Skocz do zawartości

Węgry - czasami ktoś pomyśli


Piter_1982

Rekomendowane odpowiedzi

Można? można!

 

Swoją drogą Orban to bardzo wytrawny polityk, jak go UE wkurwia to się przytula do Włodzimierza Putina z którym ma podpisanych szereg umów :)

Podobnie jak Erdogan, który korzysta z jednej (USA) i drugiej(Rosja) strony :)

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt.

Szanuję Orbana.

Ma jaja.

Szkoda że to taki mały kraj więc ma niewielką wagę jeśli chodzi o głosowania.

Ale gdy chodzi o jednomyślność - wystarczy że ktokolwiek się sprzeciwi więc może nam uratować dupę.

Może nasi będą na tyle mądrzy że to docenią.

Gdyby Jarek miał takie jaja - każdy z nas mógłby chodzić z SigSauerem w kieszeni.

Niestety to inny strumień myśli.

Wciąż nienajgorszy, fakt.

Poki co czubki są na Zachodzie i nawet nie rozumieją że maja nasrane do mózgów.

Obudzą się z ręką w nocniku jak mówi przysłowie.

Nawet nie wiedzą że już mają ją tam po ramię.

Ale co ja wiem, szara mysz zapieprzająca od 9 do 17?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Szalony Koń said:

po wysłuchaniu i tak wiemy o gender wszystko. Kompletnie nie ma już nic do dodania. 

To nie dotyczy tylko gender, gender jest jednym z narzędzi przewrotu (m.in. demorazlizacji /@0:09:00/) - Bezmienow tłumaczy całą wojnę ideologiczną jaką mamy okazję doświadczać w Europie od początku XX wieku.

Chwała temu panu, każdy powinien to obejrzeć i zrozumieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, wrotycz said:

To nie dotyczy tylko gender, gender jest jednym z narzędzi przewrotu (m.in. demorazlizacji /@0:09:00/) - Bezmienow tłumaczy całą wojnę ideologiczną jaką mamy okazję doświadczać w Europie od początku XX wieku.

Kolego, nie mnie to tłumaczyć - ja to znam na pamięć i propaguję gdzie tylko mogę,. Tzn tylko tam gdzie myślą ?

2 minutes ago, wrotycz said:

Chwała temu panu, każdy powinien to obejrzeć i zrozumieć.

Owszem. A Bezmenov jest chyba najlepiej obtrzaskany w temacie.

Tak btw w temacie wojny kulturowej i Węgier - otóż politycznie to my kompletnie nie mamy wspólnych interesów z Węgrami. Jesteśmy można powiedzieć naturalnymi wrogami.

 

Dlaczego zatem Polak Węgier dwa bratanki?

Kultura panowie. Wartości i takie tam.

Słowem Węgrzy to nie są skurwysyny, w przeciwieństwie do (prawie) wszystkich innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten film jest też w wersji z lektorem, ale generalnie - tłumaczenie takie sobie. Wystarczy jednak żeby zrozumieć o co chodzi.

Acz rozbawiło mnie serdecznie "they told them to get lost" tłumaczone jako "powiedzieli im że zabłądzili" :DDD

 

Polecam także to - można powiedzieć uzupełnienie:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.