Skocz do zawartości

Jak to jest z tą miłością grecką?


Mrowka

Czy związałbyś się z kobietą, która kategorycznie odmawia takiego rozaju seksu?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy związałbyś się z kobietą, która kategorycznie odmawia takiego rozaju seksu?

    • Tak
      57
    • Nie
      24


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, realista napisał:

Lewatywa wcześniej i lubrykant albo olejek na poślizg i po problemie. Uwierz mi samo nie wyskoczy w trakcie

Dziękuję, postoję :D

17 minut temu, realista napisał:

Na pieska nie mogłem nie spojrzeć i do dziś pamiętam widok rozmazanej i zaschniętej żółto-brązowej kupy na pośladkach, podczas gdy penetrowałem cipkę.

Chyba nie wierzę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mrowka napisał:

Chyba nie wierzę :D

Wcale nie musisz. Młoda może jeszcze jesteś, pożyjesz dłużej, będziesz mieć więcej doświadczeń to jeszcze lepsze rzeczy będziesz pamiętać niż takie akcje. 

Może poglądy na miłość grecką też zmienisz kiedyś. W życiu różnie bywa. 

 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Eleanor napisał:

od razu się wycofywałam

   

     Znaczy, cykor jesteś. Jak to się ma do naturalnego i spontanicznego, przygodnego seksu przy jeziorze?

Wtedy, być może spontanicznie, pomyliłaś byś dziurkę, ale co tam, zabawa fajna?

Hę?

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tu jednak jeszcze raz stanę w obronie. Ponoć mężczyzna też tam ma swój punkt. Jak go niby kobieta zacznie stymulować to ahh ohh. 

 

Który da tam sobie wepchnąć paluszka kobiety, spokojnie są lubrryki i inne cuda wejdzie jak masełko. No właśnie jednak trzeba być lekko chorym poje***em. Ktoś to lubi ale nie każdy. Pozdrawiam ludzi wolnych od analu hahaha

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa Ja też. Oczywiście jako strona atakująca. Ale jako młokosy w tych sprawach nie mieliśmy odpowiedniego sprzętu(kulki analne, wibratory, lubryki) Tylko olej w kuchni. No ale go nie stosowalismy na szczęście. 

 Jedyne wnioski to dupcie trzeba umyć, i otwór powiększyć ;) Od tej pory nie zaglebialem się w temat, partnerka też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wątek prowadzący donikąd. Nikt tu nikogo nie przekona, że anal jest be albo okej. Co z tego, że moja panna go uwielbia, a już najbardziej, jak rżnę z całej siły? Nic. Każdy lubi co innego. Warto tylko pamiętać, że w łóżku praktycznie nie ma czegoś takiego jak normalne/dziwne, typowe/nietypowe itp. To, że ktoś lubi albo nie lubi anala, nie czyni go ani gorszym ani lepszym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, CocaineIsMyWife napisał:

postanowiłem zapytać ją delikatnie słowami "Co ty odpierdalasz? O chuj ci chodzi",

Bad boy i romantyk w jednym. Ach, nic dziwnego że się zapomniała.

 

1 godzinę temu, CocaineIsMyWife napisał:

"Wzięłam z dupy do ust"

Czyżby randka z uroczym Zdupydomordyzaurem?

 

50 minut temu, realista napisał:

do dziś pamiętam widok

...

1 godzinę temu, Adolf napisał:

wyczuwam jakieś grudki

Ech te "greckie przygody". Zupełnie inny kaliber niż Morze Czerwone. Dobry koń i po mule pociągnie.

 

Ogólnie tak jak wspomniał @Adolf też myślę że bardziej chodzi o dominację, doznania mieszane bo mimo że ciasno i jakoś tak nawet spoko, to trzeba być tak jak mowi @Obliteraror - bardzo delikatnym i się nie zapomnieć w akcji, bo panią faktycznie może boleć albo można coś uszkodzić. No i nareszcie moje 8cm to atut!

Ale jeśli wszystko idzie "gładko" to myślę że warto doświadczyć.

 

1 godzinę temu, Mrowka napisał:

w trakcie seksu analnego to jest chyba nieco trudniejsze do powstrzymania, co nie? :D Dlatego poniżające

 @Mrowka z tym że to poniżające się nie zgadzam. Czynność fizjologiczna i tyle.

 

Jeśli partner akceptuje partnerkę i to co robią, i czujesz się akceptowana to fizjologia nie jest poniżająca. Analogiczne jest że jak się bzykam to dziwnie sapię i ruszam biodrami jak popieprzony - jakbym to uznawał za poniżające. No nie.

 

Oczywiście spotkałem takie poniżone panie: tylko dla jednej był to lodzik, dla innej od tyłu a innej nie powiem rano dzień dobry i już czuje się poniżona.

Ale ja to nieczuły przemocowiec jestem.

 

5 godzin temu, Ksanti napisał:

przełamać loda

Aua :(

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mrowka napisał:

Z drugiej strony niech wypowiedzą się forumowiczki - jeżeli chcą - czy kiedyś próbowały/chciałyby spróbować czy lubią to, czy nie. 

Zablokowano mi wolność wypowiedzi, bo jestem niewinnym mężczyzną. Pięknie. Nie mogę się wysłowić. Skandal. Rezerwatki mnie uciskają. I to na męskim forum. Dobry Panie Boże, trzaśnij pioruna w Mrówkę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szefito napisał:

No ja tu jednak jeszcze raz stanę w obronie. Ponoć mężczyzna też tam ma swój punkt. Jak go niby kobieta zacznie stymulować to ahh ohh. 

 

Który da tam sobie wepchnąć paluszka kobiety, spokojnie są lubrryki i inne cuda wejdzie jak masełko. No właśnie jednak trzeba być lekko chorym poje***em. Ktoś to lubi ale nie każdy. Pozdrawiam ludzi wolnych od analu hahaha

Nigdy nie mówiłem, że jestem normalny do końca : ) Wielkiego dildo raczej bym sobie nie dał tam wepchnąć, ale palec - grzebalec w rękach sprawnej operatorki to naprawdę kosmos. IMO warto spróbować, reakcja i przyjemność naprawdę może pozytywnie zaskoczyć "testującego".

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka Nigdy się nie zdarzyło mojej partnerce. Żadnych sików, żadnego brązu na czubku jak to koledzy mówią. Paluszek jak i hełm czysty jak łza. Nie wiem czy to te mityczne kobiety jednorożce czy po prostu dbały o siebie. Ale miałem kilka razy tak, że przy ostrej palcówce partnerka mi mówiła, że chciało jej się sikać. No to jej mówiłem - sikaj - nic co ludzkie nie jest mi obce ;). Pościel się wyjebie do prania.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy cipeczka nie w humorze,
Zawsze druga dziurka dopomoże, 
Róż, dwa płatki i kapturek, 
Dziś niepewny jest nasz siurek, 
Krwawa Marry tam podana, 
Pupa w końcu wyczekana, 
Delikatnie pieścić by się chciała, 
Już gotowa nasza pała, 
Delikatnie waszmość panie, 
Nie wiadomo co się stanie, 
Dreszcz przeszywa nagie ciało, 
Pyta dupa - co się stało!
Rycerz w środku się rozpycha, 
Wtem kobieta nam już wzdycha,
Miłość Grecka tylko w głowie, 
Żadna dama nam nie powie,
Druga dziurka wypełniona, 
A jej głowa jest spełniona. 
Miłość Grecka - nie wypada!
Ale na kutasie zaraz siada, 
Taki morał z tego krótki, 
Oj szykujcie się wy młódki. 
Swego ciała wy nie znacie, 
Więc ściągajcie szybko gacie. 
Miłość Grecka już nadciąga,

To kulturze nie urąga. 
Piękne ciała pieścić chcemy, 
Nieistotne gdzie będziemy!

:)

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2018 o 23:45, Obliteraror napisał:

Nigdy nie mówiłem, że jestem normalny do końca : ) Wielkiego dildo raczej bym sobie nie dał tam wepchnąć, ale palec - grzebalec w rękach sprawnej operatorki to naprawdę kosmos. IMO warto spróbować, reakcja i przyjemność naprawdę może pozytywnie zaskoczyć "testującego".

Paluszek delikatnie masujący prostatę, podczas gdy facet jest mocno rozgrzany lodzikiem - miazga :) Uwielbiam sprawiać w ten sposób przyjemność partnerowi. I czuć to pulsowanie i zaciskające się mięśnie na paluszku, gdy szczytuje.

Co do miłości greckiej - baaaardzo przyjemne doznanie. Na 5 numerków przynajmniej raz w dupkę musi być, nawet jeśli w ramach gry wstępnej :P I nie jest trudno utrzymać higienę w tych miejscach, naprawdę. Ponadto raczej ma się świadomość, kiedy anal może nie być wskazany bez przygotowania - i wtedy lepiej postawić na klasyczny seks/oral.

Dziewczyny, analnie można też szczytować! :)

Edytowane przez Wesoła
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dnia 30.10.2018 o 16:57, Mrowka napisał:

czy kiedyś próbowały/chciałyby spróbować czy lubią to, czy nie. 

 Tak, próbowałam i bardzo lubię seks analny - naprawdę może dostarczyć sporo przyjemności....Pierwszy raz byłam spięta i to było dla mnie dziwne uczucie,:P chciałam po kilku chwilach zakończyć,

jednak mój eks wiedział, co robi i zadbał o nawilżenie, a tempo zwiększał stopniowo, wiec nic nie bolało.

Przy drugim razie już trochę się rozluźniłam i zaczęłam odczuwać przyjemność i podniecenie. Z każdym razem było lepiej i później nieraz sama inicjowałam, żeby wszedł też w pupe.:)

Dnia 1.11.2018 o 15:41, Wesoła napisał:

nawet jeśli w ramach gry wstępnej :P 

 

Dnia 1.11.2018 o 15:41, Wesoła napisał:

Dziewczyny, analnie można też szczytować!

Mi zdarzyło się tylko raz, tak bez wcześniejszych pieszczot, ale byłam wtedy mocno nakręcona. :lol:

 

Co do orgazmu to  udało mi sie dojść poprzez seks analny tylko po intensywnym, ostrzejszym seksie klasycznym, kiedy byłam maksymalnie rozpalona.:) 

Kiedyś myślałabym, że to niemożliwe, jednak parę miesięcy temu, było mi tak dobrzeże doszłam. To było dla mnie tak dziwne, :D  że zaczęłam o tym czytać (nawet zastanawiałam się czy założyć temat):lol:

Później udało mi się jeszcze dwa czy trzy razy... :)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 30.10.2018 o 16:57, Mrowka napisał:

Jak powyżej: czy związalibyście się z kobietą, która nie ma ochoty na tego typu zabawy?

Tak.

Dnia 30.10.2018 o 16:57, Mrowka napisał:

 I co takiego mężczyźni w tym widzą

Ciekawość, zakazany owoc, dominacja, alternatywna antykoncepcja, urozmaicenie. 

Edytowane przez Funeral
Zdublowanie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja miałam historię, gdzie facet nie był przekonany do miłości greckiej. Jakoś tak spontanicznie wyszło, że wzięłam go z zaskoczenia. Dziękował i nalegał na powtórkę. W odpowiedniej konfiguracji kobieta jest w stanie szczytować. Wcześniej też miałam duże opory, ale odpowiedni facet z dobrym podejściem do tematu może cuda zdziałać :D

Edytowane przez emrata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.