Skocz do zawartości

Dzień dobry


kanto

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to nie troll to najpierw historia dyskusji i jeżeli okażesz się człowiekiem godnym rozmowy, wtedy może ktoś z tobą porozmawia. Nie masz historii dyskusji, wypowiedzi na forum publicznym, nie masz czego szukać w wiadomościach prywatnych. Tutaj nie ma durniów, którzy tracą czas na Panie z ich nieskończonymi problemami emocjonalnymi.

 

Parodia.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kanto napisał:

Porozmawiam chętnie o otaczającym nas świecie, światopoglądzie, rozwoju osobistym. Z dobrym rozmówcą nawet o zużytych oponach można ciekawie porozmawiać. Mac, wiem, że nie ma tutaj durniów. Nie wybrałam tego forum przypadkiem :) 

Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć to oczywiste że lepiej założyć temat i zobaczyć co ma do powiedzenia całe nasze grono aniżeli jeden osobnik więc nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mortyy napisał:

Ile masz lat i czy jesteś atrakcyjna seksualnie? 

I gdzie mieszkasz? Bo jak w Płocku to nie opłaca mi się tracić na benzin.

 

Wy, wyuzdane samce, to tylko o jednym myślicie. A kobieta się zapisała by o miłości porozmawiać, czystej, niewinnej, bezinteresownej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.