Skocz do zawartości

Dobre ogloszenia dla doroslych (+18)


TheFlorator

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio natknalem sie na ogloszenie dla doroslych ktore mnie rozbawilo za swoj styl.

 

Pisownia oryginalna:

 

********

"gangbang"

 

szukam dziewczyny na gangbang z moimi 3 kolegami. najpierw pijemy alkohol, gra muza, palimy ziolo, jest fajnie a potem kazdy placi po £300 pannie.

 

*******

 

Jesli trafiliscie na podobne perelki to podzielcie sie dla wspolnego smiechu :)

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 8
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2018 o 14:26, TheFlorator napisał:

najpierw pijemy alkohol, gra muza, palimy ziolo, jest fajnie a potem kazdy placi po £300 pannie.

No dobra ale gdzie oni tutaj mówią o ruchaniu? Kurna sam się zgłoszę, popiję trochę, posłucham muzy, zapalę zioło i pójdę z 1200£ w kieszeni ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym nie dał 300 funtów za seks. No maks każdy po 100 funtów. Generalnie seks jest przereklamowany. Wydaje się taki ważny dopóki się nie spuści z kobzy i nie wróci normalne myślenie, nie napędzane testosteronem i dopaminą. Jest to realizacja programu biologicznego gatunku a nie naszego własnego. Dodatkowo łatwo można wyłapać syfa przy tak dużej ilości osób. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autentyczne ogłoszenie z jednego z portali:

"Daj mi tego czego nie mam. Witam wszystkich płci męskiej. Mamy piękny weekend. Możemy uczynić aby był on jeszcze piękniejszy. Dlatego szukam miłośnika minetki bo od tego chciałabym zacząć. Jednak szukam Pana na poziomie, który umie się przedstawić i z którym oprócz bezsłownego tematu minetki będę mogła podjąć słowną rozmowę na inny interesujący nas temat. Dlatego nie sugeruj sie tylko swoją ''główką'' ale i inteligencją. Panom, którzy nie potrafią się przedstawić w e-mailu NIE odpisuję. Pozdrawiam tych wszystkich, którzy są zapracowani i chcą zrelaksować się na łonie natury."

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu mamy konkretna pania:

 

Wraz z koleżankami robimy nabór do zamkniętej grupy. Szukamy konkretnych facetów do orgii gang bang. Potrzebujemy ładnych ciał i sztywnych dużych kutasów. Nie szukamy romansu czy do spotkań sam na sam. Potrzebujemy faceta, który przyjdzie na orgietkę ze sztywną pałą i będzie potrafił zerżnąć kilka dziewczyn w jeden wieczór. Na naszych orgietkach jest zazwyczaj od 4 do 8 dziewczyn i ok 20-25 facetów. Ilość panów jest zawsze za mała, zawsze jesteśmy ograniczeni wielkością lokalu. Bardzo rzadko zapraszamy obcych bezpośrednio na imprezkę. Sposób dołączenia do grupy jest taki, że trzeba się z nami lub ze mną umówić w swingers klubie, obojętnie jakim, to kwestia do ustalenia. Jak w klubie okażesz się konkretny, fajny i dobrze mnie zerżniesz, to potem będziemy zapraszać na nasze prywatki gdzie zawsze jest kilka tak atrakcyjnych dziewczyn, że trzeba to zobaczyć żeby uwierzyć. Do tego jesteśmy prawdziwymi nimfomankami, każda uwielbia gang bang, chcemy się bzykać całą noc z kilkoma facetami jednocześnie. Taki fetysz... Tak więc.... rozmowy tutaj ograniczam do minimum, ustalamy tylko datę spotkania w klubie a wszystkie szczegóły orgietek ustalimy w rozmowie na żywo. Wszystkich którzy tego nie rozumieją i będą mnie męczyć i zaśmiecać skrzynkę bzdurami jaki to jesteś cudowny ale nie w klubie albo tylko sam na sam, lojalnie informuję, że blokuje bardzo szybko. Pozdrawiam i zapraszam konkretnych i chętnych do dołączenia do grupy. Nieprzekraczalna granica wieku to 40L. Jak się domyślacie, mam codziennie dużo zapytań, odpowiadam na konkretne propozycje spotkania w klubie, jak nie masz fotek sylwetki nago na profilu, wyślij w pierwszej wiadomości, mnie interesuje seks to najważniejsze jest Twoje ciało, jak nie masz lokalizacji Warszawa też nie odpiszę bo jaki to ma sens? I tak małe szanse na znajomość. Nie odpisuję też na zaczepki od nieśmiałych co piszą "hej" " cześć" lub inne jednowyrazowe zaczepki, bo niby co mam odpisać?....Konkret panowie! Nie ma czasu na pieprzenie tutaj, lepiej się pieprzyć w realu! Nie jestem fetyszystką, niczego, może oprócz pięknych grubych penisów, i nie bawię się w dominację ani uległość. Nie oczekuje sponsoringu i takie propozycje będą skutkować szybką blokadą. Celem jest jak najwięcej orgazmów, dotyk wielu rąk, adoracja i porządne rżnięcie z zachowaniem szacunku do kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sobie sprawdziłem dział spam na śmieciowym koncie pocztowym ;)

Cytat

Będę ssać twoje rzeczy, abyś nigdy tego nie zapomniał.
Jestem starszą kobietą, która szuka mężczyzny.
Napisz do mnie, jeśli jesteś zainteresowany.

Cytat

Jestem władcą i szukam niewolnika.
Napisz do mnie, jeśli naprawdę ci na tym zależy.

Cytat

Anna wysłał Ci zaproszenie do podłączania jutro

Cytat

Teresa dał ci przepustkę, dzięki czemu można rozpocząć podpinania się w ten weekend

Takie tam ogłoszenia z translatora :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.