na forum można dodać lekturę Świeżakowni, działu o doświadczeniach ze związku lub małżeństwa, Twoje książki plus najczęściej polecane lektury innych autorów tu na forum?

Poza awatarem i przywitaniem się niech nowy Brat potwierdzi, że przeczytał Twoje książki i na bazie tego może niech tworzy dopiero swoją historię, dopiero wtedy niech pyta co zrobił nie tak,  co trzeba poprawić itp.   

Co Ty Marku na to? Co na to inni Moderatorzy?

Luźna propozycja wynikająca z dzisiejszej lektury forum.

Czytałem książki a kanał Marka przesłuchałem zanim jeszcze mu "wycieli" i przeszedł na vimeo, ale co z tego jak z miejsca trudno ruszyć!

8 godzin temu, SławomirP napisał:

Wpierw musisz poczuć, że nigdy byś nie postawił w swojej głowie żadnej kobiety ponad siebie i od tego zacznij.

Jak to poczuć? 

Do Wszystko Sceptycznych osób w tym wątku, moim drodzy, a może dlatego wątki się powtarzają w odpowiedzi w nich nie pozwalają na rozwiązanie problemów autorów danego wpisu? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wspomniana sprawa to zdobycie wiedzy i zrozumienie na poziomie logicznym, że Twoje przekonania odnośnie kobiet są mylne. Masz książki, masz Forum. Dalsza kwestia to zmiana wzorców bo to nie logika tylko emocje, które są "produktem" wpojonych Ci wzorców będą sterować Twoim zachowaniem w relacji z kobietą.

 

Większość ludzi nadal nie rozumie, że to nie logika tylko emocje sterują naszymi zachowaniami. Za emocjami stoją wpojone wzorce, zwłaszcza te w dzieciństwie i okresie wczesnego dojrzewania.

 

Zmiana wzorców to już cięższa praca ale do ogarnięcia. Od razu znajdziesz swoje słabsze punkty. Różnie z tym bywa ale najczęściej to niska samoocena, poczucie wstydu, poczucie niższej wartości w relacji z kobietą.

 

Twoja podświadomość najszybciej zmieni wzorce jak zobaczy realnie jak coś działa. Jak będziesz widzieć realne skutki swoich zachowań. Nie mam na myśli oczywiście tego abyś nowo poznanej kobiecie rozkazywał od razu klękać do rozporka :D. Najprostsza sprawa szybkiego rezultatu zmiany wzorców to wejść w środowisko gdzie zachowania jakie chcesz nabyć dominują. Czyli w tym przypadku w środowisko tzw. bad boyów. Przebywając w nim będziesz widział jak kobiety reagują na takich facetów. Różne kobiety - nawet takie po których według Twojego starego światopoglądu nigdy byś się tego nie spodziewał. Ty obserwujesz i widzisz rezultaty a Twoja podświadomość się przeprogramowuje.

 

Nie często jednak ktoś ma taką "okazję". Zazwyczaj sam musisz się przeprogramować czytając, obserwując siebie i świat i powoli testując nowe zachowania.

 

No jest jeszcze trzecia droga zmiany osobowości człowieka czyli poprzez traumy ale to teoretycznie nie dotyczy.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.