Skocz do zawartości

Seksualizacja/kultura gwałtu.


Fit Daria

Rekomendowane odpowiedzi

@Drzewo Profesorka. Od chirurga właśnie jest problem, co jest wkurzające. Wszystkie zawody oprócz księdza powinny mieć damską formę. 

 

4 minuty temu, Drzewo napisał:

Masz dziewczyno problem i zamiast próbować go rozwiązać szukasz na siłę nowych problemów, karmisz się tym, co teraz modne i nie masz w tym wszystkim swojego zdania.

Tak nie mam zdania, bo ktoś tam ma podobne. Skoro zgadzasz się z forum, to może Ty nie masz? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria Jak już mówiłem, czytanie ZE ZROZUMIENIEM. Są na pewno jakieś kursy na internecie, zapisz się i przeczytaj jeszcze raz.

Po 1 jedyna kultura gwałtu, to twoja, którą uprawiasz na tym forum. Po 2 to TY przedstawiasz tak kobiety, ja tak nie uważam.

Po 3 żeby coś w świecie osiągnąć to pasowałoby mieć jakąś kulturę osobistą, której Ty nie posiadasz nawet w formie szczątkowej.

Po 4 uświadamiam Ci, że każdy ma Cię tu dosyć a Ty zachowujesz się jak jakiś "nauczyciel" i głosisz chore wywody.

 

No przykro mi ale nie wiem jaką trzeba być osobą, żeby pchać się tam, gdzie Cię nie chcą.

Każdy ma z Ciebie bekę ale nie, Daria będzie tłumaczyć, będzie się mądrzyć, manipulować i myśleć, że jest OK.

Nie, nie jest OK. Zdaj sobie sprawę z tego kobieto i przypominać Ci, że przed monitorem wagi nie zgubisz.

A wiesz co jest najśmieszniejsze? Nie schudniesz nawet 10kg i znów odkręcisz kota ogonem, żeby zostać na forum

Ale czego spodziewać się po feministce ;) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ancalagon napisał:

Kultura gwałtu istnieje tylko u nas, bo jesteśmy zacofanym europejskim zaściankiem, gdzie psy dupami szczekają.

No i u nas przecież wciąż w użyciu jest wychodek metodą na dwa kije. Jeden kij wbijasz w ziemię i wieszasz na nim kapotę a drugi bierzesz w dłoń i odganiasz wilki i niedźwiedzie żeby dupy nie obgryzły ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ancalagon napisał:

Nie zmieniajcie języka na siłę, bo to już można podciągnąć pod faszyzm.

Ja czuję potrzebę, szlag mnie trafia jak nie mogę powiedzieć czegoś o sobie w formie żeńskiej.

 

Pewnie znacie taki " żart", że kobieta nie jest człowiekiem, bo jak na ulicy zawołasz " człowieku" żadna się nie odwróci.

Wiecie czemu? Bo człowiek ma formę męską. Kiedyś kombinowałam jak zrobić formę żeńską :D Człowiekczyni, człowieka... Każde mnie tylko bawiło. I w końcu nie wymyśliłam :( 

 

W angielskim to dopiero jest zjebane. Kobieta = przedrostek "wo" + mężczyzna.

Tamtejsze feministki się też domagają zmiany.

Jak i tego, że w wielu językach mężczyzna  = człowiek. Man, Homme z francuskiego. 

 

Choć nasza " kobyła" też wiele lepsza nie jest. Ale z tego mało kto zdaje sobie sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Fit Daria napisał:

@Drzewo Profesorka. Od chirurga właśnie jest problem, co jest wkurzające. Wszystkie zawody oprócz księdza powinny mieć damską formę. 

 

Panowie może zrobimy to ustępstwo dla feministek i od dziś na kobiety zawodowo prowadzące samochody, autobusy i tiry mówmy kierownica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Drzewo napisał:

Nie zgadzam się z wszystkimi ideami głoszonymi na forum.

Widzisz ja z wieloma feministycznymi też nie. A nawet jest kilka aspektów, gdzie się z forum odrobinę ( tyci - tyci) zgadzam.

Ale na język jako nośnik komunikacji zawsze byłam wrażliwa.

1 minutę temu, Piter_1982 napisał:

Panowie może zrobimy to ustępstwo dla feministek i od dziś na kobiety zawodowo prowadzące samochody, autobusy i tiry mówmy kierownica. 

Kierowczynie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Drzewo pogódź się z tym, że feminazizm błędnie identyfikuje problemy społeczne a jak ich nie ma to wymyśla, żeby alokować energię działania nie tam gdzie trzeba. To prosta konsekwencja świadomości sterujących, że trzeba dać głupcom jakieś zajęcie, zanim naprawdę z nudów w dobie robotyzacji i automatyzacji pracy, zrobią coś nieskończenie durnego. 

3 minuty temu, Piter_1982 napisał:

od dziś na kobiety zawodowo prowadzące samochody, autobusy i tiry mówmy kierownica

O w mordę, czyli do dziś źle rozumiałem zawód "TIRówka" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria

W niemieckim wyraz dziewczyna ma formę neutralną, czyli w sumie takie jakieś nie wiadomo co.

I jakoś z tym żyją, na ulice chyba też z tym nie wychodzą.

 

Chcesz walczyć z naleciałościami językowymi - załóż z koleżankami własną cywilizację.

Możecie tam w swojej nowomowie nazywać wszystko jak wam się będzie żywnie podobało.

Obawiam się jedynie, że zbyt długo nie przetrwa....

 

15 minut temu, Brat Jan napisał:

jesteś taką trochę forumową zapchajdziurą

Czyli patrząc z nieco innej perspektywy po prostu chujem.

Pytanie tylko czy jest to obelga, czy bardzie komplement.

 

16 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Nie wiem czy sobie zdajesz sprawy ale przedstawiasz kobiety jako ułomne

Oj tam, obraca się w takim środowisku, że widocznie innych nie spotkała.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ancalagon napisał:

Chcesz walczyć z naleciałościami językowymi - załóż z koleżankami własną cywilizację.

Ja bym je wysłał na jakąś planetę, powinna być taka zrzutka od wszystkich ludzi mających dosyć feminizmu.

Zrzutka na nowy dom dla tych pań, wysłać je na Marsa czy innego Plutona i niech sobie radzą.

 

Niech sobie ustalą nowy język, nie będzie seksualizacji ani kultury gwałtu, same się rozmnożą przez podział komórek jak ameby.

Same sobie załatwią jedzenie, zbudują schronienie, będzie istny - feministyczny raj.

Oczywiście - śluby (chyba będą się między sobą żenić) tylko bez intercyzy! Intercyza - kara śmierci.

 

Planetę nazwą na pewno jakoś feministycznie, coś w stylu "Marsjanka" bo "Mars" to przecież męskie.

Podobizny penisa będą zakazane, dildo też - w końcu na wzór męskiego członka.

Jak któraś się zacznie buntować to się oskarży o zdradę stanu i oczywiście - kara śmierci.

 

Wszystkie feministki bedą mieć wspólne konto (gdy już dojdą do tego poziomu cywilizacyjnego).

A tak poważnie, gdyby tak się stało, to pewnie przelatując nad tą planetą były by widoki jak z prehistorii.

Jakieś małpoludy biegające z patykami, drące się "Ugggaaa gul gul" i próbujące rozpalić ogień kawałkiem łajna.

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fit Daria napisał:

Uwierz mi, że gdyby sprawa się nagłośniła mógłbyś wiele stracić. I bardzo dobrze.

Możliwe. A dlatego to hipotetyczna sytuacja, że z kobietami współpracuję, ale w życiu bym u siebie ich nie zatrudnił. Nie w tych czasach. I mówię to jako ten staroświecki Pan, buntownik jedynie "od pasa w dół", któremu wpojono za młodu, że wybrance życia zawsze się ustępuje, otwiera drzwi samochodu, przysuwa krzesło, podaje płaszczyk itp. fajne, romantico rzeczy. A jak wiadomo, przesada w tych aspektach kończy się ze skutkiem wiadomym : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Obliteraror napisał:

Możliwe. A dlatego to hipotetyczna sytuacja, że z kobietami współpracuję, ale w życiu bym u siebie ich nie zatrudnił. Nie w tych czasach.

No tak, bo współpraca z kobietami musi się wiązać z podtekstem seksualnym. Bo traktować pracownika kobietę, jak pracownika mężczyznę? Po co? 

 

Lepiej ją albo traktować jak zabawkę albo w ogóle nie zatrudniać.

To jak te kobiety "pracujące" w tej myjni. Ogłoszenie " szukam kobiet do pracy w myjni/ warsztacie samochodowym" można by pomyśleć, że postępowa myjnia... 

Nie mówią tylko, że chcą zatrudnić nie kobietę i jej umiejętności, ale jej cycki i pośladki, by mieć więcej klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat znam panie sprzedające w sposób profesjonalny w sklepie z częściami, potrafią doradzić.

Nigdy nie widziałem, aby pracowały w bikini czy innym skąpym stroju.

 

A tyłki mają zgrabne :D

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Fit Daria napisał:

No tak, bo współpraca z kobietami musi się wiązać z podtekstem seksualnym. Bo traktować pracownika kobietę, jak pracownika mężczyznę? Po co?

Daria, rany boskie, czy ja wspominam o podtekście seksualnym w tym miejscu? Zachowujesz się jak ten koleś z dowcipu, któremu psychiatra pokazuje trójkąt i pyta, co widzi. Ten odpowiada - gołą dupę. Potem kwadrat. I znów widzi gołą dupę. Potem prostokąt. Reakcja identyczna. Psychiatra ripostuje - pan jest chory, potrzebuje leczenia. Pacjent - ja?! A kto mi te świństwa pokazuje?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, AR2DI2 napisał:

No i cwane, ksztaltne lasi potrafia wykorzystac atuty.

 

Narzekają zawsze tłuste szpetne pasztety.

I tu jest pies pogrzebany. Pewnie też chciałyby powyginać się godzinkę do fotek skasować 2k a nie miesiąc siedzieć na etacie żeby te pieniążki dostać. Jedni dostali intelekt a inni wygląd. W skrócie każdy orze jak może. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Obliteraror napisał:

Daria, rany boskie, czy ja wspominam o podtekście seksualnym w tym miejscu?

Ze jak? Pytasz mnie czy jak byś zatrudnił sekretarkę i kazal jej uprawiać seks za pieniądze czy to kultura gwałtu. Jak Ci mówię, że miałbyś problemy to mówisz, że dlatego nie zatrudniasz kobiet. I Ty się mnie pytasz gdzie tu podtekst seksualny? 

1 minutę temu, SSydney napisał:

tu jest pies pogrzebany. Pewnie też chciałyby powyginać się godzinkę do fotek skasować 2k a nie miesiąc siedzieć na etacie żeby te pieniążki dostać. Jedni dostali intelekt a inni wygląd. W skrócie każdy orze jak może. 

A Ty byś chciał? Zakładając, że byłbyś oceniany tak jak te kobiety? Czy zarobić mniej, ale zarobić pracą i umiejętnościami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fit Daria napisał:

Ze jak? Pytasz mnie czy jak byś zatrudnił sekretarkę i kazal jej uprawiać seks za pieniądze czy to kultura gwałtu. Jak Ci mówię, że miałbyś problemy to mówisz, że dlatego nie zatrudniasz kobiet. I Ty się mnie pytasz gdzie tu podtekst seksualny? 

Kazał? Nie mam pytań :) Jak świadczysz jakąś usługę w ramach bilateralnej umowy, to dlatego że ktoś Ci każe, czy dlatego że się dogadaliście na takie, a nie inne warunki? Ale nie dlatego tego nie robię. To, co jest fajne zdalnie, niekoniecznie bywa (z mojego doświadczenia) fajne przy stałej, etatowej pracy. I tyle. Ty masz jakieś seksualne obsesje, naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fit Daria napisał:

A Ty byś chciał? Zakładając, że byłbyś oceniany tak jak te kobiety? Czy zarobić mniej, ale zarobić pracą i umiejętnościami? 

No właśnie to czy bym chciał czy nie to moja sprawa, ale odpowiem ci, że nie wiem nie jestem kobietą. 

Tu każdy ci próbuje wytłumaczyć, że te dziewczyny same tego chcą bo jest im wygodnie. A ty chcesz im narzucać swoją wolę w imię SWOICH ideałów.

Czy bym tak chciał czy nie to nie wiem ale jakbym był kobietą to powiedziałbym ci tak:

ZAJMIJ SIĘ SWOIM ŻYCIEM A NIE SIĘ W CUDZE WYBORY WPIEPRZASZ DZIEWCZYNO!

Tylko tyle i aż tyle to takie trudne do pojęcia? 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Brat Jan napisał:

To kobiety podsycają "kulturę seksualizacji" pokazując na ulicach goliznę.

"(...)Dupa dziewczęta wyciąga z nędzy
Dupa największą kopalnią pieniędzy
Dupa chłopaków jak w banku gromadzi
Dupa frajerów do ołtarza prowadzi (...)"

 

Już imć Fredro to wiedział kilkaset lat temu : )

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, SSydney said:

ZAJMIJ SIĘ SWOIM ŻYCIEM A NIE SIĘ W CUDZE WYBORY WPIEPRZASZ DZIEWCZYNO!

Tylko tyle i aż tyle to takie trudne do pojęcia? 

 

 

Feministka to taki babor, który mówi innym kobietom, zeby nie zachowywały się tak, jakby feministki chcialy sie zachowyeac tylko nie mogą bo ich walorami nikt sie nie interesuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.