Skocz do zawartości

Prawdopodobnie kupuję samsunga S9 i VR sobie w prezencie.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Marek kupuj tego s9.

 

Nie patrz na nasze oceny czy komentarze. Ja po prostu jestem uprzedzony do Samsungów ale przynajmniej sobie fajny prezent zrobisz i tyle. Życie jest za krótkie a Ty jesteś uwięziony w pokoju, więc przynajmniej zrób sobie tą "cele" maksymalnie komfortową.

Koniec końców bym sprzedał tego iPhona bo jak sam mówiłeś trochę ma za mały ekran dla Ciebie.

Rób to co czujesz i tyle :)

 

 

A iPhona wiem, że chciałbyś zatrzymać ale może warto komuś z forum chociażby odsprzedać to zawsze te parę dobrych stówek się zwróci.

Może ktoś się ucieszy, że ma iPhona po guru :D

 

Pozdrawiam.

 

Edit:

Aha ja bym jeszcze ustawił sobie w głowie, że jak chce kupić s9 to sprzedaje iPhona. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Na Twoim miejscu i dysponując tak potężnym pecetem zainwestowałbym w HTC Vive, cena od 2599 zł aktualnie. Żadnego rozstawiania czujników (chełm wykrywa sam gdzie są kontrolery w przestrzeni), bezprzewodowo. Zobacz jak to wygląda w 'praniu' od starego wyjadacza w branży growej:

 

Niezła jazda. :D

Oculus jest tańszy jednak to trzeba się bardziej wgryść w temat by obadać co byłoby lepsze.

Gdy miałbym już mocarnego kompa to tylko i wyłącznie taki zestaw.

Jako telefon kupiłbym huyłeja, po co przepłacać, sam wiesz jak to czasem bywa z przepłacaniem (vel. Giant). ;)

Taki mój punkt widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Kompa mocnego nie mam, wprawdzie jest I7 najnowsze, ale karta stara, GTX970.

Na miminalne się łapiesz. Ja bym spróbował z tym pod kompa. Właśnie bracie @Aresss dobrze kombinujesz by wziąć na raty -  w razie niewypału można łatwiej zwrócić zrywając umowę. (nie wiem jak to w praktyce wygląda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

A po co raty? Masz hajs, kupujesz - nie masz, nie kupujesz. Taki nawyk jest najzdrowszy psychicznie.

Nawet jak miałem roczną wypłatę na koncie odłożoną to kupowałem na raty.

Np komputer 2500zł= Na 10mscy i oddawało się tam do 50zł więcej do kredytu, albo 0% jak są raty. To po co mam od razu wykładać hajs. To nie prowident ze mają 500%.

 

I się tego nie odczuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos Sony ps4 + VR to cena 850 zł kusi, oj kusi. :)

https://www.euro.com.pl/okulary-vr/sony-playstation-vr-kamera-vr-worlds-v-3.bhtml

 

Do tego 30 dni ichniejszej gwarancji zwrotu przy zamówieniu z netu i założeniu konta na fikcyjny mail. Oddać można osobiście w jakimkolwiek euro stacjonarnym, nie raz już tak robiłem.

 

@Marek Kotoński może spróbować najpierw w ten sposób. Wydatek nieporównywalnie niższy a zwrócić byś mógł niemal po miesiącu. Ty albo koleżanka. :)

Edytowane przez Feniks8x
Dopisek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marek Kotoński napisał:

wpierdoliłem się z tym sony i szczerze tego żałuję :(

Ja bym nie żałował, co prawda cena spoko do wybadania, jednak wszędzie są opinie, że to tylko taka zabawka dla totalnie początkujących/amatorów w temacie. Prawdziwe vr oraz możliwości to tylko htc lub oculus + mocny komp. Pomyśl, na takim smartfonie to ile pograsz zanim się cały zagotuje? Pół godzinki?

Miniaturyzacja w wysokowydajnych sprzętach do rozrywki to wielka lipa, problem z odpowiednim odprowadzeniem ciepła. Podobnie tyczy się laptopów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam protestanckie podejście do wydawania pieniędzy: kupuj tylko to, co jest naprawdę potrzebne. 

 

Zarabiam, przeliczając na polskie, ładną sumę pięciocyfrową, a na koncie staram się mieć dziesięciokrotność zarobków miesięcznych. Mógłbym pracować więcej, ale po co się zarzynać? Jeżdżę starym, bezwartościowym autem, telefony mam chińskie za jakieś grosze. Marki ubrań mam w dupie. Życie mnie nauczyło, że kasa to nie wszystko. 

 

Nigdy w życiu nie brałem kredytów ani pożyczek. Jedyne, na co mogę wydać większą sumę to zdrowie lub nieruchomości inwestycyjne, przynajmniej dziecku coś po mnie zostanie. 

 

Wychowywałem się w domu z pieniędzmi, nie muszę sobie nastroju zakupami poprawiać. 

 

Elektronika za 2700 zł? Jebać gadżety.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę daje:

https://antyweb.pl/playstation-5-psvr2-data-premiery-cena/

 

Gdybyś zdecydował się kupić to poczekaj bo może w ten czorny piątek będziesz miał jakieś promocje, spójrz:

https://www.tabletowo.pl/2018/11/20/zapowiedz-black-friday-w-x-kom/amp/

Po kilka stów mniej mają być telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
3 godziny temu, Fit Marek napisał:

A9 ma tyle wspólnego z S9

Ale 9 ma w nazwie to się liczy ?

 

Na rynek w styczniu ma wejść do Polski jakaś marka Chińska "Oppo".

Totalnie nie wiem co będą mieć za sprzęt ale warto poczekać i obczaić co będą oferować za sprzecicha.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jaki jest sens posiadania takiego telefonu. Co rzeczywiście z tych funkcji, które on posiada jest nam potrzebne. Czy media nie wmawiają nam potrzeb, które tak naprawdę nie są nam potrzebne?

Zauważyłem u siebie pewien mechanizm. Kiedy posiadam dany telefon, jeżdżę danym samochodem to potem mam ochotę wymienić te rzeczy na lepsze(telefon model wyżej, rozglądam się na lepszym autem), ale kiedy zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest mi to do życia potrzebne to odpuszczam bo najzwyczajniej w świecie szkoda $$

Wydaję mi się, że warto gdzieś postawić granicę i powiedzieć sobie stop.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.