Skocz do zawartości

Wasze przypadki oszukiwań przez kobiety


deleteduser43

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim. Dużo się się czyta o zachowaniach kobiet, które zmieniają gałęzie,oszukują  itp. 

 

Wpadłem na pomysł abyście pisali w tym temacie, wasze lub znane wam przypadki z bliskiego otoczenia, w których byliście w związku idealnym(tak wam sie wydawało), a jednak na jaw wyszło, że niewiasta was zdradzała,oszukiwała, jak potrafiła grać kochająca dziewczynę itd.

 

Kto z was chciałby opisać swój przypadek, chętnie poczytam i na pewno przyda się innym braciom, żeby uważali na wszelkie szczegóły, które okazały się pomocne w odkryciu prawdy.

 

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez Pablitoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedna sytuacja była u mnie naprawdę ciekawa.

Lecz mocno ją skrócę.

(Czasy biało rycerstwa dużego)

 

Babka mówiła, że mnie kocha.

Wiele razy do niej dzwoniłem bo chciała się zabić i ją "ratowałem".

Nie miała w tamtym czasie nawet na lekarza i chciałem jej słać pieniądze, na szczęście była na tyle miła, że nie skorzystała. 

W pewnym momencie dostałem smsa długiego jak z Poznania do Warszawy i napisała, że mnie okłamywała, że ma męża, że miedzy nimi źle się działo, pokazała mu naszą całą konwersację, wysłała potem ich zdjęcie na dowód :D (Aha i jej mąż miał firmę, także dlatego może kapusty nie potrzebowała :D )

A ja chociaż to przeczuwałem to i tak byłem w szoku ale bardziej na samego siebie, że ile jeszcze takich jazd muszę przeżyć by do mnie dotarło jakie baby potrafią być :D 

 

Ale dziękować bogu, że stało się jak się stało.

 

I jak wspominałem w jednym z moich poprzednich postów, tak macie racje ona też była zgwałcona przez przyjaciela ;) 

Każda jest po większych lub mniejszych jazdach, taki mam urok ^^ 

 

Jestem sam i ten stan jest wspaniały gdyby nie te chęci na przytulanki i co nie co - dosyć człowiek się nacierpiał przez te kobity ? 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Still napisał:

3 miesiące przed roztaniem....

Kotek a może zrobimy sobie drugiego dzidziusia, to rozwiąże wszystkie nasze problemy w małżeństwie :)

 

Była żona mojego brata, zrobiła sobie z nim drugie dziecko, po czym.... niebawem się z nim rozwiodła....

Powiedziała, że chciała mieć dzieci z jednym facetem ?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Szefito napisał:

"lekkie" zdrady

No powoli zaczynam kapować o co w tym wszystkim biega.

 

Jak myszka da dupki innemu to jest to lekka zdrada, po prostu była taka roztargniona że się zapomniała i troszkę pobolcowała na boku. Wielkie mi mecyje. Nic takiego.

 

Jak ty zdradzisz to jesteś potworem w męskiej samczej chutliwej skórze i dokonałeś najcięższej zdrady ever. Rozwód z twojej winy i alimentacja dozgonna dla pańci za zmarnowanie jej życia.

Edytowane przez Magician
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza myśl po zastanowieniu :

 

"Jak sobie kogoś znajdę to Ci powiem" ?

 

A było tego od groma i to tylko z jedną Pańcią. 

 

Można by jeszcze do tego zaliczyć po jednym z maratonów seksualnych z tą samą zawodniczką co wypowiedziała ww. zdanie :

 

"Kocham Cię" i te piękne błyszczące oczy ?.

 

Nie pamiętam dokładnie dat, ale niecały rok później po połączeniu przeze mnie faktów okazało się, że przez jakieś 3-4 miesiące prawdopodobnie waliła po rogach. Kochana myszka ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.