Skocz do zawartości

Celebrycki świat


Rekomendowane odpowiedzi

Spać coś nie mogę i takie przemyślenia mnie naszły: Te wszystkie celebrytki (żony piłkarzy, aktorki i inne chuj wie skąd wzięte), mają niesamowite parcie na ekshibicjonizm i mają demoralizujący wpływ na cała resztę tych upośledzonych umysłowo kwok, tzw. fanek. Wspomnanym nie wystarcza to bogactwo, które mają jako takie, To nie cieszy. One muszą się tym chwalić, motłoch musi to WIDZIEĆ i ZAZDROŚCIĆ. O tak, wtedy to dopiero ma swój wymiar. Na portalach dla gawiedzi typu wp, onety itd pełno sponsorowanych przez nie same artykułów typu X pokazała jak mieszka" albo "Y pochwalila się nowym samochodem", Z na wakacjach tu i tam. Po chuja to robią ? a no właśnie po to żeby nakarmić własną próżność, ale to nie jest w tym najgorsze. Jedna Karyna z drugą się tego naogląda i też tak chce. Już, kurwa teraz i zaraz. Wspólny kredyt ? spierdalaj. Patrzą na takiego zarywającego gołodupca, a pod kopułą liczydło napierdala ile ma, ile może mieć, jakie wakacje zafunduje. Kolega z pracy powiedział mi kiedyś, że jego córka nie chce się uczyć. Ona chce też jeździć zajebistym autem i mieć wygody i uczyć się nie będzie, wyjdzie za mąż za jakiegoś arabskiego i chuj, może być 10-tą, 20-tą nałożnicą. Nie interesuje ją to, ważne, że pstryk i będzie wszystko. 

Edytowane przez urodzony_w_niedzielę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że kiedy pytano gimnazjalistów kim chcieliby zostać w przyszłości to wielu z nich odpowiadało, że znanym you tuberem. To był jakiś artykuł kilka lat temu i nie pamiętam czy ankieta prowadzona była w Polsce czy za granicą. Ale czy można się dziwić. Większość z młodzieży siedzi wszędzie z nosem w komórkach. Idąc ulicą coraz częściej zauważam, że  jakaś młoda lola nagle zatrzymuje się, zadziera łeb w górę, robi dziwne miny glonojada i wali sobie na środku ulicy selfie. Dzieci nasłuchały się, że zamieszczając fotki na instagramie zarobią miliony i taki jest tego efekt. A te celebrytki to przecież w większości pustaki i one żyją tylko tym co napiszą o nich gazety. Nie ważne czy piszą dobrze czy źle, ważne, żeby pisały bo za to jest kasa. Najlepszym sposobem jest według mnie nie czytanie tego gówna, nie wchodzenie na pudelki i inne portale oraz rezygnacja lub ograniczenie korzystania z portali społecznościowych.

Edytowane przez Kleofas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kontrola umysłu. Jest target. Działa się na emocje. Masz czuć brak, masz czuć się gorszy. Wtedy będziesz konsumentem, kupującym. Wiele tych osób promuje jakieś produkty, lifestyle i inne.  Zresztą ten mechanizm Marek wyjaśniał już w audycjach kilka razy o ile pamiętam.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, urodzony_w_niedzielę napisał:

Ona chce też jeździć zajebistym autem

plus

7 godzin temu, urodzony_w_niedzielę napisał:

wyjdzie za mąż za jakiegoś arabskiego

To się jakoś nie trzyma całości, chociaż ostatnio chyba właśnie w Arabii Saudyjskiej pozwolono kobietom robic prawo jazdy i jeżdzić samochodami, ale czy to się uytrzyma czas pokaże.

W dodatku wygody z Arabem, na dodatek bogatym, to raczej będzie jedną z wielu i będzie żyć w haremie, będzie na każde zawołanie męża, nie będzie mogła wychodzić na miasto bez jego towarzystwa, a jak mu się sprzeciwi sroga kara ją czeka. Rany w jakim złudnym świecie takie istotki żyją i jakie na dodatek puste one są. Zderzenie z rzeczywistością obawiam się będzie bardzo bolesne.

Ja co prawda nie chwalę się na lewo i prawo nowym samochodem za gruby hajs, nie chwale się wczasami to tu i tam, nie znajdzie się mnie na FB, Instagramie i innych tego typu portalach i nie czuję się z tego powodu gorszy. Czuję się nawet calkiem dobrze, może nawet lepiej od celebrytów, ponieważ jestem tu na forum, wiem coraz lepiej jak działa otaczająca mnie rzeczywistość, a to co mam lub będę miał to z własnej pracy będzie, a nie od bogatego męża. To mi daje największą satysfakcję, bo ciężko zapracowane.

A taka żona piłkarza? Kariery piłkarzy trwają krótko i szybo mogą się skończyć, a wraz z tym skończy się dopływ wcale nie małej gotówki. Ale przecież kto się będzie przejmował co może się stać za jakiś czas. Na pewno nie kobieta:)

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paniom maży się "wielki świat" - salony, ścianki, czerwone dywany, pierdollolo w telewizji śniadaniowej czy nawet własny program dla pań taki np. o modzie, byciu trendy..... A najlepiej by było o nich głośno, żeby inne "suki" widziały jak im się fajnie żyje i zazdrościły.

I tu nachodzi mnie jedna myśl : ile z tych pań same coś osiągnęły ? bo w 85% ( żeby nie pisać 90% ) przypadków to żony czy córki aktorów, sportowców, właścicieli agencji reklamowych, gazet, portali ( ogólnie mas mediów ), polityków ?

W Polsce nie ma czegoś takiego jak showbiznes - to srołbiznes, całe to towarzystwo to kupa śmiechu, w Polsce bezguście promuje beztalencie, nie ważne co i jak ale ok misio albo tatuś zadzwoni i załatwi - zaproszą do programu żona/kochanka albo córeczka pokażą jakie to fajne są i jaki talent mają.

Wystarczy tak z głupa zajrzeć na portale plotkarskie, albo nawet na główne pewnych wiodących portali jakie tytuły"

" Niesforna sukienka i pokazała za dużo" , albo co zjadla, gdzie była co wysłała, co sobie kupiła, zmieniła kolor włosów .

Ludzie litości taka sieczka że mózg puchnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten świat celebrytów to bagno moralne. Tam się obracają same drapieżniki i ludzie chorzy psychicznie, którym już kasa nie wystarcza i próbują różnych używek. Przykład Hollywood, ilu aktorów popełniło samobójstwa, przedawkowało dragi ? A ile jest afer pedofilskich ,o molestowanie itp. ?

 

Kobiety tam ciągnie jak pszczoły do miody, ale tylko te głupie, z domów, gdzie nie było ojca albo był, tylko ich nie wychował dobrze. Te naiwne laski liczą, że tam jest lepiej, że więcej już nie można osiągnąć. Sława, blichtr a to wszystko jest gówno warte.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, doler napisał:

Kobiety tam ciągnie jak pszczoły do miody, ale tylko te głupie, z domów, gdzie nie było ojca albo był, tylko ich nie wychował dobrze. Te naiwne laski liczą, że tam jest lepiej, że więcej już nie można osiągnąć. Sława, blichtr a to wszystko jest gówno warte.

 

Moim skromnym zdaniem może ciągnąc praktycznie wszystkie typy kobiet z małymi wyjątkami. Ogromne pieniądze, luksusowe życie, prestiż, luksus. zwracające w głowach fortuny, posmak życia gdzie każdy dzień jest jak z bajki. Zawsze jest haczyk ale.... no cóż. Coś za coś.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, SennaRot said:

Moim skromnym zdaniem może ciągnąc praktycznie wszystkie typy kobiet z małymi wyjątkami. Ogromne pieniądze, luksusowe życie, prestiż, luksus. zwracające w głowach fortuny, posmak życia gdzie każdy dzień jest jak z bajki. Zawsze jest haczyk ale.... no cóż. Coś za

A w środku i tak nieszczęśliwe... Ale w szkiełku tą chwilkę są szczęśliwe.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zuckerfrei napisał:

A w środku i tak nieszczęśliwe... Ale w szkiełku tą chwilkę są szczęśliwe.  

 

Dopóki sam człowiek nie zrozumie siebie i nie pokocha siebie (wcześniej rozumiejąc wpływy, wzorców, emocji, podświadomości) nie osiągnie nigdy tego stanu.

 

Hajs i bogactwo daje emocje - euforię, radość, podniecenie, ekstazę. Ale zawsze jest zejście jak po dragach.

 

Pieniądze są dobre i wspaniałe. Trzeba je mieć ale też trzeba rozumieć procesy.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SennaRot napisał:

 

Moim skromnym zdaniem może ciągnąc praktycznie wszystkie typy kobiet z małymi wyjątkami. Ogromne pieniądze, luksusowe życie, prestiż, luksus. zwracające w głowach fortuny, posmak życia gdzie każdy dzień jest jak z bajki. Zawsze jest haczyk ale.... no cóż. Coś za coś.

Haczyk czasem jest tak duży, że jest to bilet w jedną stronę bez możliwości powrotu. 

 

Większość ciągnie ,ale jeszcze są takie, co mają olej w głowie i znają granicę. Każdy lubi komfort i wygodę. Pytanie, co się za tym kryje, bo nic nie ma za darmo :>

 

 

Edytowane przez doler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.