Skocz do zawartości

Seksualizacja/kultura gwałtu.


Fit Daria

Rekomendowane odpowiedzi

@SzatanKrieger Powinieneś iść do terapeuty. Ja np idę, bo wiem, że mam analogiczne problemy.

Ale kultura gwałtu to nie moje zaburzenia, ale fakt. Dałam Wam materiały, poczytajcie, zastanówcie się. Możesz ją lubić, przecież zawsze miło popatrzeć, ale nie neguj jej istnienia.

2 minuty temu, StadoWilków napisał:

Przecież nikt Ci nie karze.

 I nie znam osoby której świat tylko kręci się wokoło sexu.

No Ty się pytasz co jest złego w tym, że dla facetów seks jest najważniejszy i cały świat się kręci wokół niego..

 

Nie, nie byłam, nie wiem czy kiedyś będę. Jeśli to jest prawda, jeśli seks jest w związku dla mężczyzn najważniejszy i uważają, że kobiety trzeba tresować i podporządkowywać to ja nie wiem czy chcę.

 

5 minut temu, StadoWilków napisał:

Czemu facetowi który Ci się nie podoba a lubi Twój charakter itd. nie pomożesz się zdobyć, nakierować itd.?

To ma być dwustronne. To, że on mnie lubi nie znaczy, że mnie ciągnie do niego. Ale jak bym się z kimś na poważnie związała i kochała, na pewno bym chciała naprawić jak coś się zacznie psuć niż wymieniać. 

 

6 minut temu, StadoWilków napisał:

A druga sprawa, że wykorzystują tu ten aspekt, że mężczyzn to podnieca. Jest na to popyt.

To mężczyźni właśnie wykorzystują i innych mężczyzn i te kobiety. Sukces z takiej kariery jest chwilowy. I myślę, że większość z tych kobiet w końcu żałuje. Bo kto chce patrzeć w lustro i widzieć cipkę na 2 nogach? Żyć ze świadomością, że to jest jego jedyna wartość wg innych ludzi? Uwierz mi, że to fajne nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria

Gdybyś chciała wprowadzić takie zakazy i nakazy, musiałabyś proklamować dyktaturę czy inny komunizm.

A ze skrajnie lewicowymi państwami jest tak, że nie tyle upadają, co po prostu kończą się im pieniądze i bankrutują.

Zresztą feminizm też zostanie szybko zmarginalizowany, gdy tylko przestanie być finansowany.

 

Chyba coś ostatnio zmieniłem środowisko, bo dla mnie to wszędzie praktycznie oznacza nigdzie.

Kwestia miejsc, gdzie przebywasz, przede wszystkim w sieci.

 

Też ciekaw jestem, czy dożyję tego, jak jest w niektórych krajach Europy Zachodniej.

Czyli legalizacji i normalnego opodatkowania, jak w Niemczech czy Austrii :P

Nie rozszerzaj przypadków Francji na cały region, bo Norwegia i Szwecja to już bardziej Skandynawia.

 

A co twierdzenia że "tylko Ewa została ukarana"...

Cytat

6 Wtedy niewiasta spostrzegła, że drzewo to ma owoce dobre do jedzenia, że jest ono rozkoszą dla oczu i że owoce tego drzewa nadają się do zdobycia wiedzy. Zerwała zatem z niego owoc, skosztowała i dała swemu mężowi, który był z nią: a on zjadł. 

7 A wtedy otworzyły się im obojgu oczy i poznali, że są nadzy; spletli więc gałązki figowe i zrobili sobie przepaski. 
8 Gdy zaś mężczyzna i jego żona usłyszeli kroki Pana Boga przechadzającego się po ogrodzie, w porze kiedy był powiew wiatru, skryli się przed Panem Bogiem wśród drzew ogrodu.

9 Pan Bóg zawołał na mężczyznę i zapytał go: «Gdzie jesteś?» 

10 On odpowiedział: «Usłyszałem Twój głos w ogrodzie, przestraszyłem się, bo jestem nagi, i ukryłem się». 

11 Rzekł Bóg: «Któż ci powiedział, że jesteś nagi? Czy może zjadłeś z drzewa, z którego ci zakazałem jeść?» 

12 Mężczyzna odpowiedział: «Niewiasta, którą postawiłeś przy mnie, dała mi owoc z tego drzewa i zjadłem». 

13 Wtedy Pan Bóg rzekł do niewiasty: «Dlaczego to uczyniłaś?» Niewiasta odpowiedziała: «Wąż mnie zwiódł i zjadłam». 

14 Wtedy Pan Bóg rzekł do węża: 
«Ponieważ to uczyniłeś, bądź przeklęty wśród wszystkich zwierząt domowych i polnych; na brzuchu będziesz się czołgał i proch będziesz jadł po wszystkie dni twego istnienia. 
15 Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę». 
16 Do niewiasty powiedział:

«Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on zaś będzie panował nad tobą». 
17 Do mężczyzny zaś [Bóg] rzekł:

«Ponieważ posłuchałeś swej żony i zjadłeś z drzewa, co do którego dałem ci rozkaz w słowach:

Nie będziesz z niego jeść - przeklęta niech będzie ziemia z twego powodu: 
w trudzie będziesz zdobywał od niej pożywienie dla siebie po wszystkie dni twego życia. 
18 Cierń i oset będzie ci ona rodziła, a przecież pokarmem twym są płody roli. 
19 W pocie więc oblicza twego będziesz musiał zdobywać pożywienie, póki nie wrócisz do ziemi, z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś i w proch się obrócisz!
20 Mężczyzna dał swej żonie imię Ewa, bo ona stała się matką wszystkich żyjących. 
21 Pan Bóg sporządził dla mężczyzny i dla jego żony odzienie ze skór i przyodział ich. 

22 Po czym Pan Bóg rzekł: «Oto człowiek stał się taki jak My: zna dobro i zło; niechaj teraz nie wyciągnie przypadkiem ręki, aby zerwać owoc także z drzewa życia, zjeść go i żyć na wieki. 

23 Dlatego Pan Bóg wydalił go z ogrodu Eden, aby uprawiał tę ziemię, z której został wzięty. 

24 Wygnawszy zaś człowieka, Bóg postawił przed ogrodem Eden cherubów i połyskujące ostrze miecza, aby strzec drogi do drzewa życia.

W którym miejscu jedynie Ewa ponosi konsekwencje?

Ja tu widzę, że obydwoje zostali ukarani, no ale oczywiście musiałaś to przeinaczyć...

Złośliwie tylko napiszę, że oczywiście Ewa, jak to kobieta, próbowała zrzucić winę na węża :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ancalagon  To co dotyczyło Adama, czyli, że ziemia będzie niepłodna to będzie dotyczyło też Ewy, bo też będzie cierpiała głód czyż nie? A trud brzemienności to tylko kara dla kobiet. I oczywiście zaznaczone, że kobieta ma słuchać mężczyzny.

Dobrze, że w Boga nie wierzę, bo by był na czele mojej czarnej listy " najgorszych mizoginów" :D 

 

5 minut temu, Ancalagon napisał:

zyli legalizacji i normalnego opodatkowania, jak w Niemczech czy Austrii :P

Nie rozszerzaj przypadków Francji na cały region, bo Norwegia i Szwecja to już bardziej Skandynawia.

Głównie o Skandynawię mi chodziło. Tam pod tym względem jest najnormalniej, no i Islandia oczywiście. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Fit Daria napisał:

Możesz ją lubić, przecież zawsze miło popatrzeć, ale nie neguj jej istnienia.

Jeśli przestaniesz masturbować się do przystojnych mężczyzn czy wyobrażać sobie z nimi kopulację to wtedy pogadamy (Jest to tworzenie z mężczyzny obiektu seksualnego, czaisz?)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

Jeśli przestaniesz masturbować się do przystojnych mężczyzn czy wyobrażać sobie z nimi kopulację to wtedy pogadamy (Jest to tworzenie z mężczyzny obiektu seksualnego, czaisz?)

Czaisz, że wyobrażać sobie możesz co chcesz? Ale nie pokazywać to w sferze publicznej?

 

A jak tak bardzo Cię to interesuje nigdy nie wyobrażam sobie ani nie oglądam samych nagich facetów, bo mnie to nie kręci. Tylko to co robią z kobietą.

W ogóle miałam rozkminę jak kobietę podnieca jak facet ją uprzedmiatawia i o tym myśli to kogo ona uprzedmiatawia siebie czy jego? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra - tylko jak to ma się do tezy że:

43 minuty temu, Fit Daria napisał:

tylko Ewa została ukarana

Przykro mi to mówić, ale w tym temacie mocno wspierasz kulturę gwałtu.

W Twoim przypadku jest to gwałt na logice :)

 

4 minuty temu, Fit Daria napisał:

Głównie o Skandynawię mi chodziło. Tam pod tym względem jest najnormalniej

Skandynawia i normalność... Typowy przykład, jak społeczeństwu może odwalić od dobrobytu. Ciekawe czy bez surowców byliby tacy hardzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria, masz taki hipotetyczny case:

 

Zatrudniam hipotetycznie Panią asystentkę, która oprócz swych stricte stanowiskowych obowiązków zawodowych ma w różne ciekawe sposoby uprzyjemnić nam życie (mnie i wspólnikowi), tj. 2,3 razy w tygodniu lodzik albo seksik (nie w stereo, ale raz z jednym, raz z drugim). Dodatkowo reprezentacja firmy ze mną/nami na spotkaniach służbowych, bo hipotetycznie Pani jest ładna i niegłupia, zatem to dobra wizytówka mojego sukcesu itd.

 

To też kultura "gwałtu"?

 

 

Edytowane przez Obliteraror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ancalagon napisał:

Dobra, dobra - tylko jak to ma się do tezy że:

No mam zawieszenie :D Przecież Ci właśnie wytłumaczyłam. Tylko Ewa została ukarana w sposób, który dotknął tylko ją. 

I kara Adama była przejściowa, dziś przynajmniej u nas nie ma takich problemów, a rodzenie w bólach jest niezmienne...

 

3 minuty temu, Ancalagon napisał:

Skandynawia i normalność...

Mówiłam w tym aspekcie, praw i traktowania kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Obliteraror napisał:

Zatrudniam hipotetycznie Panią asystentkę, która oprócz swych stricte stanowiskowych obowiązków zawodowych ma w różne ciekawe sposoby uprzyjemnić nam życie (mnie i wspólnikowi), tj. 2,3 razy w tygodniu lodzik albo seksik (nie w stereo, ale raz z jednym, raz z drugim). Dodatkowo reprezentacja firmy ze mną/nami na spotkaniach służbowych, bo hipotetycznie Pani jest ładna i niegłupia, zatem to dobra wizytówka mojego sukcesu itd.

 

To też kultura "gwałtu"?

Ty tak serio? Oczywiście, że tak.

Wykorzystywanie swojej pozycji. Za składanie takich propozycji można iść siedzieć. Jak kobieta np to nagra. A na pewno stracić stanowisko.

 

@Enemy To napewno było do mnie? :D

 

Pewnie owszem, niektóre z tych aspektów można znaleźć u mnie. Ale w porównaniu z niektórymi userami, zwłaszcza to uogólnianie, wyolbrzymianie i myślenie czarno  - białe :D

 

Edytowane przez Fit Daria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Fit Daria napisał:

No Ty się pytasz co jest złego w tym, że dla facetów seks jest najważniejszy i cały świat się kręci wokół niego..

No to jak się cały świat kręci, to świat kobiet także.

17 minut temu, Fit Daria napisał:

Nie, nie byłam, nie wiem czy kiedyś będę. Jeśli to jest prawda, jeśli seks jest w związku dla mężczyzn najważniejszy i uważają, że kobiety trzeba tresować i podporządkowywać to ja nie wiem czy chcę.

 

To ma być dwustronne. To, że on mnie lubi nie znaczy, że mnie ciągnie do niego. Ale jak bym się z kimś na poważnie związała i kochała, na pewno bym chciała naprawić jak coś się zacznie psuć niż wymieniać. 

 Tu się nie zgodzę. Facet dla którego sex jest najważniejszy, tak Samo jak kobieta. Nie posiada ani jednego ani drugiego.

Ty patrzysz na to jak na tresurę. A tak naprawdę chodzi o to, że osoby czują silne przywiązanie do autorytetów. A w związku powinien Nim być mężczyzna który wyznacza drogę przez jaką idą.

A czemu nie kobieta, bo większość z Was chce bezpieczeństwa, che być kierowana. A aby zwiększać poziom życia trzeba niejednokrotnie podejmować ryzykowne decyzję.  I to bez emocji, bo to przez nie popełnia się błędy.  

 

31 minut temu, Fit Daria napisał:

To mężczyźni właśnie wykorzystują i innych mężczyzn i te kobiety. Sukces z takiej kariery jest chwilowy. I myślę, że większość z tych kobiet w końcu żałuje. Bo kto chce patrzeć w lustro i widzieć cipkę na 2 nogach? Żyć ze świadomością, że to jest jego jedyna wartość wg innych ludzi? Uwierz mi, że to fajne nie jest.

Brawo. Tylko zapominasz, że na tym polega rynek. W każdej firmie wykorzystuję się zasoby innej osoby. Niestety nie wszystko idzie zrobić Samemu.

Tak Samo w fabryce drutu, jak w kopalni i gdzie nie spojrzysz. I dlatego jest system wynagrodzeń by nie było to wykorzystywanie.

Nie myśl za innych, jak żałuje to ich sprawa, mogły zając się inna pracą chociaż mniej płatną.

Dla mnie nie jest. Dlatego postawiłem na naukę i rozwój. I dostałem wiele razy po dupie. I jak się chce to się da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Fit Daria napisał:

Ty tak serio? Oczywiście, że tak.

Wykorzystywanie swojej pozycji. Za składanie takich propozycji można iść siedzieć. Jak kobieta np to nagra. A na pewno stracić stanowisko.

Jakiej pozycji? Wszystko jasno i klarownie omówione z Panią w umowie, obopólna zgoda, Pani wolna, bez męża i chłopaka, a pensja Pani np. pięciocyfrowa. Gdzie tu jakieś molestowanie?

PS. Stanowisko mam stracić? W swojej firmie? :))

 

Czy taki układ nie jest normalniejszy, niż ciśnięcie niedwuznacznych propozycji Paniom bez takich ustaleń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Fit Daria napisał:

Głównie o Skandynawię mi chodziło. Tam pod tym względem jest najnormalniej,

@Ancalagon chyba chodzi jej o to, że tam w ramach "kultury gwałtu", gwałcą kulturalnie w ramach programowego ubogacenia kulturowego.

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Obliteraror napisał:

akiej pozycji? Wszystko jasno i klarownie omówione z Panią w umowie, obopólna zgoda, Pani wolna, bez męża i chłopaka, a pensja Pani np. pięciocyfrowa. Gdzie tu jakieś molestowanie?

PS. Stanowisko mam stracić? W swojej firmie? :))

 

Uwierz mi, że gdyby sprawa się nagłośniła mógłbyś wiele stracić. I bardzo dobrze.Takie coś mnie mega wkurwia i tu nie jestem odosobniona. Na co sobie pozwalają faceci z kasą, najczęściej posiadający żony. A młode dziewczyny, często się godzą, potem żałują. Cierpią wszyscy tylko nie on, Pan kurwa świata. Zero moralności, przyzwoitości, traktowanie kobiet jako narzędzia do zaspakajanie swoje żądzy. A pfu!

 

5 minut temu, Obliteraror napisał:

Czy taki układ nie jest normalniejszy, niż ciśnięcie niedwuznacznych propozycji Paniom bez takich ustaleń?

A mam Cię zabić powoli i boleśnie czy szybko?

Mniej więcej to taki wybór, co jest lepsze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Obliteraror napisał:

Czy taki układ nie jest normalniejszy, niż ciśnięcie niedwuznacznych propozycji Paniom bez takich ustaleń?

Wg. naszej neomarksistki, propozycje są złe (mężczyzna=zło) acz usprawiedliwione jest im uleganie przez panie (kobieta="zawsze dziewica").

Paniom można co najwyżej proponować stanowisko prezesa (i to jest elegancka propozycja w ramach kulturalnej kultury) ale broń Boże - członka zarządu, bo to już seksizm że ją do członka ktoś porównuje. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fit Daria napisał:

Na co sobie pozwalają faceci z kasą,

A na co sobie pozwalają atrakcyjne pracownice mając szefa a nie szefową, aby ugrać dla siebie jak najwięcej i narobić się najmniej...

 

Daria, jesteś taką trochę forumową zapchajdziurą. Gdy nie ma nowych ciekawych tematów zawsze można popisać z Darią.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fit Daria napisał:

Chodzi o prawo pro kobiece

Mylisz cele deklarowane przez "elity" z rzeczywistymi. Krótko mówiąc, dajesz się nabrać na propagandowy lep. 

Zresztą jeśli istnieje prawo "pro-ktośtam" to nad czym tu się zachwyca fanatyczka równouprawnienia? Powinnaś potępiać uprzywilejowanie jednej płci kosztem drugiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fit Daria napisał:

Na co sobie pozwalają faceci z kasą, najczęściej posiadający żony. A młode dziewczyny, często się godzą, potem żałują. Cierpią wszyscy tylko nie on, Pan kurwa świata. Zero moralności, przyzwoitości, traktowanie kobiet jako narzędzia do zaspakajanie swoje żądzy. A pfu!

Hhaha ? ? No te biedne dziewczyny też ktoś zmuszał. 

Nie wiem czy sobie zdajesz sprawy ale przedstawiasz kobiety jako ułomne ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Rnext napisał:

aniom można co najwyżej proponować stanowisko prezesa (i to jest elegancka propozycja w ramach kulturalnej kultury) ale broń Boże - członka zarządu, bo to już seksizm że ją do członka ktoś porównuje. 

Można proponować członkini zarządu :) Nawet mi nie podkreśliło, czyli już takie słowo jest wpisane do słownika ;) 

 

To co jest też wkurzające. Widziałam kiedyś wykaz jakich pracowników dana firma potrzebuje - technika, inżyniera, menadżera do tego czy tamtego i jedyny zawód, który miał kobiecą formę to..sprzątaczka. Powinna być konsekwencja czyż nie? Ale tu chodzi przecież o danie do zrozumienia do czego wg nich się kobiety nadają..

 

No i owszem propozycji bycia zabawką seksualną również wg złego feministki nie można. To jest molestowanie, traktowanie potencjalnej pracownicy nie jako pracownika z umiejętnościami, ale chodzącej waginy. 

1 minutę temu, Quo Vadis? napisał:

Nie wiem czy sobie zdajesz sprawy ale przedstawiasz kobiety jako ułomne ? 

Dobra :D Najpierw skończmy z seksualizacją, a potem będziemy robić kampanie pokazujące, że kobiety nie są ułomne?

 

Że można być inteligentną, osiągnąć sukces w świecie gdzie kobieta nie ma takich "ułatwień" jak bycie obiektem seksualnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext

Nieee, ubogacanie kulturowe to przyjmowanie do swojego wnętrza prawdziwie wysokiej Murzyńskiej Kultury, ewentualnie Beduińskiej czy innej z rejonów o większym natężeniu promieniowania słonecznego.

Czasem jeśli któraś nie do końca rozumie zaszczytu, którego właśnie ma okazję dostąpić, wprowadza się pewien rodzaj perswazji, postęp często rodzi się w bólach.

Kultura gwałtu istnieje tylko u nas, bo jesteśmy zacofanym europejskim zaściankiem, gdzie psy dupami szczekają.

 

@Fit Daria

W angielskim praktycznie w ogóle nie ma żeńskich form i jakoś nie płaczą z tego powodu...

Nie zmieniajcie języka na siłę, bo to już można podciągnąć pod faszyzm.

Będzie zapotrzebowanie, samo wyewoluuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.