Skocz do zawartości

Wybierzcie proszę co chcecie na forum.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, jak chcecie żeby coś ciekawego pojawiło się na forum, to wskażcie dokładnie co, napiszcie dlaczego warto by to było na forum i jeśli pomysł nam nie zaszkodzi to wyskakuję z hajsu od razu.

 

Lista softu dostępnego na forum - https://invisioncommunity.com/files/category/160-applications-and-plugins/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy lepiej. Niech Forum choć w jakimś stopniu zarabia na siebie. Przecież każdy używa jakiś produktów i rzeczy i uważa je za dobre - Ty też Marku. Nie widzę w reklamach nic złego podobnie jak wielu użytkowników Forum co było już pisane.

  • Like 9
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SennaRot napisał:

Reklamy lepiej. Niech Forum choć w jakimś stopniu zarabia na siebie. Przecież każdy używa jakiś produktów i rzeczy i uważa je za dobre - Ty też Marku. Nie widzę w reklamach nic złego podobnie jak wielu użytkowników Forum co było już pisane.

Też uważam że kilka reklam nie zaszkodzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest coś do gierek online, organizacji turnieju jakiegoś, coś takiego. Żeby umawiać się na granie w coś tam, co wymyślimy wspólnie. Luźna sugestia. 

 

Gierki są na topie, do tego coraz genialniejsze tytuły wychodzą, więc można się zaangażować. Sam Marku nagrywasz z grami sporo rzeczy, więc może coś w tym kierunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widzę problemu z tym, żeby były reklamy. Byle nie jakieś nachalne, które zasłaniają ekran etc. i które mogłyby nam fajnie służyć w samczym życiu. To, że hejterzy będą pisać, że się sprzedałeś, to walić to. Nie musisz się przed nimi z niczego tłumaczyć. A normalni użytkownicy forum i tak zrozumieją.

 

Być może lepiej włożyć ten hajs, w inne nowe produkty/ inicjatywy/ dom samca etc. Jak dla mnie nie ma w sumie co zmieniać na forum na ten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka fajna darmowa apka nazywa się Member Map: https://invisioncommunity.com/files/file/3070-member-map/ 

Polega na tym że każdy użytkownik może dobrowolnie nanieść swoją przybliżoną geolokalizację na mapę. Tylko nie jestem pewien czy będzie ona kontatybilna z tą wersją forum. Na ich stronie napisali że działa tylko z wersją 4.3 dla tego trzeba sprawdzić czy jeśli masz np. 4.3.6 to nie będzie powodowała jakiś błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja geolokalizacji byłaby spoko (byle nie za dokładna). Ciekawią mnie w sumie obszary koncentracji forumowej braci na mapie kraju. To by otworzyło dodatkowe możliwosci użytkowników forum którzy wymienialiby się też lokalnymi informacjami (gdzie co jest wporządku a czego unikać etc). Pytanie tylko czy warto się rozdrabniać aż tak.

Edytowane przez Trevor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trevor Tam samemu dodaje się swoją lokalizację, możesz nawet zaznaczyć jakieś państwo w którym nie przebywasz w danej chwili, zresztą na forum jest już taka opcja zauważyłem że niektórzy użytkownicy dobrowolnie dodają swoją miejscowość i wyświetla ją później pod ich awatarem. Tutaj robisz to samo z tą różnicą że możesz sobie wejść w taką mapkę i zobaczyć skąd pochodzą dani użytkownicy. Naprawdę robi to fajne wrażenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Może nie w temacie, ale mam takiego pomysła zainspirowanego przez @Pazur2000 w innym temacie.

Może warto zrobić dyżurny telefon zaufania. Sądzę że niektórzy z nowych Braci potrzebują rozmowy z 

kimś bardziej doświadczonym. Można by stworzyć taką grupę dyżurną z wybranych Braci którzy by byli dostępni pod telefonem.

Tel. na kartę, godz. dyżuru w czasie odpowiadającym indywidualnie każdemu. Wiem, to trochę odważne,

ale mogące komuś pomóc, choćby tym co nie potrafią pisać.

 

   Taki luźny pomysł.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.