Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Masza napisał:

Właśnie nie, źle mnie zrozumiałeś. Pytam się jakie są szanse, że da się na tym zbudować coś poważniejszego niż tylko spotkania na seks ;)

W takim razie powiem tylko tyle - nie spróbujesz, nie będziesz wiedziała.

Nikt nie potrafi na 100% stwierdzić, czy po pierwszym spotkaniu znajomość przerodzi się w związek. 

Duzo masz do stracenia? Jeśli jesteś asertywna, to nie. Poczucie straconego czasu nie powinno cię dręczyć.

Edytowane przez koksownik
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fit Daria napisał:

Słucham? To, że mężczyzna zakochał się w starszej kobiecie tzn, że się nie szanuje? Ale co ja się dziwię kilka dni temu się dowiedziałam, że ten co nie bierze dziewicy się nie szanuje. A skoro według Pana kobiety są jak psy... ( szykuje się na temat o tym ;) ) to naprawdę powyższe zdanie to jeszcze lajcik. 

Dyskusja z Tobą na ten temat jest dla mnie bezcelowa. Cała aż kipisz od emocjonalności, chęci atencji i zwracania na siebie uwagi. Mam nadzieję, że bracia też nie podejmą z Tobą rozmowy, to forum nie powinno być zanieczyszczane babską próbą rozmydlania rzeczy zero-jedynkowych na jakieś dziwaczne decymalne pierdolamento.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, uran napisał:

Cała aż kipisz od emocjonalności, chęci atencji i zwracania na siebie uwagi. Mam nadzieję, że bracia też nie podejmą z Tobą rozmowy, to forum nie powinno być zanieczyszczane babską próbą rozmydlania rzeczy zero-jedynkowych na jakieś dziwaczne decymalne pierdolamento.

Taa... najlepszy argument jak się nie ma argumentów. No, ale marzyć zawsze możesz, kobieta w wieku córki, intercyza, posłuszna jak piesek..A myślałam, że to ja mam wybujałą wyobraźnie :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand

Nie jestem pewien, ale @SzatanKrieger również się nie łapie na ten przedział.

Ja zresztą też, wobec czego łączę się z nim w bólu :P

Aczkolwiek być może na podstawie innych cech załapie się na jakieś wyłączenie :D

 

@Fit Daria

Akurat z kolegą @uran znanym bardziej jako @arch mogłabyś sobie spokojnie rękę podać ;)

@koksownik nie jest jedynym, który delikwenta jest w stanie bez problemu zidentyfikować.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.