Skocz do zawartości

Szpiegowanie żony/kochanki/narzeczonej. Czy to ma w ogóle sens?


trop

Rekomendowane odpowiedzi

Często na naszym Forum pojawiają się sugestie Braci by szpiegować kobietę gdy coś tam intuicja podpowiada. No wiecie...Przeglądanie fonów, instalowanie programów szpiegowskich, patrzenie na ręce itd, itd

 

Jakie są Wasze przemyślenia i poglądy na ten temat?

 

Moim zdaniem takie szpiegowanie to tylko w związku małżeńskim, gdy później stawka w sądzie będzie wysoka. Ale gdy nie łączy żadna umowa? Jest sens? Chyba nie. Strata czasu i energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem:

- Brak małżeństwa i wspólnoty majątkowej oraz brak możliwości alimentacji na potomstwo - Samica chodzi jak w zegarku, jest seks kiedy chcę, atmosfera też ok - Na sprawdzanie samicy szkoda mi czasu.

- Brak małżeństwa i wspólnoty majątkowej - Samica ma fochy, mało seksu, atmosfera kiepska - Sprawdzenie samicy warte odrobiny czasu, można zweryfikować i ewentualnie szybko pognić / zmienić na inną. Chyba że jesteś masochistą psychicznym i pasuje Ci łatka rogacza wychowującego czyjeś dziecko.

- Małżeństwo, możliwość alimentów na samicę albo potomstwo - Samica chodzi jak w zegarku, jest seks kiedy chcę, atmosfera też ok - Warto sprawdzić raz na jakiś czas dla komfortu psychicznego. 

- Małżeństwo, wspólnota majątkowa, możliwość alimentów na samicę albo potomstwo - Samica ma fochy, seks mało, atmosfera kiepska - Sprawdzanie samicy to konieczność jeżeli nie chcesz się pozbywać połowy dorobku życia i innych zasobów. 

Edytowane przez realista
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby mieć jakiś dowód walenia w chuja przez damę, jeżeli czujemy, że cos jest nie tak. I tyle. A małżeństwo, no to tu jest już co tracić. Jak na wojnie, niby są jakieś zasady ale to wygrany pisze historie. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.