Skocz do zawartości

Poradnik dla białego rycerza by QV?


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

@Quo Vadis?

 

Bardzo dobry i merytoryczny poradnik.

 

Jedyny mój "komentarz", to to, że oryginalny temat w którym zamieściłeś odnośnik tyczyl się (na mój nos) przypadku pani NPD/Borderline+tendencje przemocowe.

To niestety tematy, gdzie przeplatają się objawy zaburzeń psychicznych jak i klasycznych damskich manipulacji i gadziego mózgu. Różnice są często subtelne i ciężkie do rozparcelowania co jest co. Stąd i "dobre chłopaki" i biali rycerze wpadający w te sidła mocnych zawodniczek.

 

Tak czy inaczej, dobra robota.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych facetów przeczytanie tego może być takim szokiem, jak dla Neo to gdy dowidział się że żył w symulacji komputerowej :)

Z tym, że on już nie miał wyjścia i po prostu musiał to przyjąć.

 

Rozbawiło mnie stwierdzenie " żeby Twoja myszka była inna to chyba musiała by być Szarakiem z galaktyki Andromedy " :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mosze Black napisał:

Można by to przypiąć do świerzakowni

Jeśli wyżsi rangą - @Marek Kotoński lub @Mosze Red jako jego prawa ręka tak uznają, to się podwiesi. W każdym razie miło mi, że się przyjęło.

3 godziny temu, TheFlorator napisał:

temat w którym zamieściłeś odnośnik tyczyl się (na mój nos) przypadku pani NPD/Borderline+tendencje przemocowe.

Szczerze mówiąc tamten wątek przeczytałem po łebkach, nie jestem specjalistą, mogę się tak samo jak i Ty tylko domyślać co to za kobiety grały główną rolę w tych opowieściach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.