Skocz do zawartości

Który temat na forum Was znokautował?


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm...

Sporo tego :D 

Połowa wątków, które czytałam spokojnie.

 

Ale może wyróżnię wywody by @Mosze Red, bo to były chyba jedne z pierwszych tematów jakie tu czytałam, o tym dlaczego będziemy w dupie w XXI wieku, o Magdzie lat 20 i o wyborze żon, gdzie ma być młodsza, ale zarabiać tyle samo, ulegać, ale intercyza i moje ulubione - możesz kurwę wyciągnąć z burdelu, ale burdelu z kurwy nigdy :D Czytałam kilka razy i zawsze mnie zadziwia. 

 

No i inny temat bardzo stary, to był okres kiedy tylko czytałam forum, gdzie pan się chwalił jak można oszukać kobietę udając, że się ją kocha i chce kupić samochód. Przeciągać to i ruchać w tym czasie, a potem kopnąć w dupę. No i komentarze, że to kara za pazerność.

 

A co do opinii, że zapach innej kobiety podnieca partnerkę no wszystko opada. Nie chce mi się tej bzdury komentować. Na szczęście nie widziałam tego wątku.

Owszem kobiety są bardzo wrażliwe na zapachy, ale właśnie po to, by wyczuć i kopnąć delikwenta w dupę. 

 

A co do wątków jeszcze nie mogłabym nie wspomnieć o wątku dzięki, któremu tu jestem, bo gdyby nie on odpuściłabym forum już w styczniu czyli wklejenie mojego listu do założyciela i dyskusja pod nim, często do tego wracam jak chcę sobie humor poprawić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Fit Daria said:

Owszem kobiety są bardzo wrażliwe na zapachy, ale właśnie po to, by wyczuć i kopnąć delikwenta w dupę. 

Tak masz sporo racji.

 

To właśnie dlatego węch jest pierwszym i najsilniejszym zmysłem.

Pozwala ocenić płeć przeciwną pod kątem zdrowia lub jego braku, lub pod kątem zgodności genetycznej i wielu innych spraw.?

Delikwent o ktòrym mòwisz z takim samym prawdopodobieństwem może Ciebie kopnąć w d!.

 

To jest właśnie jeden z tych tematòw ktòre mnie powaliły.

 

Poza schematycznością zachowań kobiet w "świerzakowni" tu i kilku innych forach.

 

Ale powracając do tematu zapachu.

Zagłębiając się w otchłanie forum przeczytałem kilka postòw o wpływie zapachu na otoczenie .

Kilka postòw na temat " one hour body" i "HIT training "

Pierwsza moja reakcja , kurna to jakaś bzdura .

Zaraz potem ... halo halo .... coś jest na temacie.

 

No a teraz , powiedzmy że mam do załatwienia trudną sprawę ? w biurze pełnym kobiet i prowadzonym przez kobietę.

Idę załatwić sprawę po naprawdę ostrym treningu , bez prysznica po.

Czysto i schludnie ubrany, ale jednak bez prysznica.

(Wiem , sam kurwa w to nie dowierzam)

 

I zgadnij feminisiu, jaki jest wynik .....

 

Zwarte styki, nagłe "pobudzenie"  połowy biura , komentarze "przewodniej biurwy" w stylu ja "ich (znaczy swoich podwładnych) już dawno takich nie widziałam, nie wiem co się dzisiaj z nimi stało" .

 

Pomimo "błędòw formalnych" w moim formularzu , szybko skorygowanych przez przemiłą panią z recepcji na polecenie "przewodniej biurwy".

 

Pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy!

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎21‎.‎10‎.‎2018 o 23:56, Prezes napisał:

Jednym słowem poczułaś to co większość białych rycerzy przy pierwszym kontakcie z Red Pill / forum.

Można tak napisać. No to niestety niektórzy się odbiją od forum, bo psychicznie nie wytrzymają!

 

Dnia ‎21‎.‎10‎.‎2018 o 23:44, Ancalagon napisał:

A ja tam lubię niektóre z tych tematów, najlepszy był o wyzwoleniu się ze wszystkich matrixów, co dało totalną pustkę i brak sensu. :D Sama prawda!

 

Dnia ‎22‎.‎10‎.‎2018 o 00:00, SławomirP napisał:

Dlatego nie warto brać ślubu. Nagle kobieta z dnia na dzień staje się aseksualna i męcz się chłopie.

No właśnie jest na to skuteczny, acz kontrowersyjny dla monogamistów sposób.

 

48 minut temu, Red_Pill napisał:

No a teraz , powiedzmy że mam do załatwienia trudną sprawę ? w biurze pełnym kobiet i prowadzonym przez kobietę.

Idę załatwić sprawę po naprawdę ostrym treningu , bez prysznica po.

Czysto i schludnie ubrany, ale jednak bez prysznica.

(Wiem , sam kurwa w to nie dowierzam)

 

I zgadnij feminisiu, jaki jest wynik .....

 

Zwarte styki, nagłe "pobudzenie"  połowy biura , komentarze "przewodniej biurwy" w stylu ja "ich (znaczy swoich podwładnych) już dawno takich nie widziałam, nie wiem co się dzisiaj z nimi stało" .

 

Pomimo "błędòw formalnych" w moim formularzu , szybko skorygowanych przez przemiłą panią z recepcji na polecenie "przewodniej biurwy".

 

Pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy!

To mi się akurat podoba. Znaczy to, że jak faceci ćwiczą czyli dbają o swoje ciało, to coś z tego mają dodatkowo. :D No kuwa wreszcie jakiś pozytyw.

 

Ciekawe czy w drugą stronę to zadziała? Gdzieś czytałam krótką wzmiankę, że dawniej funkcjonowała opinia, że wyczerpujące ćwiczenia powodują bezpłodność u kobiet, dlatego kobietom nie zalecano tak ćwiczyć (zresztą sam wygląd u kobiet jak Schwarzenegger daje odczucie "ble").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.