Skocz do zawartości

Pytanie - czy ktoś to pamięta/kojarzy?


wrotycz

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam wątek-pytanie.

Co jakiś czas mam ochotę coś poczytać/pooglądać i wiem o czym to było ale nie mogę znaleźć bo wszystkie możliwe próby spełzają na niczym.

Tak więc postanowiłem odwołać się do zbiorowej pamięci z zapytaniem. Mam nadzieję użyć tego wątku wielokrotnie, chyba że zbiorowość samcza zadecyduje inaczej.

 

 

Było takie badanie na temat lojalności kobiet. O ile pamiętam opisywała to kobieta ale pamiętam na 100%, że wniosek był taki, że kobiety nie są lojalne, zwłaszcza wobec innych kobiet a jeśli już są to wobec mężczyzn.

Wydaje mi się, że pisałem o tym na forum ale nie znalazłem - nie można przeszukać swoich własnych postów więc taka forma poszukiwawcza.

Żeby nie było przeszukałem gogle wzdłuż i wszerz ale to co znajduję dotyczy zdrad i lojalności związkowej a to nie o tym miało być.

Jeśli ktoś kojarzy, proszę o pomoc w poszukiwaniu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz

Zapewne chodziło Ci o ten post:

 

U Ciebie w zawartości nic podobnego nie znalazło ;)

Badania przeprowadzone przez profesor Phylis Chesler z Nowego Jorku.

 

@zuckerfrei

Gdzie tam górali, wyszukiwarkę ^^

Edytowane przez Ancalagon
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://swiadomosc-zwiazkow.pl/kobiety-sa-coraz-bardziej-agresywne-psychicznie/

 

Cytat w cytacie:

Cytat

Źródło: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/297019,polki-najbardziej-agresywnymi-kobietami-na-swiecie,1,id,t,so.html
(...)
    Kobiety są lojalne, ale tylko wobec mężczyzn. (…) Chesler zauważa, że kobiety zachowują się dużo lojalniej wobec mężczyzn niż siebie nawzajem nawet w sytuacjach, kiedy wydaje się to absurdalne.

 

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

--

Korzystając z okazji, że wątek dotyczy zapytania mam drugie:

Ktoś niedawno powiedział jak w łatwy sposób podpuścić lewactwo w pułapkę w sensie, zadaje pytanie/stwierdzenie z którym nie biały się z radością zgadza a potem bardzo podobne stwierdzenie dotyczące białych. Coś w stylu:

- Tak, murzyni są najlepszymi biegaczami...

- No jasne!

(...)

- Biali są najlepszymi kolarzami.

 

Tyle że tamto było bardziej oczywiste i lepsze.

Ktoś to pamięta, kojarzy?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.