Skocz do zawartości

Ustawianie zdjęć partnerki na tapetę telefonu/laptopa.


Rekomendowane odpowiedzi

Tapeta na komputer jest rzeczywiście przesadą bo to zauważalne i może być odebrane jako nadmierne afiszowanie się. Ale z telefonem przesadzacie - jak ktoś lubi/ ma takie hobby to nie ma co wszędzie dopatrywać się białorycerstwa. Dziewczyna się podoba to chce śię na nią patrzyć nie ma tu większej filozofii. Ale rozumiem, że analogicznie niektórzy też mogą cisnąć bekę z gości co mają koszulki np. z Metallicą czy Iron Maiden i uważać ich za popaprańców. Podwójne standardy są wszędzie. Ogólnie w takiej konfiguracji aby być czarnorycerzem samica chyba musiałaby nosić burkę na łepetynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest u innych, ale na własnym przykładzie - nie toleruję bajzlu i pstrokatych teł na pulpitach. Dla mnie to jakaś forma chaosu, rozpraszania uwagi. Mój umysł jest wąski, działa jednotorowo i jest w stanie skupić się tylko na jednej rzeczy w danej chwili. Kobiety chyba mają naturalny chaos w głowie, bądź jak to się zwykło mawiać, myślą wielozadaniowo ;) więc im niczego nie zmienia burdel z ikon na pulpicie i rotujące slajdy w tle z aktualnym ukochanym z najwspanialszych (jak dotychczas) wakacji. 

Na jednej maszynie mam na pulpicie trzy ikony - dwa dokumenty nad którymi aktualnie pracuję i symlink do folderu dokumentów. Na dwóch następnych VMkach mam jednolite tło navy blue i po parę ikon do narzędzi. W telefonie tak samo. Jak chcę obejrzeć zdjęcia to sobie odpalam odpowiedni soft. 

 

p.s. Szukałem przykładowej grafiki z zasyfionym pulpitem żeby zilustrować i wielkie G podpowiedziało:

Cytat

Zdaniem Pameli Rutledge, kierowniczki instytutu Media Psychology Research Center w Newport Beach w stanie Kalifornia, zaśmiecony pulpit na ekranie komputera może wpłynąć negatywnie na naszą wydajność w pracy. Tak samo jak z biurkiem, widok czystego pulpitu pozwala nam na większą koncentrację. Jeśli zaś panuje na nim bałagan, wówczas nie tylko tracimy cenny czas na poszukiwanie potrzebnych materiałów, ale pogarszamy również swój nastrój, wystawiając się na niepokój i frustrację – emocje powodujące spadek efektywności wykonywanej przez nas pracy.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie naciąga jak widzę mojego kumpla (46) lat z jego ukochaną myszką na fonie. Kurwa w takie coś się można bawić jak się ma 16 lat. Do tego dziesiątki zdjęć z myszką na fejsie ale jak się tu nie chwalić jak według niego trafiła mu się jak ślepej kurze ziarno.

Skarb nad skarby, baba koło 40 po rozwodzie dwójką dzieci w wieku gimnazjalnym.

 

@Patton skąd masz zdjęcie pulpitu mojej byłej?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie ostatnio znajoma napisała na Fejsie. Na pytanie co słychać, odp , że wyśmienicie. Zdrowie jest, praca jest a tak poza tym rozwodzę się :)

A panna, właśnie mialam pytać czy się rozstaliście ?! Bo zauwazylam , że nie masz wspólnych zdjęć z żonką. 

 

Tak więc widać, myślenie kobiet jak na tacy. Brak kobiety na wspolnych zdjęciach oznacza tylko jedno.... 

 

@Hetman mam tak samo. Syn na tapecie.

 

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jaro670 napisał:

Do tego dziesiątki zdjęć z myszką na fejsie ale jak się tu nie chwalić jak według niego trafiła mu się jak ślepej kurze ziarno.

Po prostu zwykły desperacki biały rycerz.

 

Przez takich gości nawet 40 letni milf czuje się jak królowa, mimo rozstępów na brzuchu jak zmarszczki na jajach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patton napisał:

@jaro670

Z mojego archiwum, i mam w nim jeszcze jedno na którym widać ją w całości, więc moze chcesz je zobaczyć?

Teraz po ustrzeleniu misia na dziecko i po ciąży nie wiem czy by się zmieściła na Twoim pulpicie.

Ale niech se tam moje byłe żyją szczęśliwe , parę tam fajnych chwil też im zawdzięczam więc życzę im szczerze wszystkiego najlepszego ale byle daleko ode mnie,

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że wielu facetów, którzy traktują kobietę jako swoje największe szczęście tak robi. Długo byli sami, teraz coś tam im się trafiło i wydaje im się, że pana Boga za nogi złapali. :D 

A weź coś takiemu powiedz, to zaraz się zacietrzewia i zwyzywa od pedałów. :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mortyy napisał:

A weź coś takiemu powiedz, to zaraz się zacietrzewia i zwyzywa od pedałów. :D 

@Mortyy

Raz w pracy taki jeden mnie zaczepiał, no to mu powiedziałem że jego kobieta ma dupę jak betoniarka a twarz jak pączek. A on na to że jej to powie i jak ona przyjedzie to mnie strzeli w mordę. No to mu odpowiedziałem że strzelić to sobie ona może ale głową w ścianę.

Edytowane przez Patton
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Patton napisał:

@Mortyy

Raz w pracy taki jeden mnie zaczepiał, no to mu powiedziałem że jego kobieta ma dupę jak betoniarka a twarz jak pączek.

Chciałeś innymi słowy powiedzieć że była słodko-zakręcona ?.

Temu mojemu co się jak ślepej kurze ziarnko dostała 40 z dwójką dzieci też tłumaczę żeby się liczył z tym że to będzie najdroższe bzykanko w jego życiu ale gdzie tam, to jest coś innego, wyjątkowego.  Ona go pragnie i nic od niego nie chce bo jest samowystarczalna ,ple ple. Gotowanie żaby tak jak @Marek Kotoński opisywał.

 

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W świecie zwierząt samica pewnie nasikałaby samcowi na futro, żeby go oznaczyć jako swoją własność. W naszym przypadku wymagają jedynie swojego wizerunku na urządzeniach mobilnych. Dobrze, że nie każą się nam modlić do siebie.

Edytowane przez Kleofas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawianie zdjęcia swojej samicy na tapecie telefonu ma po mojemu jeden podstawowy motyw - "mam dupę, patrzta wszyscy mam tako dupe i ona mi daje!"  Czyli zwykła prymitywna forma pokazania otoczeniu, że ma się koleiną cegiełkę do budowy statusu w matrixie i nie jest się pedał.Telefonem cały czas się przecież majstruje między ludźmi, to się pieruńsko rzuca w oczy co wkleimy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @Jebak Leśny w samo sedno, z resztą tych którym jakaś panna zaczęła dawać ogarnia taka śmieszna mania wielkości że teraz są wreszcie kimś.

Smutne to bardzo bo to często zmiana ze zbitego psa w pana życia i śmierci i to za sprawą babskiej żeńskiej dupy. A to co jest najgorsze to to że ta baba nie jest ślepa i widzi jak wielką władzę ktoś jej oddaje.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.