Skocz do zawartości

Mój wspaniały nawyk


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia. Chciałem się z Wami podzielić jednym i chyba najlepszym z moich nawyków. No jest to coś niesamowitego dla psychiki i dla zdrowia, a mianowicie chodzi mi o słuchanie audycji Radia Samiec podczas spaceru. Jest to super sprawa, ponieważ widzę, że została dodana audycja np. 50 min - świetnie! czas na spacer, kilka łyków wody lub zielonej herbatki i ruszam na spacer. :) Polecam każdemu! Przyjemne z pożytecznym.

Edytowane przez Niepowtarzalny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po jakimś czasie zostaję sam w pracy i wtedy slucham, raz nawet jak już przyszły panie do pracy to nie wiedziałem że jedna stoi i słucha. I jak się odwróciłem to zauważyłem że jest cała czerwona że złości.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Na co dzień, to bardzo różnie. W autobusie, na treningu, przed spaniem, podczas przygotowywania posiłku. Bardzo rzadko kiedy siądę i poprostu słucham. Zazwyczaj towarzyszą temu inne czynności.

 

 Pamiętam, że w maju, jak miałem dużo czasu wolnego, to spacerowałem przy audycjach. Bardzo dobrze wtedy wszystko przyswajałem. Fajna sprawa, chyba czas do tego wrócić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, pięknie, ale ja nie lubię spacerów :D

 

Zdecydowanie wolę sobie strzelić kilka kilometrów rowerem, ale w tej sytuacji słuchanie czegokolwiek odpada ze względu na bezpieczeństwo. Ja w trakcie takiej aktywności lubię wyciszyć umysł, zresetować myśli i skupiać się tylko i wyłącznie na chwili obecnej ;)

 

Mimo wszystko, brawo Ty :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baros napisał:

Podczas aktywności, czy to spacer, rower, bieganie wolę się wyciszać. Nie lubię wtedy nic słuchać, rozprasza mnie to.

 

@Patton Dowiedziała się dlaczego co raz mniej mężczyzn nie chcę się żenić. 

@Baros

Żałuj że nie widziałeś jaka złość była w jej oczach.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baros

Na gardło pomógł antybiotyk, a co do kaszlu to okazało się że w czasie infekcji odezwała się alergia którą mam od końca stycznia ale biorę na nią tabletki i jest ok.

Edytowane przez Patton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.