Skocz do zawartości

Dwie zacne przysięgi


SławomirP

Rekomendowane odpowiedzi

Od września mam 21 lat i przysięgam przed Braćmi że:

 

Po pierwsze - zrobię wszystko (w granicach rozsądku) co w mojej mocy, żebym do 23 roku życia osiągnął taką sylwetkę jak ten Pan z filmiku 

 

 

Ćwiczę w domu ponad dwa miesiące i punkt startowy na dzień dzisiejszy wygląda tak

 

0008147ba7afd.jpg

 

2cf67a5a87f3f.jpg

 

Po drugie w ciągu tygodnia ułożę plan treningowy j.ang (i będę się go trzymał), który pozwoli mi zdać egzamin z tego języka na poziomie C1 w czerwcu lub wrześniu tego roku. Mam ten egzamin na studiach. Obecnie jestem na poziomie B1, zahaczając czasem o B2 w rozumieniu tekstu.

 

Robię też trochę innych rzeczy, ale te są dwie mierzalne, które łatwo sprawdzić.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, SławomirP napisał:

który pozwoli mi zdać egzamin z tego języka na poziomie C1 w czerwcu lub wrześniu tego roku.

 

Jak chcesz tego dokonać? Cofniesz się w czasie? :D

 

A tak serio to również trzymam kciuki. Warto się uczyć od Kury. Taki trening jak na filmiku jest naprawdę spoko. Tyle tylko, że czeka Cię sporo pracy zanim zaczniesz z takim luzem jak on wykonywać te ćwiczenia.

Walcz i nie poddawaj się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Minął pierwszy miesiąc, który muszę przyznać był fatalny. Zwłaszcza pod względem jedzenia. Z własnej głupoty i nieumiejętności gotowania plus mały budżet czasami jadłem syf, albo nic nie jadłem.

 

Eksperymentuje z różnymi ćwiczeniami.

 

Akurat jestem najedzony, więc wyskoczył mały boiler.

 

Zdjęcia bez wciągniętego powietrza. Normalna postawa, dwa w napięciu, dwa bez napinania.

 

f17dfa5fd59db.jpg

44e79b3178a86.jpg

b5f330c5e603d.jpg

b83d44cba2f64.jpg

 

Mięśnie jakieś się pojawiają. 

 

We wrześniu 2020 mija termin treningu.

 

 

Z angielskim jestem w większej dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.