Skocz do zawartości

Witam


Meg4tron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Forum czytam już od dłuższego czasu ale teraz postanowiłem założyć konto.Jeszcze przed odnalezieniem forum widziałem że z kobietami nie jest tak różowo jak na filmach i opowieściach że znajdziesz swoją połówkę zakochasz się i będziesz szczęśliwy.Tak naprawdę w realu nie miałem z kim pogadać o tym co myślę bo od razu następował atak kobietozaurów ze swoimi męskimi przyjaciółkami i tak oto mam opinie chama wśród kobiet ponieważ mówiłem nagłos to co myślę zamiast zachować to dla siebie,oj jak je prawda w oczy kole.Nie wyzywałem ich wulgarnie tylko mówiłem to jak ja to widzę ale łatkę i tak przypięły,oczywiście pantofle i biali rycerze nawet słówka nie pisnęli że mogę mieć chociaż trochę racji tylko grzecznie siedzieli żeby tylko nie denerwować swoich właścicielek.

W końcu odnalazłem miejsce którego szukałem i gdzie pewnie nie jeden z nas usłyszał że jest chamem.

Pozdrawiam Braci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.