Skocz do zawartości

Kupno nagrań...


Stelkor

Rekomendowane odpowiedzi

  Jeźeli jest to najgłupszy temat w historii forum, to przepraszam, i usune go po otrzymaniu odpowiedzi. Dodam tylko, że pisze na klawiaturze ekranowej, wiec prosze o wyrozumiałość..

 

Nabyłem nagranie "afirmacje" w sklepie Marka. Do kupna użyłem telefonu. Po zakupie przeniosło mnie w miejsce, w którym moge słuchać nagrania, super. 

Moje pytania są nastepujące.. Jak znaleźć nagranie, po zamknieciu owej strony? Czy, jeźeli kupiłem nagranie na telefon, to moge słuchać go na innych urządzeniach? Czy moge je przesyłać?

 

Bede wdzieczny za pomoc, i jak mówiłem usune temat po otrzymaniu odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Mosze Red said:

Dostałeś link do pobrania, po pobraniu słuchać możesz na czym chcesz.

Gdzie jest ten link? Do kupna, nie trzeba zakładać konta w sklepie. Nie miałem żadnego linka. Przeniosło mnie w miejsce gdzie nie moge zrobić nić, poza słuchaniem i przewijaniem nagrania.

Edytowane przez Stelkor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Marek Kotoński said:

@Stelkor pierwszy raz coś takiego widzę, proszę napisać do mnie na PW dane zakupu, kiedy, nazwisko itd., a ja tutaj odpiszę.

 

Każda osoba otrzymuje link do pobrania, wejdź na pocztę i sprawdź.

Ok, przepraszam za kłopot. Nie sprawdziłem poczty, tylko szukałem w sklepie.. Jeźeli można prośić o usuniecie tematu, to bede wdzieczny. 

 

PS: Nie moge pisać na pw, ponieważ wyskakuje komunikat, iż moge wysyłac 0 wiadomości dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.