Skocz do zawartości

Nienawiść do ludzi


doler

Rekomendowane odpowiedzi

14 hours ago, doler said:

Po moich doświadczeniach w ostatnich latach, a zwłaszcza miesiącach z ludźmi ogarnia mnie do nich nienawiść. Ich totalny upadek moralności i wartości, pogoń za kasą, interesowność przesadna, ciemnota umysłowa. Jak sobie z tym radzić, żeby nie zwariować? Staram się szukać wartościowych jednostek, ale to jak szukanie igły w stogu siana dzisiaj. 

Pięknie opisana dzisiejsza kobiecość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wyleczyłem się z nienawiści do ludzi. Kiedy pojąłem, jak myśli przeciętny zjadacz chleba i czym jest na co dzień targany - odpuściłem, bo mi ich zwyczajnie szkoda.

Uświadom sobie, że kretynizm (albo raczej ignorancja) bierze się z niewiedzy wymieszanej z walką o pozycję w stadzie. Staram się żyć własnym rytmem oraz nie gorączkować się o hierarchię. Gwarantuję - im mniej się martwisz, tym bardziej widać, z kim warto się zadawać, a z kim nie.

Edytowane przez koksownik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnych ludzi trzeba się w miarę możliwości odizolować. Nienawiść należy odpuścić bo nic z niej dobrego nie wyniknie, ludzi nie zmienisz na lepsze a sama nienawiść może co najwyżej Ciebie niszczyć. 

 

Obejrzyjcie w wolnej chwili poniższy wideoklip

 

Edytowane przez KhaosKnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.