Skocz do zawartości

Zabierać prawko kierowcom co jeżdżą "na zderzak"!


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

Racja nie można generalizować że wszyscy źle jeżdżą, zdecydowana większość robi korytarze dla karetek czy policji, jeździ na suwak, ostrzega przed policją to chyba najlepiej nam wychodzi i jesteśmy ewenementem na skalę światową - jechałem kiedyś z znajomym i jego kuzynem z USA i był pod wrażeniem jak się w Polsce kierowcy ostrzegają przed policją i ile ludzi jeździ z CB.

Są plusy ale bardzo dużo jest minusów, mam wrażenie że im większe miasto tym bardziej sflustrowani kierowcy i więcej agresywnych zachowań.

Alkohol i jazda po nim to osobna kwestia, brak adekwatnych kar i ludzie mimo utraty uprawnień, jeżdżą dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Adolf napisał:

Nie znasz statystyk, nie zapoznałeś się z nimi rzetelnie to nie wiesz. Jesteśmy średnio statystycznie narodem. Ani w te ani we wte.

https://www.tvp.info/29690677/polska-w-niechlubnej-czolowce-w-ue-za-duzo-ludzi-ginie-na-drogach

Statystyki na 2017 rok, tylko trzy kraje wypadają gorzej :) 

 

16 minut temu, Adolf napisał:

Jesteśmy po środku, dopierdalanie sobie jako najgorszemu z pośród najgorszych jest słabe.

Nigdzie nie pisałem że jesteśmy najgorsi, tylko że w Polsce jest mnóstwo buraków drogowych co potwierdza w/w tabela.

 

16 minut temu, Adolf napisał:

Alkohol i brawura jest w każdym kraju, są młodzi i zjebani w mocnych brykach. Koniec kropka. 

Zgadza się, ale zauważ że w krajach Zachodnich jest znacznie lepiej niż u nas :)

 

16 minut temu, Adolf napisał:

Ale wg niektórych, to tylko w Polsce take rzeczy. Cóż gratuluję niskiej samooceny jako Polaka, toż to janusz nieokrzesany z długim nosem.

Masz zbyt daleko idące wnioski, nikt nie napisał że jesteśmy najgorsi w tej kwestii, i że tylko w Polsce takie rzeczy.

 

Mój dobry przyjaciel stracił siostrę i matkę w wypadku, przez pijanego kierowce, więc dla mnie tacy ludzi powinni zostać wjebani do pierdla, ew. kara śmierci!

Czym te kobiety zawiniły?? radze pomyśleć czasami nad tym co się piszę, bo jeśli ktoś mi mówi że trzeba tolerować morderców drogowych, albo przymykać na nich oko, bo jeśli nie toleruje to znaczy że pluje na swój kraj, to z automatu powinien zostać przekopany jak worek ziemniaków, i żeby nie było nie pije do Ciebie @Adolf , ale spotykałem takich delikwentów którzy tak mówili, zauważ że w każdym normalnym kraju taki burak idzie do mamra, ale w naszym kraju często spotykam takie zjawisko tolerowania patologii, właśnie przez takich ludzi w tym kraju nie będzie dobrze, bo swoja małpią mentalnością ciągną ten kraj za mosznę w dół...

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co marudzić, nic nie zmienimy, trzeba jednak zadbać o siebie, minimum to kamerka na przód i najlepiej na tył, ale tak by była widoczna że jest w aucie - większość sobie odpuszcza chojraczenie, nie chce być gwiazdą internetu albo żeby ktoś czasem nie wysłał filmiku na policyjną skrzynkę mailową.

http://stopdrogowymwariatom.pl/jak-zglosic-wykroczenie/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adolf napisał:

    Mam prawko od 90, i jedyne kolizje jakie miałem to obcierki na parkingu. zdarza się.

Wkurwia mnie że ktoś pisze, 'u nas w Polsce to same buraki są', a u innych nacji nie ma buraków?

Będąc Polakiem, jednocześnie obraża się nację, weź spadaj koleżko, nie podoba się, wstydzisz się matki i ojca,

to wypierdalaj. Chyba że wywodzisz się z innej nacji, to zrozumiem. Ale podnieś przyłbicę żebym wiedział

komu napluć w mordę. Szanuj kolego Polskę i swoje korzenie, albo spierdalaj tam gdzie lepiej.

 

 

Do kogo to było? 

Mam nadzieję, że przeczytałeś dobrze co napisałem a nigdzie nie wspomniałem, że uważam swój naród za buraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Pany.

Jako że ostatnio pojeżdżam sobie zawodowo ciężarówką, wnioski tylko z dzisiaj....

Oczywiście to szczególny czas, jak przed każdymi świętami.

Masa super drajwerów którzy wyjeli spod pieżyny w kórniku bryki, bo na cmentarz dwa kilometry trzeba dojechać, najlepiej z nosem przy szybie i 30/h. Powinni być wykluczani z ruchu w okresach świątecznych.na przeglądach za przebieg 

40 minut w korku bo jakiś idjota na pasach staranował rowerem ciężarówkę z naczepą....:Dchyba przeżył.

5 pieszych którzy nagle wtargneli w ciemnych ubraniach na pasy po zmroku, w tym 2 wbiegło, koniecznie chcieli mieć jutro święto.

Statystycznie najwięcej trupów to piesi i rowerzyści,/ nie sprawdzałem ostatnio/

 

Co do reszty...W na tablicy uprawnia do wszystkiego...,a mnie do chamowania kiedy mi taki baran mruga z tyłu

         ogólnie mimo wszystko jakąkolwiek kulture prezentują kierowcy ciężarówek, oczywiście też nie wszyscy.

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzw. "Jazdę w cieniu aerodynamicznym" preferuję tylko w Forza Horizon. 
Podczas moich ostatnich długich wojaży stosunek wariatów do normalnych użytkowników dróg był jednak mniejszy. Może dlatego, że jak mówił dawniej nasz boss, że jeśli będziesz myślał tylko złych rzeczach to złe tylko zobaczysz. 

Slowride, take it easy guys! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 01.11 - Wszystkich Świętych, ciekawe jakie będą statystyki drogowe po tych kilku dniach, ile wypadków, ile zabitych, ilu pijanych...tym bardziej że mamy długi weekend, a policjanci masowo rzucają L4 ( nie dziwię się im - za taką kasę )

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się. Masz znacznie większą szansę że przejedzie cię trzeźwy.

Wszyscy wiedzą jak byłoby najlepiej a i tak zawsze będzie jakis procent normalnych, jakiś procent czubków, jakiś procent z obu grup zginie, jakiś procent przypadkiem gdy nikt nie jest winien.

This is the way it is.

I będzie póki istnieją środki transportu.

Konie też rozdeptywały ludzi, rowery uszkadzają pieszych, w przyszłości rakiety będą rozsmarowywać ludzi po kosmodromach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.