Skocz do zawartości

Post pod postem


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie trzeba się z tym uporać w końcu, ja rozumiem, że jak moderator widzi posta pod postem to go to wkurza, ale jak ja widzę jakieś ostrzeżenia za to, że napisałem godzinę później posta pod postem to i mnie trafia. 15 minut na edycje, a co jeśli w 16 przypomnisz sobie jeszcze coś co chciałbyś dodać i wydaje Ci się to istotne ? Nie pisać ? Pisać pod postem ?

 

Zróbcie coś z tym, bo nie dość, że dwie osoby podkurwione, to jeszcze nie wiadomo co zrobić w takiej sytuacji.  

 

Zresztą nie rozumiem, czemu są jakieś ostrzeżenia, za posta dodanego godzinę później. Chce się coś dodać, nie da rady edytować, to dodajesz nowy post i jest zwięźle i szybko i przejrzyście, a ta baza danych wcale tak szybko Wam się nie zatka, bo rozumiem, że idea praktyki pochodzi z takiego wyznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aras czytałeś aktualizację regulaminu?

 

Jest jasno napisane że w takich przypadkach wysyłasz zgłoszenie moderacji przez opcję 'zgłoś' i my łączymy te posty!

Jeżeli tego nie zrobisz, to będą kary.

 

Czas 15 minut na edycję póki co zostaje, bo to skutecznie uniemożliwia na dłuższą metę manipulacją w dyskusji.

 

Zamykam.

 

ED: Jako moderacja nie będziemy się bawić w szukanie pośród 23k postów czy ktoś, gdzieś przypadkiem nie robi floodingu. To jest WASZE zadanie, jako kogoś, kto chce się wypowiedzieć po sobie, żeby nam ten fakt zgłosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.