Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy,

co sądzicie o związku starszej kobiety z młodszym mężczyzną, jaka różnica wieku jest według Was akceptowalna? I czy wgl. jest akceptowalna?

Z reguły wolę starszych facetów, ale w kawiarni zaczepił mnie całkiem przystojny nastolatek. Umówiliśmy się na sobotę i świetnie się z nim bawiłam, jednak jeśli chodzi o zainteresowania, podejście do życia to znacząco się różnimy, czy taka znajomość ma sens w dłuższej perspektywie? Nie pytam o krótsze znajomości, bo tu wiek nie odgrywa aż takiej roli, poza tym, żeby był pełnoletni ;)  

Edytowane przez Masza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę Masza :)

Tutaj zaczepił, tam spojrzał, gdzie indziej puścił oczko wyrywasz tych chłopaków jak rzodkiewki w ogródku :)

Prawdziwa samica alfa :D

Az zazdroszczę Ci umiejętności interpersonalnych :D

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Ramzes napisał:

Baw się ;) I tak to na chwilę. Traktując relację w ten sposób wiek nie jest aż tak istotny.

Właśnie średnio mnie interesują romanse i krótkie znajomości, wolałabym poznać kogoś na dłużej. Nie chcę też robić z tego chłopaka zapchajdziury ;) 

33 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Tutaj zaczepił, tam spojrzał, gdzie indziej puścił oczko wyrywasz tych chłopaków jak rzodkiewki w ogródku :)

A wyobraź sobie, że nawet taki jeden @SzatanKrieger zaproponował mi wspólne wyjście na kawę, bo będzie u mnie w okolicy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rozmów, zwykłych znajomości, każde pokolenie dobre, wręcz wskazane, ale do związku koniecznie starszy mężczyzna - zaczynałabym tak (plus - minus) od 5 lat i wzwyż.

 

@SzatanKrieger, a może, to na odwrót :D

Każdy ma zdolność wyrywania, ale wszystko zależy, czy wyrywany chce być wyrwany :D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nefertiti napisał:

Poznajesz Prawdziwych Mężczyzn, a taki mężczyzna jest "głową i szyją", tylko kobiecie się wydaje, że nim kręci. :) 

Trochę nie rozumiem o co chodzi ;) Nie uważam się za samicę alfa, tylko za przyjazną osobę.

4 minuty temu, Gravedigger napisał:

Taka tam ciekawostka apropo tematu, moja babcia była starsza od dziadka 11 lat. XD

To były inne czasy, wydaje mi się, że ludzie (w tym tacy młodzi) poważniej podchodzili do związków i zakładania rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Nefertiti napisał:

ale wszystko zależy, czy wyrywany chce być wyrwany :D

Otóż to Pani szanowna @Masza chcesz być wyrwana? :P

54 minuty temu, Masza napisał:

zaproponował mi wspólne wyjście na kawę, bo będzie u mnie w okolicy :P 

Ależ to mondzioł jeden, zaraz mu powiem co o nim myślę :D

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole ogólnie starsze osoby ode mnie (wiek 21 lat). Tak w towarzystwie 30+ czuje się najlepiej, rówieśnicy ze studiów, a zwłaszcza koleżanki to w większości dla mnie porażka. Jak pracowałem z osobami 30-55 lat, to nie ma co nawet porównywać, ludzie genialni. 

 

Praca ze studentkami, a kobietami 28-40 lat na uczelni też bez porównania. Młode to straszna lipa, starsze od razu łapią żarty, luźna relacja się robi i jest ogień.

 

Ktoś też tak ma?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz @Masza szukasz tam po kawiarniach, lodziarniach w sklepach że zabawkami a ja tu czekam na tej orbicie i czekam.

1 minutę temu, Masza napisał:

jest 6 lat różnicy

Było zdradzać nasz wiek, tak publicznie ?

 

Dobra to ja jeszcze poczekam na tej orbicie i jak coś to dzwoń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.