Skocz do zawartości

Sinead O'Connor nawraca się na islam


SzejkNaftowy

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.irishpost.com/entertainment/sinead-oconnor-renounces-catholicism-converts-islam-161261?fbclid=IwAR1rrYj6telwJPxaxENR5sGU4UM9LUJ1UrQnpCT_ZD3VIzqYMFUOjpeqbw8

 

Artykuł jest po angielsku więc przetłumaczę najciekawsze fragmenty:

  • Pod koniec lat '90 O'Connor została kapłanką w katolickiej sekcie Orthodox Catholic and Apostolic Church.
  • W zeszłym roku poddała się leczeniu psychiatrycznemu u słynnego doktora Phila (amerykański psychiatra-celebryta), na Twitterze napisała, że "na zawsze zepsuła kościół katolicki" oraz zmieniła imię na Magda Davitt.
  • Niedawno wyrzekła się katolicyzmu, nawróciła na islam i przyjęła nowe imię "Shuhada' Davitt".
  • Niedawno Dubliner (prawdopodobnie irlandzkie media) zatwittował jej wypowiedź: "Ogłaszam iż jestem dumna, że stałam się muzułmanką. To naturalne rozstrzygnięcie podróży każdego inteligentnego teologa. Wszystkie studia pism świętych prowadzą do islamu. To sprawia, że wszystkie inne święte pisma są zbędne. Dostanę nowe imię. Będzie nim Shuhada."
  • Opublikowała nagranie na którym próbuje śpiewać Azan (wezwanie do czczenia allaha. Link: https://youtu.be/VJ0RdoiSZgk).
  • A później przepraszała za błędy popełnione w trakcie śpiewania (pewnie żeby jej łba nie ucięli).
  • Dostała hidżaby od przyjaciółki w Dublinie. Gdy włożyła jeden po raz pierwszy dostała dreszczy na całym ciele. Dodała, że nie opublikuje zdjęcia bo jest bardzo osobiste. I że jest brzydką starą wiedźma (dżentelmenowi nie wypada zaprzeczać kobiecie, więc przytaknę). Ale dodaje że jest bardzo szczęśliwa.
  • A dalej bzdety o jej współpracy z muzykami, że uczestniczy w nowym projekcie i zyski z niego pójdą na walkę z rakiem.

 

No cóż. Stuknęła pięćdziesiątka, została kompletnie sama (co widać na poniższym filmie - "wszyscy, którzy POWINNI być ze mną opuścili mnie!"). Pewnie sami źli ludzie wokół niej byli.

 

Z tego co wyszukałem na szybko, wynika, że nie liczyła się z nikim. Teraz nawet jej własna czwórka dzieci ma ją w dupie. Została sama, w motelu a jedynymi jej kompanami są psychiatra, lekarz i Twitter. Była cztery razy zamężna (jej najkrótsze małżeństwo trwało... 17 dni). Wkrótce po narodzinach pierwszej córki, rozpoczęła batalię sądową o opiekę nad nią ale wygrał ojciec (musiała być niezłym hardkorem, że nie dostała dzieciaka). Cierpi na ChAD. A jej największy hit to... cover.

 

 

A teraz rzecz najśmieszniejsza. W 1992 w amerykańskim show Saturday Night Live, po odśpiewaniu "War" Marleya podarła zdjęcia Jana Pawła II. Zrobiła to w proteście przeciw tuszowaniu przypadków pedofilii przez Watykan. Teraz przeszła na islam, którego wyznawcy jak wiemy niespecjalnie kryją się ze swoją słabością do małych dzieci (np. znany skandal z Rotherham w UK - 1400 dzieci w 16 lat, tylko w jednym mieście)... czyli cała jej dawna "walka" poszła w pizdu :D.

 

Tak trzymać!

Edytowane przez SzejkNaftowy
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię określenia "nawracać się " na jakąś religię. To tak jakby religia była czymś co było na początku naszego istnienia i takie określenie przyznaje jej niezasłużone miejsce. Wszyscy urodziliśmy się ateistami i gdyby ktoś nas nie zaraził religijnym syfem to pewnie nie zastanawialibyśmy się do 40-50 czy ktoś tam u góry istnieje.

 

Na filmie widać co się dzieje z babą kiedy zostaje sama na stare lata, żal patrzeć. Polecam wszystkim karynkom które się teraz w najlepsze bawią dobrymi chłopakami. 

Wszystko co jej zostało na stare lata to drama w której się pławi jak pstrąg w dunajcu bo przecież zawsze jakaś drama musi być.

Być może jest chora ,trudno stwierdzić ale dla osób samotnych jakakolwiek choroba to często ostatnia deska ratunku w otrzymaniu chociażby szczątkowego zainteresowania i troski.

 

Edytowane przez jaro670
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Patton said:

Logika dzisiejszych kobiet.

Nie tylko kobiet. To sie przelało też na zniewiesciałych lewaków co to są inteligentni emocjonalnie.

 

Lewak pedzio stojacy na ulicy z transparentem " uchodzcy welcome" witajacy przedstawicieli kulturoreligii w ktorej za pedałowanie ucinają łeb, to taka swoista wizytowka spierdoliny umysłowej, zaraz obok feminitki, lesby która pomaga mu trzymać ten transparent.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rycerz76 napisał:

Nadużycie wszyscy rodzimy się jako pusta książka.

Fakt, uznałem ateizm za czystą kartę a w końcu to też jakaś ideologia. Mój błąd

 

Żal mi kobiet. Jak można spędzić całe życie na wiecznym poszukiwaniu zainteresowania na siłę kogokolwiek choćby nawet jakiegoś  imama któremu przecież zależy na statystyce. Że one nie wpadną na pomysł żeby zaakceptować samotność i robić to co lubią. Przegrane takie życie jak tylko musimy szukać na zewnątrz. Kobieta to jest na prawdę pasożytnicza forma życia skoro swojego szczęścia czy choćby zadowolenia nie potrafi wygenerować sama z siebie.

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Miner napisał:

Kobieta jest solidnie zaburzona. SOLIDNIE. Nie mam pojęcia dlaczego media się Nią w ogóle interesują. 

Właśnie media (przynajmniej lewicowe) teraz się nią dopiero zainteresują, gdy się okaże, że islam jej "pomógł". A jest to możliwe. Patrz na to: nowa kultura, twarde zasady których nigdy nie miała, wspólnota, jakaś zdrowa regularność. I tak jak ludzie po odwykach w ośrodkach katolickich często powtarzają "Jezus sprowadził mnie na dobrą drogę!" tak samo u niej to może zadziałać a później wręcz mogą ją wcisnąć do kampanii promującą islam...

...o ile znów jej nie odwali co też jest możliwe.

14 godzin temu, Koszwil napisał:

Z tego co czytam ona ma chorobę afektywną dwubiegunową która cechuje się "skrajnymi i destrukcyjnymi zmianami nastroju" co pięknie widzimy na filmiku powyżej.

Dwubiegunówka polega na przemiennych fazach depresji i manii (podwyższony nastrój). To coś jak słynne borderline, tylko borderline jest źle rozwiniętą osobowością, zaburzeniem (tylko ciężka psychoterapia pomoże) a to co ma Sinead to choroba mózgu (tutaj sprawę ogarnia psychiatra i leki). W każdym razie od ludzi z dwubiegunówką uciekajcie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.