Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ok Bracia nie wiedziałem, gdzie założyć ten temat - postanowiłem dać do Manipulacji... 

 

Tak więc było tak:

Za górami, za lasami, w kraju gdzie ludzie obżerają się sztucznymi kiełbasami - UK

 

Moja znajoma dzisiaj zamieściła na fejsie post-  w którym to chwali się zakupem pierwszego samochodu - używany ale w miarę nowy, osobowy.

 

Powiecie nic takiego prawda.

Otóż już w komentarzach jej psiapsiółki wypytują, gdzie pracujesz?

Niewiasta bez zastanowienia odpowiada raźno nigdzie - pracę porzuciłam już dawno temu, praca z ludźmi jest nie na moje nerwy - jestem zbyt wrażliwa. (Sam fakt pisania takich rzeczy świadczy, że mózgojad zdechł z głodu już dawno temu)

 

No cóż powiecie zdarza się najlepszym..

Mamuśka 2 dzieciaczków - na fejsie pełno fotek księżniczek w przebraniach - tak więc niewiasta realizuje się poprzez dzieciaczki dojąc kasę z 2 różnych tatuśków oraz państwa.

Ma mieszkanie socjalne za które zapewne także płaci państwo..

 

I teraz zaczyna się robić jeszcze lepiej - następne komentarze - Padają pytania kiedy zdajesz test????

Niewiasta kupiła samochód a jeszcze nie zdała nawet prawka - oczywiście padają komentarze egzamin zdasz z palcem i rozwalisz ich wszystkich...

No cóż jako, że znam tego pałossaka to powiem tak nie zdziwię się jeżeli zdanie prawka zajmie naście prób a może nawet padnie rekord..

 

Na koniec bomba atomowa... ogarnięta niewiasta została wyeksmitowana z poprzedniego mieszkania, gdy były przestał płacić całej kwoty kredytu a ona kasę na opłaty zaczęła przeznaczać na różne dziwne rzeczy typu powiększenie ust, botoks - wszystko robione chałupniczo w domu - przez różnej dziwnej treści pielęgniarki wizytujące ją z magiczną strzykawą..

 

 

Tak więc jak widać da się

Edytowane przez Pytonga
  • Like 3
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.