Skocz do zawartości

Czy to tak wiele?


BydlakŚmierdziel

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to nie oczekuję jakiejkolwiek odpowiedzi w tym temacie, po prostu chciałem coś z siebie wyrzucić :D

 

Naprawdę, czy to tak wiele żebym poznał na tym jebanym tinderze/badoo normalną, szczupłą laskę?

Mam w miarę wysportowaną sylwetkę, dbam o siebie, ubieram się normalnie, a jedyne na co mnie stać to kurwa typiary z 50 kg. nadwagą?

Już mnie chuj strzela, wszystkie szczupłe z którymi mnie matchuje są albo jebnięte, albo kreują się na niedorozwinięte księżniczki, albo nie odpisują atencyjne lafiryndy, co powoduje tyle, że od razu je usuwam z par.

Czy to jakieś zasrane fatum?

  • Haha 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BydlakŚmierdziel Nie to współczesne wymogi kobiet na portalach, przeciętny facet musi mieć tam trochę szczęścia i trafić na taką na której lawina matchy wrażenia nie zrobi.

Panie na takich portalach niestety zachowują się jak nastoletni piłkarze dostający większą kasę, sodówka odbija. "Im a queen" ? 

W każdym razie - mogą przebierać i to robią, a że niektóre się w tym pogubiły, nic nie poradzimy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w ogóle nie bawię w tego typu serwisy, bo po pierwsze po cholerę ładować niepotrzebnie kasę za jakieś gówno warte ulepszenia na profilu, a po drugie to szkoda czasu na tego typu szukanie partnerki.

 

Pamiętaj, że Panie bardzo łatwo manipulują wrażeniem, przekonałem się o tym chociażby dzisiaj. Czekałem sobie w kolejce do dentysty, i pojawiła się moja koleżanka z czasów szkolnych, nie widziałem jej dobrych kilka lat, tyle co na facebooku dodawała jakieś fotki. W necie, na prawdę atrakcyjna fizycznie kobieta, fotki jak z magazynu, a na żywo... No cóż, dosyć mocno się rozczarowałem, ale i jednocześnie utwierdziłem w przekonaniu, że nie warto ufać portalom internetowym jeśli chodzi o ogólny wizerunek danej osoby.

 

Druga sprawa, to trochę wieje od Ciebie desperacją, i to tez jest istotna kwestia. Daj sobie na wstrzymanie, i nie napinaj się tak bardzo, bo nic z tego nie będzie.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pozytywny napisał:

A próbowałeś chociaż dostrzec ich wewnętrzne piękno?

Nie dałem rady, ponieważ przysłoniła je swoją fizycznością.

 

6 minut temu, Przemek1991 napisał:

Ja się w ogóle nie bawię w tego typu serwisy, bo po pierwsze po cholerę ładować niepotrzebnie kasę za jakieś gówno warte ulepszenia na profilu, a po drugie to szkoda czasu na tego typu szukanie partnerki.

 

Pamiętaj, że Panie bardzo łatwo manipulują wrażeniem, przekonałem się o tym chociażby dzisiaj. Czekałem sobie w kolejce do dentysty, i pojawiła się moja koleżanka z czasów szkolnych, nie widziałem jej dobrych kilka lat, tyle co na facebooku dodawała jakieś fotki. W necie, na prawdę atrakcyjna fizycznie kobieta, fotki jak z magazynu, a na żywo... No cóż, dosyć mocno się rozczarowałem, ale i jednocześnie utwierdziłem w przekonaniu, że nie warto ufać portalom internetowym jeśli chodzi o ogólny wizerunek danej osoby.

 

Druga sprawa, to trochę wieje od Ciebie desperacją, i to tez jest istotna kwestia. Daj sobie na wstrzymanie, i nie napinaj się tak bardzo, bo nic z tego nie będzie.

 

Oj z tym wrażeniem to masz rację. Dziewczyna mojego kumpla na zdjęciach min. 7/10 i w miarę szczuplutka, w realu może 5/10 i nadwaga.

Dlaczego sądzisz, że wieje desperacją? To bardziej wkurwienie ;d

 

 

 

Edytowane przez BydlakŚmierdziel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci radę kolego. Nie nastawiaj się, że poznasz kogoś fajnego na tego typu portalach. Spotkałem się ok. kilkadziesiąt razy z różnymi dziewczynami z portalu randkowego i miałem dwa związki z takiego właśnie portalu więc mi zaufaj. Dziewczyny zakładają tam konto z nudów i w celu podbicia samooceny. Najczęściej nie dochodzi do spotkania, ponieważ do podbicia samooceny wystarczy im sam fakt, że setki facetów do nich piszą, proszą się i komplementują. Co do ich wyglądu, to masz, rację. Zdjęcia często mają się nijak do rzeczywistości. Proponuję usunąć konto bo tylko stracisz czas, a uwierz, że takie pisanie o niczym z głupimi zakompleksionymi cipami, pochłania go naprawdę mnóstwo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, ja nie traktuje takich porali poważnie. Czasami fajnie wyjść na kawę ;). Często łapie się na tym jak jakaś babka: 35+ oraz 20 kg, może startować do takiego gościa jak ja? One nie mają "wstydu" :), a dla nas stawiają wymagania z kosmosu. Dla "higieny" psychicznej nie można tego brać na poważnie, to że świat żyje takimi urojeniami nie znaczy, że Ty musisz.

Idź na zakupy, do biblioteki, zagadaj do dziewczyny, która spojrzy z pogodnym wyrazem twarzy i nie stresuj się jak Cię oleje, jest dużo "Biedronkuf", bibliotek to akurat różnie ;)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, mac napisał:

@BydlakŚmierdziel, a może cała odpowiedź znajduje się w twoim nicku forumowym? :D 

Przecież Panie lubią prymitywnych, śmierdzących troglodytów ?

 

17 minut temu, Johny_B napisał:

Szczerze mówiąc, ja nie traktuje takich porali poważnie. Czasami fajnie wyjść na kawę ;). Często łapie się na tym jak jakaś babka: 35+ oraz 20 kg, może startować do takiego gościa jak ja? One nie mają "wstydu" :), a dla nas stawiają wymagania z kosmosu. Dla "higieny" psychicznej nie można tego brać na poważnie, to że świat żyje takimi urojeniami nie znaczy, że Ty musisz.

Idź na zakupy, do biblioteki, zagadaj do dziewczyny, która spojrzy z pogodnym wyrazem twarzy i nie stresuj się jak Cię oleje, jest dużo "Biedronkuf", bibliotek to akurat różnie ;)

 

Tylko, że na tego typu portalach sprawa jest dość łatwa. Laska ma jakiś opis, wiesz mniej więcej jakie zainteresowania i wokół tego można kręcić rozmowę, a w realu ze świeżo napotkaną dziewoją?

"Cześć ja mężczyzna, a ty kobieta" i podobne truizmy.

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Pozytywny said:

W razie jakiejś katastrofy z głodu nie umrzesz...chyba, że dopadnie Cię pierwsza.

Jak w tym kabarecie...

- Oj tam panie, no to co ze gduba, ale przynajmniej pewnie dobrze gotuje.

 

- taa tylko nie wiem czy sie do miski dopcham.

 

Grubaski to tylko problemy, nic wiecej. A pierwszy i podstawowy to kompleksy ktore przerzuca na partnera. 

 

Poza tym pocą sie okropnie i smierdzą. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BydlakŚmierdziel nie ma się co dziwić wejdź na portal tego typu i popatrz na zdjęcia bazyli 2/10. Średnia z fotek 9/10 pod każdą fotką kilkanaście komentaży "piękna", "bosko". Ego wielkie jak dupsko, które od ciastek rozrosło się do rozmiarów planety. Stąd takie zryte wymagania. A co do zagadywania kobiet to z czasem nabierzesz wprawy, nieważne co mówisz tylko w jaki sposób, mowa ciała etc. Jak jesteś w miarę wysportowany i nie masz kompletnie niewyjściowej(a nawet jak masz) mordy to jakoś poleci. Możesz a nawet powinieneś trochę poćwiczyć na mieście.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kiedyś przez przypadek na spotkaniu klasowym udało sprawić na jednej a może i dwóch znajomych wrażenie że je podrywam. A wystarczyła do tego butelka whisky,pewność siebie,zdecydowane ruchy i początkowe ignorowanie ich obecności. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BydlakŚmierdziel napisał:

W sensie łatwa w aspekcie prowadzenia rozmowy ?

Sam Sobie zaprzeczasz.

 

2 godziny temu, BydlakŚmierdziel napisał:

Już mnie chuj strzela, wszystkie szczupłe z którymi mnie matchuje są albo jebnięte, albo kreują się na niedorozwinięte księżniczki, albo nie odpisują atencyjne lafiryndy, co powoduje tyle, że od razu je usuwam z par.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BydlakŚmierdziel napisał:

wszystkie szczupłe z którymi mnie matchuje są albo jebnięte, albo kreują się na niedorozwinięte księżniczki, albo nie odpisują atencyjne lafiryndy

Te które walorami ciała w młodości swej poprzyciągały i zaobrączkowały jakiegoś samca, nie zapisują się na Tinder/badoo itp portale. Chyba że po małżeństwie odezwały się słynne "hormony" i Pani przytyła 50kg, wtedy może tak. A jeśli są szczupłe i zapisały się na portal - no, to sam to najlepiej określiłeś. Ja po kilkudziesięciu spotkaniach poznałem może kilkanaście Pań bez problemów z BMI - najnormalniejsze z nich były te, które nie dawały zdjęć aby nie przyciągać atencji. Ale można się też tą drogą wpakować w katastrofę.

Czasem też wszystko zależy od tego czego Panie akurat szukają:

a7f896e708c7dcd4c8359feef3683b44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BydlakŚmierdziel A czym się różni zagadanie do pani na portalu, że ma ciekawe buty od pani na ulicy że ma ciekawe buty? :). Oprócz tego, że potrzeba trochę więcej uwagi to nic :). Wiem, że rozmowę na komunikatorach łatwiej prowadzić - mózg się może zastanowić co powiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.