Skocz do zawartości

Witam


Drzewo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tak naprawdę nie jestem drzewem, co może być trochę zaskakujące. 

Nazywam się Justyna, po pewnym czasie obserwowania forum postanowiłam wtrącić w paru wątkach swoje trzy grosze, chociaż jak najbardziej zgadzam się z ideą (ogólnie, wobec paru rzeczy mam wątpliwości) forum i uważam, że stopniowo ewoluuje ono i idzie w bardzo dobrą stronę :D

Interesuję się florystyką (aczkolwiek to dopiero początki), grami komputerowymi i ich tworzeniem, środowiskiem naturalnym (zwłaszcza tym europejskim), terrarystyką (ptaszniki), fauną i florą mórz i oceanów i troszkę dietą i różnymi tematami okołodietowymi. No i historią starożytną, zwłaszcza jeśli chodzi o Etrusków. I to chyba ten punkt, z którym się nie zgadzam wobec idei forum, bo mam zainteresowania i nikt z drogich Panów oraz Pań tego nie podważy :D 

Myślę, że moim celem rejestrując się tutaj jest zgłębienie wiedzy, może poznanie paru sugestii jak to z tymi związkami i płciami jest, dlatego też raz jeszcze witam i mam nadzieję, że dowiem się wartościowych rzeczy. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac

Cześć! 

Masz na myśli w osobnym temacie, czy tak o, tutaj?

Bo jeśli tutaj to sama jako tako nie tworzę gier, raczej samotne malutkie levele, póki co na Unreal Engine 4, bo póki się nie nauczę programować to zostaje praktycznie tylko ten silnik i opcja blueprintów. Albo Game Designer, ale to jest trochę pszypałowe i tylko do 2D jeśli się dobrze orientuję. A co, też coś tam grzebiesz w wirtualnej rozrywce? 

@Doggie

Ave! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Drzewo

Drzewo, które jest drzewem i które nim nie jest ale jest, lub chce nim być - ewentualnie nim była ale już nie chce.

Tak jak kolega @Magician napisał.

Powstały w mym umyśle pozytywne lagi i wysoki ping ale myślę, że się dogadamy. Szatan i drzewa są bardzo starzy a wiec niech starość nas łączy :D 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Drzewo napisał:

Jestem szpiegiem ludzi w krainie drzew i słucham, o czym szumią wierzby. 

?

6 minut temu, Drzewo napisał:

Ping i lagi, każdy tak mówi, a potem meczyk przegrany.

Wy macie wymówki, że was głowa boli a my, że lagsony :D 

6 minut temu, Drzewo napisał:

No ale mimo to witam i również mam nadzieję na dogadanie się :D 

Na pewno się dogadamy, będzie pysznie ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Na pewno się dogadamy, będzie pysznie

Szatan, nie chwal dnia przed zachodem słońca. Nie wiemy, kto zacz. A może to Sławomir ubrał sukieneczkę i udaje drzewo/wierzbę? Nigdy nic nie wiadomo na tym świecie, bożym świecie.

 

Czy jest z nami to się dowiemy dopiero po 1000 postach. A na zaufanie braci trzeba pracować jeszcze dłużej, tak około pi razy drzwi 2579 postów. ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka @Adolf @Rexer Cześć! Nie zauważyłam postów, dlatego tak późno.

 

@SzatanKrieger Niech rzuci kamień kto nigdy nie miał nieistniejącego laga. 

 

@Magician Dużo drzew przywdziewa sukieneczki? Lepiej mi powiedz od razu, nie mogę być dobrym drzewoszpiegiem nie znając wszystkich zwyczajów drzew. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Drzewo napisał:

Lepiej mi powiedz od razu, nie mogę być dobrym drzewoszpiegiem nie znając wszystkich zwyczajów drzew. 

Dziecko drogie, nie znamy Cię. Mamy uczulenie na Sary, wbijające co i rusz. Nie twierdzę, że nią jesteś. Ale zawsze trzeba uważać.

 

Drzewo, to kiedy opiszesz swoją historię w świeżakowni? No tu taki zwyczaj i obyczaj. Zapinam pasy i czekam. Please.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.