Skocz do zawartości

DAMSKI BOKSER przedstawiciel PCA Poland - Sebastian N.Wykrecił rękę mojej żonie i zniszczył kamerę z dowodami na Mistrzostwach Świata


Bronisław

Rekomendowane odpowiedzi

"Zniszczył kamerę z dowodami" na której Barańscy prowokują wyzwiskami i swym zachowaniem zawodników polskiej kadry.

Czyli w gwoli ścisłości zrobił dobry uczynek, gdyż wyjście takiego materiału na światło dziennie mogło by zszargać dotkliwie dobre imię 2703, bo by oznaczało, że obydwoje budują swoją popularność na prowokacjach i manipulacji.

Ale nie, zaraz... przecież na tym właśnie Patryś buduje fame swoje kanału... ?

Na klacie dumnie orzełek Polski. 
A tu screen z  oficjalnego FB PCA. Można samemu sprawdzić.
7TPCVsC.png

Czyli wtedy nie warto było zgłosić organizatorowi swej narodowości?

 

Jak ktoś chce posłuchać skrótowo co się działo tam. Od 5:58

https://www.youtube.com/watch?v=6vt9_01G0hk&feature=youtu.be&t=359

 

 

Edytowane przez Dx51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.11.2018 o 10:23, Dx51 napisał:

Czyli w gwoli ścisłości zrobił dobry uczynek, gdyż wyjście takiego materiału na światło dziennie mogło by zszargać dotkliwie dobre imię 2703, bo by oznaczało, że obydwoje budują swoją popularność na prowokacjach i manipulacji.

Zniszczenie komuś sprzętu to nie jest dobry uczynek, ale może masz inny pogląd na ten temat.

 

Jeśli na filmiku było nagrane co tam się działo to tym bardziej powinno to zostać opublikowane.

Dnia 1.11.2018 o 10:23, Dx51 napisał:

Jak ktoś chce posłuchać skrótowo co się działo tam. Od 5:58

Nie wiem kto to nagrał. Nie ma imienia i nazwiska, nie widać twarzy. Z jakiego powodu ma ktoś wierzyć w taką wersje wydarzeń? Tak samo ja mogę nagrać filmik z moją relacją. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.