Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Masza Aż tak Ci chłopa trzeba, że tak świrujesz? Często się zauraczasz? :)

Będzie Cię drażnić dziecinnością, Ty myślisz poważnie o życiu on jeszcze niekoniecznie. :)

Inna odpowiedź by była gdyby nie był już nastolatkiem. :)

Bedziesz mieć wpływ na niego, na jego wybory i przyszłość. Szkoda trochę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lalka napisał:

na jego wybory

Przepraszam lalka ale mi się skojarzyło, że Masza będzie mu mówić na kogo ma głosować we wyborach ? 

Ale słuchaj Lalki, Masza.

1 rok to jeszcze ujdzie ale koniec końców jeśli szukać kogoś "na zawsze" to jest to kiepski wybór. Nie żebym się promował (no dobra może trochę) ale niestety uważam, że będzie jeden wielki Lipton z tego, oprócz pierwszej fazy czyli ostrego bombanka na komodzie, na szafie, we wannie, na firankach, w lodówce, na lodówce przy lodówce, za lodowką :(

Koniec końców przyjdzie rozczarowanie - taka moja skromna opinia. No ale będzie dłużej giętki też trzeba o tym napomnieć.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Masza

Mialas szansę mogłaś napisać:

"Dobra żartowałam, tak naprawdę myślę o @SzatanKrieger i nie moge spać przez niego, założyłam ten temat bo wiedziałam, że w nim odpisze i chciałam tylko zobaczyć czy nadal jestem pożądana w jego umyśle"  ?  ?

 

Zawsze możesz umówić się na drugą randkę natomiast koniec końców może by to wyszło jakbyś miała 30 lat a on 24. To wtedy jest większa szansa tylko tak czy siak Ty byś prowadziła faceta w mojej ocenie i koniec końców związek czy małżenstwo by padło. Mogę się mylić bo nie jestem biologiem molekularnym tylko genetykiem proteatycznym, także moje opinie mogą być mylące ale warto je poznać - myślę.

Próbuję dalej @Masza wszystko przed Tobą tylko uważaj komu chcesz podarować swoje serducho.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Masza pytasz się nas, jakbyśmy mieli tobie wydać zgodę bądź zakaz. Spotykaj się z kim chcesz. Widzę, że masz ochotę pieprzyć się z tym nastolatkiem. Skoro tak, to pieprz się.

Obydwoje możecie mieć z tego korzyści. On - będzie miał poczucie prestiżu wśród kumpli, bo poderwał starszą dziewczynę. Ty - nie będziesz żałowała, że przez swoją niepewność, straciłaś takie ciacho.

Tak więc, masz moją zgodę. Enjoy. 

Edytowane przez koksownik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie mogła, źle bym się z tym czuła i miałabym gdzieś z tył głowy że gdy dobije 40 zostawi mnie dla młodszej. 

Ale tak na chwile to jak najbardziej :) 

Najlepiej brać sobie ok 10 lat starszego. Jak będzie miał 50 to my 40- więc jeszcze przed menopauzą i całkiem ruhable ;) 

A jak dobijemy 50, to 60 letniego dziadka już raczej i tak żadna nie zechce, jak i zresztą nas :D  wg mnie optymalna różnica wieku. 

Ja mam 24 lata i mój target to 30-36 latkowie :)

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj pary które znam gdzie kobieta jest starsza od faceta to za każdym razem facet jest pięknie owinięty wokół palca, im więcej starsza tym bardziej facet jest jej podporządkowany :)

Dziewczynki znacznie szybciej ogarniają jak należy manipulować, wysysają to z mlekiem matki, a jak kobieta ma jakieś 32, 33 lata a koleś 28 czy 29(znam taką parę) jest w tej kwestii jak Ferrari obok Tico w gazie :)

 

Często dojrzały facet nie radzi sobie z 10 lat młodszą gówniarą która wyjebała go na kasę i wykorzystała, ile takich historii było? a co dopiero z wytrawna biurwa w kwiecie wieku, która nie doświadczonych młodych samców rozpierdala na starcie, do takiego stopnia że oni nawet nie wiedzą co się dzieje i pójdą za nią w ogień tracąc przy tym wszystko:P

 

Mam 32 lata i nigdy nie związałbym się z kobietą ze swojego wieku, dla mnie kobieta lat 28 jest już za stara, celuję w target 22-25

 

Znam wiele wytrawnych kobiet w tej materii, gdzie nawet ja, człowiek z  bogatym doświadczeniem w kwestii damsko-meskich miałbym kłopoty a są znacznie lepsi wojownicy odemnie którzy tracili wszystko:)

 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nefertiti napisał:

Do rozmów, zwykłych znajomości, każde pokolenie dobre, wręcz wskazane, ale do związku koniecznie starszy mężczyzna - zaczynałabym tak (plus - minus) od 5 lat i wzwyż.

 

@SzatanKrieger, a może, to na odwrót :D

Każdy ma zdolność wyrywania, ale wszystko zależy, czy wyrywany chce być wyrwany :D

Cieszą mnie takie opinie. 

Oby jak najwięcej kobiet miało taki pogląd jak Ty. 

Wtedy mając 30 lat z przyjemnością poznawałbym kobiety 22+ :D

Zwłaszcza, że ja widzę już teraz roczniki 2000+ i im nowszy rocznik tym piękniejsze dziewczyny ;>

 

Autorko odpowiadając na pytanie - tak! Owszem! Natomiast nigdy stałe związki i śluby. Starsze kobiety mają w sobie ten urok. Tez je uwielbiam :D

 

PS. @Masza Gustujesz może w wysportowanych 20-latkach? ;>

Edytowane przez Ragnar1777
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że prowokatorski manipulatorski temat co by 'rozszerzyć' ogólnie przyjętą feminazistyczną opinię, że Panie 'mają czas' i jako 40-latki mogą sobie dobierać młodych partnerów. A Wy to Panowie łykacie. Mam 28 lat, moje 3 partnerki były kolejno: 5 lat, 6 lat i 1 rok ode mnie młodsze. Zawsze gustuję w kobietach MINIMUM 5 lat młodszych. 

Nie potrafię przełamać się do myśli, że mógłbym być z 28+ letnią kobietą. Nie lubię starszych kobiet, naprawdę, Panowie, trochę szanujmy się. Dziewczyna ma być młoda, kwiecista, uśmiechnięta. 28-latka będzie miała u mnie większe niż iluzoryczne szanse dopiero gdy będę miał 40 parę lat.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam młodszą siostrę i każda różnica w dół jest u mnie liczona podświadomie przez jej pryzmat. Chłopaków w wieku bliskim jej to już prędzej bym z nią swatała. Chociaż zdarzyło mi się być w związku z chłopakiem gdzie różnica wieku między moją siostrą a nim była mniejsza. 

Teraz jest -2 i jest całkiem spoko. Myślę, że "kod kulturowy"/subkultura ma większe znaczenie. 

Ale u mnie to jakoś tak zabawnie wyszło jak na razie, że największa różnica w górę, to było parę miesięcy. Ponoć młodo wyglądam :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, koksownik napisał:

Widzę, że masz ochotę pieprzyć się z tym nastolatkiem. Skoro tak, to pieprz się.

Właśnie nie, źle mnie zrozumiałeś. Pytam się jakie są szanse, że da się na tym zbudować coś poważniejszego niż tylko spotkania na seks ;)

Sama w to wątpię, ale jest forum, więc można zapytać o opinię.

31 minut temu, Ragnar1777 napisał:

PS. @Masza Gustujesz może w wysportowanych 20-latkach? ;>

Nie, gustuje w bogatych 30+ :D 

3 minuty temu, uran napisał:

Widzę, że prowokatorski manipulatorski temat co by 'rozszerzyć' ogólnie przyjętą feminazistyczną opinię, że Panie 'mają czas' i jako 40-latki mogą sobie dobierać młodych partnerów.

Raczej zwykłe luźne pytanie, nie chodzi o to czy mam czas czy nie. Nie mam też 40 lat. Pytam o różnicę, która w odwrotnym przypadku jest dość częsta. Chociaż sama średnio jestem przekonana do sensu takiej znajomości w przypadku starszej kobiety i młodszego faceta.

2 minuty temu, Hayley napisał:

Ponoć młodo wyglądam :ph34r:

U mnie to samo. Chłopak był przekonany, że jestem w jego wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Masza napisał:

Pytam o różnicę, która w odwrotnym przypadku jest dość częsta.

Tak myślę: dużo rozwiązłości, praktycznie wszędzie, a kobietki jeszcze bardziej się wspólnie nakręcają (co mnie na młodszego nie stać?, to wam pokarzę) i machina rusza. 

 

A tak pozwolę sobie, z mojej dedukcji masz 24 lata. (25l):) 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nefertiti Nie wydaje mi się żeby kobieta w wieku 25+/- była z młodszym mężczyzną po to żeby komuś coś udowodnić, w tym też sobie. 

Kobiety w wieku około 25 lat cieszą się wystarczającą atencją u mężczyzn w różnym wieku i mają ten wybór.

 

Kobiety, które tej atencji nie mają (nie zaobserwowałam w jakim wieku zaczyna ona spadać) zaczynają sobie i społeczeństwu coś udowadniać. Nie na odwrót. Ale to też nie dotyczy wszystkich. Różne są kryzysy.

Taki ostatni dzwonek, jeszcze mogę, jeszcze jestem na chodzie.

 

Każdej sytuacji są plusy i minusy. Na przykład zauważam, że kobiety 35+ nie mają takich problemów z pewnością siebie. Tak pisząc na marginesie, rozmyślając.

 

@Quo Vadis? I bogaty i testament czeka. ?

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie myślę najlepsza by była we wieku od 23 do 26 lat na ten moment ale, że kobiety się spieszą i chcą childrena w tym wieku oraz zabezpieczenie finansowe to passuje. Bo moje bogate iście bogate bardzoooo bogate wnętrze to za mało :( Oststnio się zapytałem mojej mamy czy bogate wnętrze jest najważniejsze dla kobiet, skomentowała to wymownym milczeniem bo wie, że jestem bez pracy aktualnie ^^

Niech chłopaki 34+ je biorą z dorobkami. 

 

Zresztą wmawiam sobie, że jestem jak Nicola Tesla (geniusz) i dlatego nie odnajduje odpowiednich kobiet dla siebie tylko po ekstremalnych przejściach :D

 

@Masza 

 

Chciałaś naszych opinii i je dostałaś. Zrobisz z tym przyjaznym młodym mężczyzną co zechcesz nigdy nie kieruj się naszymi opinia o tylko bierz je jako dodatek ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka i się nie zrozumiałyśmy. 

Nie pisałam wieku, ogólnie jedynie, a wiadomo, że chodzi o większość 30 i wzwyż. A jest też tak, że i młodsze kobietki nie mające atencji będą zainteresowane młodszymi od siebie mężczyznami.

A to, że kobietki 18 - 25 + mają wybór to oczywiste. 

(Wydawało mi się, że to zrozumiałe i w ogóle cokolwiek pisać, to nie jest to w 100% w żadnym temacie.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nefertiti napisał:

Poznajesz Prawdziwych Mężczyzn, a taki mężczyzna jest "głową i szyją", tylko kobiecie się wydaje, że nim kręci. :) 

A kim w takim razie w związku jest kobieta według Ciebie? Dodatkiem, ozdobą czy czym?

W ogóle zrobię mały off top, ale umieram z ciekawości. Czytałam, że według Ciebie moje konto to cały gang. Powiesz kogo podejrzewasz jeszcze o tą działalność? :D 

 

Co do mojego zdania w temacie. Jak mowa o kobietach młodych to mężczyzna zdecydowanie powinien być starszy, bo jej rówieśnicy to jeszcze dzieci. Ale im starsza kobieta tym różnica wieku gra mniejszą rolę. 

Jak facet ma fetysz ma młodość to trzeba raczej spadać gdzie pieprz rośnie, bo spora szansa, że wymieni na młodszą. Przecież nawet 18- latka się kiedyś zestarzeje. 

 

Jak kochasz tylko ciało to nie marnuj kobiecie życia. A jak liczy się wnętrze, to starsze częściej jest bardziej wartościowe. Dlatego tak wiele kobiet woli starszych, bo dla kobiet liczy się intelekt, charakter, doświadczenie życiowe, a nie tylko ciało.

 

Jednak osobiście nie chciałabym mieć młodszego partnera, ale mówię z perspektywy 24 - latki, dla mnie rówieśnicy to jeszcze dzieci. Nie wiem jakie będę miała zdanie na ten temat za 20 lat. 

 

1 godzinę temu, uran napisał:

Nie potrafię przełamać się do myśli, że mógłbym być z 28+ letnią kobietą. Nie lubię starszych kobiet, naprawdę, Panowie, trochę szanujmy się.

Słucham? To, że mężczyzna zakochał się w starszej kobiecie tzn, że się nie szanuje? Ale co ja się dziwię kilka dni temu się dowiedziałam, że ten co nie bierze dziewicy się nie szanuje. A skoro według Pana kobiety są jak psy... ( szykuje się na temat o tym ;) ) to naprawdę powyższe zdanie to jeszcze lajcik. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.....

6 minut temu, Fit Daria napisał:
5 godzin temu, Nefertiti napisał:

Poznajesz Prawdziwych Mężczyzn, a taki mężczyzna jest "głową i szyją", tylko kobiecie się wydaje, że nim kręci. :) 

A kim w takim razie w związku jest kobieta według Ciebie? Dodatkiem, ozdobą czy czym?

Już zasugerowałaś odpowiedź. Myślę, że jakem kobietki - domyśl się ;)

Głowa mnie rozbolała :D.

 

9 minut temu, Fit Daria napisał:

W ogóle zrobię mały off top, ale umieram z ciekawości. Czytałam, że według Ciebie moje konto to cały gang. Powiesz kogo podejrzewasz jeszcze o tą działalność? :D

Cóż. Takie moje fantazje - przechodzę menopauzę - wybacz :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.