Skocz do zawartości

Jak to jest z tą miłością grecką?


Mrowka

Czy związałbyś się z kobietą, która kategorycznie odmawia takiego rozaju seksu?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy związałbyś się z kobietą, która kategorycznie odmawia takiego rozaju seksu?

    • Tak
      57
    • Nie
      24


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.10.2018 o 16:57, Mrowka napisał:

Jak powyżej: czy związalibyście się z kobietą, która nie ma ochoty na tego typu zabawy? I co takiego mężczyźni w tym widzą, bo dla kobiety jest to raczej poniżajace i mało przyjemne. 

Dziwi mnie to stwierdzenie, bo mozna czegos odmowic a nigdy nie sprobowac wlasnie przez takie podejscie. Jw. Mimo ze nie ma sie o tym zielonego pojęcia.

Jesli partner wie co robic i jest dobry lubrykant to taka zabawa i dla kobiety jest wyjątkowo przyjemna ;) dodatkowo moze uzyc zabawek i miec przyjemnosc z obu stron. Podstawa to lewatywa, higiena i lubrykant. A potem mozna sie oddac zavawie. Tylko powoli powolutku, zwiekszajac powoli tempo. Oczywiscie partner musi dawac poczucie bezpieczenstwa i musisz miec pewnosc ze jak faktycznie cos zaboli bo sie zepniesz z nerwow to on przerwie i sprobuje delikatniej. Zaufanie. Czyli na pewno nie nadaje sie na przypadkowe sex randki. 

Polecam sprobowac zanim sie cos odrzuci dla zasady.

To tez jest jakas forma bliskosci, niczemu ani kobiecie ani mezczyznie nie uwlacza. A moze byc miłą odmianą raz na jakis czas.

W dniu 30.10.2018 o 22:11, Improwizator napisał:

Kolejny wątek prowadzący donikąd. Nikt tu nikogo nie przekona, że anal jest be albo okej. Co z tego, że moja panna go uwielbia, a już najbardziej, jak rżnę z całej siły? Nic. Każdy lubi co innego. Warto tylko pamiętać, że w łóżku praktycznie nie ma czegoś takiego jak normalne/dziwne, typowe/nietypowe itp. To, że ktoś lubi albo nie lubi anala, nie czyni go ani gorszym ani lepszym.

?

W dniu 1.11.2018 o 15:41, Wesoła napisał:

Paluszek delikatnie masujący prostatę, podczas gdy facet jest mocno rozgrzany lodzikiem - miazga :) Uwielbiam sprawiać w ten sposób przyjemność partnerowi. I czuć to pulsowanie i zaciskające się mięśnie na paluszku, gdy szczytuje.

Co do miłości greckiej - baaaardzo przyjemne doznanie. Na 5 numerków przynajmniej raz w dupkę musi być, nawet jeśli w ramach gry wstępnej :P I nie jest trudno utrzymać higienę w tych miejscach, naprawdę. Ponadto raczej ma się świadomość, kiedy anal może nie być wskazany bez przygotowania - i wtedy lepiej postawić na klasyczny seks/oral.

Dziewczyny, analnie można też szczytować! :)

To prawda :D nic dodac nic ując. Moj ex tez to uwielbial (paluszka mam na mysli)  ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2019 o 12:30, MalVina napisał:

... Podstawa to lewatywa, higiena i lubrykant. A potem mozna sie oddac zavawie. Tylko powoli powolutku, zwiekszajac powoli tempo. Oczywiscie partner musi dawac poczucie bezpieczenstwa i musisz miec pewnosc ze jak faktycznie cos zaboli bo sie zepniesz z nerwow to on przerwie i sprobuje delikatniej. Zaufanie. Czyli na pewno nie nadaje sie na przypadkowe sex randki. 

Polecam sprobowac zanim sie cos odrzuci dla zasady.

To tez jest jakas forma bliskosci, niczemu ani kobiecie ani mezczyznie nie uwlacza. A moze byc miłą odmianą raz na jakis czas.

A po co ta lewatywa, przecież to psuje całą romantyczność ? :D

Specjalistom nie jestem ale według mnie wystarczy jak dziefczyna zrobi kupę przed i się wykąpie porzonnie.

P.S.

Sprawdzaj błędy bo wszystko się świeci na czerwono, sam jestem dyslektykiem ale staram się poprawiać błędy autokorektą. Nigdy nie wiem jak się pisze dany wyraz :(

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bohun napisał:

A po co ta lewatywa, przecież to psuje całą romantyczność ? :D

Specjalistom nie jestem ale według mnie wystarczy jak dziefczyna zrobi kupę przed i się wykąpie porzonnie.

P.S.

Sprawdzaj błędy bo wszystko się świeci na czerwono, sam jestem dyslektykiem ale staram się poprawiać błędy autokorektą. Nigdy nie wiem jak się pisze dany wyraz :(

 

 

 

Błędów ortograficznych nie robię. Więc nie rozumiem twojego komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Drizzt napisał:

Jasne... Ale teorie wymyślacie...

 

Prawda jest taka, że wszyscy macie tak małego, że w cipce po prostu nic nie czujecie. 

?

Zależy jaka cipka. Ja mam nrmalną pałę dosyć grubą o ile mi wiadomo, a nie każda mi odpowiada. Jak cipka jedt luźna to niepiśmienny murzyn z końską pałą nie będzie miał satysfakcji :( Trzeba patrzeć kobietą na stopy i dłonie im mniejsze tym wazon ciaśniejszy ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Drizzt napisał:

Jasne... Ale teorie wymyślacie...

 

Prawda jest taka, że wszyscy macie tak małego, że w cipce po prostu nic nie czujecie. 

?

Dlaczego to zawsze fiut jest mały, a nie "morda buldoga" zwana żartobliwie cipką, za duża? ??

 

To tak jakby twierdzić, że to nie pogoda nad Bałtykiem bywa chujowa, tylko turyści są zawsze narzekający.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.