Skocz do zawartości

Powitanie


Kleopatrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowne Grono,

Od dłuższego czasu Was czytam dzięki "mojemu facetowi" i w końcu postanowiłam dołączyć.

Tak w cudzysłowie ten  "mój facet" bo po półtora roku bardzo burzliwego związku - odkrywam, że jest gejem. Zastanawiam się jak narazie czy mu powiedzieć że wiem- bo robi z siebie 100 % samca Alfa- czyta to forum namiętnie :D a tu taki psikus. 

Tak więc raz jeszcze dzień Państwu dobry.

I pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Kleopatrus napisał:

bo robi z siebie 100 % samca Alfa- czyta to forum namiętnie :D

 

 

Daleko jestem od propagowania LGBT, co nie zmienia faktu, iż wydaje mi się, że bycie samcem Alfa nie wyklucza bycia gejem ;), witaj niewiasto

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Koszwil napisał:

Jeżeli to prawda to już to zrobiłaś, cześć.

Jakoś nie bardzo wiem jak mu to powiedzieć :D serio...  W sumie jako partner - kumpel to całkiem dobry chłopak z niego. Obawiam się że gra w otwarte karty mogłaby skutkować zakończeniem tej jakże na ten moment bezpiecznej podróży :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki jest limit znaków. Ale moje podejrzenia musiałabym bardzo wnikliwie opisać tak, aby Szanowne Grono mogło potwierdzić moje przypuszczenia :D

Mam opisywać?

41 minut temu, azagoth napisał:

Cześć. 

I pozdrawiamy również "faceta".

 

Dlaczego napisałaś w cudzysłowie ?

W cudzysłów dałam całość czyli "mojego faceta" bo już od dłuższego czasu łączy nas więź czysto kumpelsko-przyjacielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.