Skocz do zawartości

Nagie sprzątaczki w UK


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Brzmi enigmatycznie? Już wyjaśniam ? 

Nazwa być może sugeruje, że trudnią się tym tylko panie i już widzę minę @Fit Daria, której w głowie rodzi się kolejny pomysł na wątek.

253402.gif?st=KcOwoIPRDsiro-e6wGHKfw&e=1

 

Nie nie, pączuszku, nie tym razem, albowiem to praca w której zatrudnia się zarówno kobiety jak i mężczyzn.

O co chodzi? Firma oferuje usługi sprzątania w sposób dosyć nietypowy albowiem sprzątająca/y jest całkowicie nagi.

Cytat

W rozmowie ze Sputnikiem założycielka i właścicielka firmy Laura Smith opowiedziała, skąd wziął się pomysł na świadczenie usług sprzątania bez ubrań. „Zaczęłam od zwykłej firmy sprzątającej domy i pewnego dnia otrzymałam telefon od lokalnego naturysty, który szukał firmy sprzątającej. Podsunął mi pomysł na rozpoczęcie tej przygody i na zaoferowanie usług naturystom w postaci nagiego personelu sprzątającego” — wyjaśniła założycielka firmy.

I jeszcze kobieta tą firmę założyła! @Fit Daria trzymaj się poręczy, bo jak...! ? 

tumblr_naagqpgU3K1tj2izjo1_500.gif

No dobrze, kontynuujmy ? co dalej z tą firmą, awięc świadczy ona usługi póki co głównie w UK. Bracia @Tomko @TheFlorator bądźcie czujni.

Cytat

Właścicielka firmy podkreśla, że świadczone przez jej pracowników usługi nie mają charakteru seksualnego. „Zapewniamy profesjonalne osoby sprzątające, które przychodzą do domu lub biura klienta, aby posprzątać i wykonać inne prace domowe zupełnie nago. Pokazujemy, że naturyzm jest po prostu innym stanem bycia i pomimo wielu nieporozumień jest całkowicie naturalny. Zaznaczamy bardzo wyraźnie, że nasze usługi nie są i nie powinny być traktowane jak usługi seksualne.”

&

Cytat

Godzina pracy osoby sprzątającej bez ubrania kosztuje prawie dwa razy więcej niż w ubraniu (45 funtów vs. 25 funtów). Klient zamawiający usługę „nagiego sprzątania” przy rejestracji w formularzu na stronie firmy ma możliwość wyboru „parametrów” osoby, która zrealizuje jego zamówienie. Można wybrać płeć osoby sprzątającej (panowie też są „w ofercie”), przedział wiekowy, typ sylwetki, a także rozmiar biustu.

 

Uwaga a teraz czas na trzeci szok seksualizacyjny.

Cytat

Kto najczęściej korzysta z takich oryginalnych usług? Według Laury Smith z usług jej firmy korzystają zarówno mężczyźni, jak i kobiety, zdarzają się też pary, są to głównie Brytyjczycy w wieku od 30 do 60 lat.

Cytat

z usług jej firmy korzystają zarówno mężczyźni, jak i kobiety

Cytat

kobiety

Funny+Captioned+Cat+GIF+%25E2%2580%25A2+

No dobrze, starczy tych żartów, tu wrzucam link do całości, jest tam wywiad z Polką, która w tej firmie pracuje.

https://wolnemedia.net/polka-sprzatajaca-nago-w-wielkiej-brytanii/

*PS, przepraszam za te żarty ale nie mogłem się powstrzymać ? 

Edytowane przez Quo Vadis?
  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedys zamówiłem taką sprzataczkę.

Było jak mozna było się spodziewać, bez eksplozji choć człowiek wstępnie liczy że lala ma cos extra w ofercie, ale ten event też warto mieć za sobą, każde doświadczenie życiowe czegoś uczy.

Któraś z kolei MOŻE miec coś ekstra w ofercie.

Problem że trzeba pocałować wiele żab żeby trafić na księżniczkę = wydać kasę na nadzieje czy złudzenia.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Quo Vadis? said:

@JoeBlue Dużo zapłaciłeś, było warto?

Plus minus półtora raza więcej niż za zwykłe sprzątanie.

Dupa była ładna ale w którymś momencie dostała telefon i zaczęła się śpieszyc.

To po prostu był jakiś epizod na miarę mojej psychiki na ten moment.

Potem pomyślałem że jestem głupi bo wpuszczam obcą dupę do swojego mieszkania.

Fakt że większość czasu była obserwowana ale nie cały czas, to był niewielki błąd.

 

Mało jest ofert tego typu.

Lala co może zarobić tylko rozbierając się niekoniecznie pali się do sprzątania bo i po co?

To męczące zajęcie a ona i tak dostanie kasę, wystarczy że się rozbierze.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądźmy naiwni. Większość z tych pań dorobi sobie seksem gdy klient jest czysty i zaproponuje jakąś sumkę. Taka cicha prostytucja.

Moim zdaniem lepiej zainwestować by było tę kasę w cichodajkę niż tylko nakręcać się widokiem, bez gwarancji konsumpcji ;)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, realista said:

Nie bądźmy naiwni. Większość z tych pań dorobi sobie seksem gdy klient jest czysty i zaproponuje jakąś sumkę. Taka cicha prostytucja.

Moim zdaniem lepiej zainwestować by było tę kasę w cichodajkę niż tylko nakręcać się widokiem, bez gwarancji konsumpcji ;)

 

Wszystko zależy od tego na jakim etapie emocjonalnym jesteś.

Daje się lali 150 za masaż "z zakończeniem erotycznym" choć za 100 można inną przelecieć i to na kilka sposobów.

Ale tu jest erotyka a tamta jest jak worek kartofli.

Życie ma wiele wariantów.

UDDO = Umowa Dwojga Dorosłych Osób.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, JoeBlue napisał:

Wszystko zależy od tego na jakim etapie emocjonalnym jesteś.

Jak dla mnie to kobieta mogła by być nawet zielona, byle by dobrze posprzątała, a goła dupa to na mnie nie robi większego wrażenia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualnym kursie 218 zł. Paaaaanie kuuurła zdzierstwo. W takim przypadku lepiej wspomniany wyżej 'worek kartofli' na godzinkę. :D

 

U nas to by była taka podziemna prostytucja, właśnie na zasadzie może przy okazji się dogadamy Panie kliencie na bara-bara ;)

Ciekawa sprawa jakby to było u nas..

Może to jest właśnie TEN sposób na legalizację prostytucji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JoeBlue napisał:

Wszystko zależy od tego na jakim etapie emocjonalnym jesteś.

Na takim że jeszcze mogę a nie zostało mi już tylko popatrzenie.

2 godziny temu, JoeBlue napisał:

Daje się lali 150 za masaż "z zakończeniem erotycznym" choć za 100 można inną przelecieć i to na kilka sposobów.

Ale tu jest erotyka a tamta jest jak worek kartofli.

W artykule jest mowa o sprzątaniu, więc po aktualnym kursie raczej 218zł za popatrzenie. Zamiast 100zł cichodajce, która jeśli się polubicie zaprosi Cię za tę kwotę na całą noc (z własnego doświadczenia). 

Ewentualnie 100zł ale zwykle mniej, wydane na kolację z chętną koleżanką, która w zamian zrobi Ci śniadanie. Jak trochę ją pomasujesz to też potrafią się odwdzięczyć masażem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, Tomko said:

E tam na cholere mi będzie gołą dupą świecić przed oczami jak nic innego nie oferuje :).

A tam. Jakbys mial pierwsze pol godziny w promocji i pania 8/10 i dawno niesprzatany pokoj to bys skorzystal z uslug.

 

Pomysl biznesowy jak kazdy inny, skoro jest na to zapotrzebowanie to czemu nie.

 

Niestety nie dla mnie bo bym od razu chcial sie “poprzytulac” i by mnie wsadzili za seksizm i molestowanie seksualne.

 

A gole dupy to najbardziej lubie  ogladac na Lazurowym wybrzezu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.