Skocz do zawartości

Obawa przed "zamoczeniem kija"


BydlakŚmierdziel

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę spamuję tymi tematami, ale jestem świeżakiem w kwestii relacji damsko-męskich i chciałbym zaczerpnąć wiedzy od bardziej doświadczonych samców :D

 

Mam 24 lata i jeszcze nigdy nie uprawiałem seksu. Miałem po temu trzy sposobności, których nie wykorzystałem z powodu jakiegoś wewnętrznego lęku, w pierwszym przypadku na dodatek mi się dziewczyna jakoś zbytnio nie podobała - przy lizanku z macankami żołnierz nadal pozostawał w spoczynku ?

 

Odnośnie tych obaw, to ciągle mi w głowie siedzi to, że np. dziewoja może zajść w ciążę, zarazić mnie czymś itp. 

Miał ktoś podobnie, jak sobie z tym poradzić? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divy nie, bo niehonorowo i możliwość chorób; Kobieta nie, bo ciąża; lalka też nie, bo wstyd i w ogóle nie wypada; ręcznie? Masturbacja to grzech i idzie się po tym po śmierci ciała do piekła.

 

I weź takiemu pomóż ?

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruchać, jebać, nic sie nie bać! Koło dzambo i do przodu to jest moje hasło. 

 

Masz chłopie tyle zjebanych programów wjebanych do głowy że strach. A z domu wyjść się nie boisz?  Na gitarze też nie graj bo struna pęknie i Cię zabije. Z kompa też nie korzystaj bo on złapie wirusa. 

  • Like 4
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem w czym jest problem. Zakładasz prezerwatywę i lecisz. Jak pęknie co zdarza się niezwykle rzadko to idziesz do lekarza po tabletkę 72h po. Jak się boisz hiv to prosisz pannę żeby zrobiła badania (sam wtedy też takie robisz). To Ci daje praktycznie 100% pewności. Musisz znaleźć tylko dziewczynę która zgodzi się na te dwa warunki.

 

PS. Możesz też wyliczyć kiedy dziewczyna mniej więcej ma dni płodne i wtedy się nie zbliżać. To zwiększy dodatkowo Twoje bezpieczeństwo.

Edytowane przez adam1992
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Ty się nie zbijaj bo struna mi raz jebła i w oko dostałem. Także tego. 
@BydlakŚmierdziel Nie idź do divy. Upoluj sobie sam. Zobaczysz, że fun dużo większy. Diva ci może skrzywić podejście do seksu. Jedyne co diva ci pokaże i uzmysłowi to to, że seks jest nic nie wart. Ot i to prawda. Jest wart 100-150 zł. W realnym życiu NIGDY nie daj kupczyć dupą. Laska kupczy dupą - idziesz na divy. To ma być przyjemne i to baba z tego ma więcej korzyści niż facet. 

Chorobę możesz złapać nawet nie uprawiając seksu. W publicznej toalecie, od niemytych rąk... Wszędzie to gówno się roznosi teraz.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kurcze, wejdź w jakiś związek, i tyle kiedy chcesz się uczyć? Popełniać małe grzeszki i byki.  Romansuj. I puknij coś w gumie. Divy nie proponuje bo się spalisz. Wchodź w związki, porycerzykuj, zobacz jak to się je, wyrwij największego paszteta z paczki, czy coś, zobaczysz jak Twoje akcje pójdą do góry u wspólnych koleżanek... I przeleć ją. Poszaleć trochę. 

 

 

 

Lecz ostrożnie. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie moim zdaniem

jak się boisz "umoczyć kija""

to idź koniecznie na obciąganie w gumie.

do Agentury. Panie mają u siebie prezerwatywy.

Tylko w tym przypadku  pamiętaj proszę:

wybieraj Panie po 30 r, życia z Big cycem.

 To są doświadczone

językowo i  pod względem dydaktycznym

lektorki języka francuskiego.

Niejednemu już  wystraszonemu młodzieńcowi 

Pałkę obrabiały. Miłej zabawy i zrelacjonuj nam wizytę.

 
Au revoir!
 

?

 

Edytowane przez Legionista
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.