Skocz do zawartości

Jestem w czarnej dupie


aceiro

Rekomendowane odpowiedzi

@WielkieOczy

Szukałem już 3 miesiące temu - m.in. u prawnika i tutaj. Całą historię masz w tym wątku (jeśli Cię to interesuje, rzecz jasna).

Wdrożony "program naprawczy" to m.in efekt lektury tego forum. Ale - tak jak zastrzegałem - to tylko pierwszy etap i długofalowe efekty jak na razie trudne do przewidzenia.

@misUszatek

To nie ten wątek. O niebieskiej karcie było gdzie indziej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, aceiro said:

@WielkieOczy

Szukałem już 3 miesiące temu - m.in. u prawnika i tutaj. Całą historię masz w tym wątku (jeśli Cię to interesuje, rzecz jasna).

Wdrożony "program naprawczy" to m.in efekt lektury tego forum. Ale - tak jak zastrzegałem - to tylko pierwszy etap i długofalowe efekty jak na razie trudne do przewidzenia.

Nie wiem - przypomina to trochę moją sytuację. 4 miesiąc bez żony. Powoli zaczyna mi się to podobać. Choć miałem przeczucia i mógłbym to sam zakończyć. Niestety. Nie dałem sobie szansy. Stąd cierpienie. Wierzyłem... Ze się uda ?

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.