Skocz do zawartości

Life


Gość Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sebastian

Hmm moim celem zyciowym jest 100% akceptacja siebie pod wzgledem fizycznym i psychicznym,chcialbym byc osoba pewna siebie ,odwazna i kochajaca wyzwania i czlowiekiem ktor wie ze zyje i czuje to zycie  .Moim celem jest pozbycie sie starego czlowieka pelnego kompleksow ,braku wiary w siebie i tak dalej.Drugim celem jest znalezienie zyciowej pasji ,czegos co bede kochal robic ,co da mi pieniadze na utrzymanie sie ,cos co spowoduje ze bede czul ze zyje...Co o tym sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian

Dlaczego dziekuje Marek i reszta chlopakow za pomoc ,za odpowiedzi na pytania na samczymrunie i ecoego... :) Duzo mi to pomaga w przewartosciowaniu mojej ''bani'' :) To wszystko jednak wymaga czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hmm moim celem zyciowym jest 100% akceptacja siebie pod wzgledem fizycznym i psychicznym,chcialbym byc osoba pewna siebie ,odwazna i kochajaca wyzwania i czlowiekiem ktor wie ze zyje i czuje to zycie  .Moim celem jest pozbycie sie starego czlowieka pelnego kompleksow ,braku wiary w siebie i tak dalej.Drugim celem jest znalezienie zyciowej pasji ,czegos co bede kochal robic ,co da mi pieniadze na utrzymanie sie ,cos co spowoduje ze bede czul ze zyje...Co o tym sadzicie ?

 

To dobry cel i moge Ci oznajmic z wlasnego doswiadczenia ze jest on jak najbardziej mozliwy do zrealizowania i wbrew pozorom wystarczy kilka lat na to by go zrealizowac w stopniu zauwazalnym - pozniej pracuje sie nad wiekszymi zmianami przez cale zycie. 

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.