Skocz do zawartości

Reakcja na prawdę dot. oceny wyglądu


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Hippie napisał:

Mnie najczęściej mówili że cycki. Drugie w kolejności były włosy i nogi.  :P 

 

26 minut temu, Lalka napisał:

"O jaka śliczna dziewczynka, jak laleczka" xd.

 

Żądam równouprawnienia.

Mi mówią, żebym spieprzał albo, żebym się przesunął w sklepie :D 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hippie napisał:

chcesz, żeby Tobie też mówili, jaka z Ciebie śliczna laleczka albo że masz fajne cycki?  :lol:

Też chciałbym usłyszeć, że mam fajną dupę, cycki albo brzuch ewentualnie uszy a tak to dupa blada

 tenor.gif?itemid=5045246

lub

tenor.gif

Takie miną robią lachonsy jak przechodzę obok?

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hippie napisał:

Mnie najczęściej mówili że cycki.

Możesz wrzucić odpowiednie zdjęcia, jury oceni, czy ma to pokrycie w rzeczywistości :P

 

1 godzinę temu, Hippie napisał:

Myślałam, że jak facetowi się mówi, że ma fajne cycki to wcale nie jest komplement...

Dużo zależy, czy są z białka, czy z tłuszczu - u Szatana pewnie coś w tym stylu:

 

11501_1.8.jpg

 

@SzatanKrieger

Pozytywny aspekt jest taki, że przynajmniej na Ciebie spojrzały :lol:

 

8 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Czy wyobrażasz sobie powiedzieć kobiecie, że jest 6 na 10???

Mi jedna ostatnio pocisnęła, że jestem 3/10...

A czemu nie? Najwyżej musiałbyś odpowiednio szybko uciekać ^^

 

Mogłeś jej pocisnąć, że gdyby uwzględnić inteligencję i policzyć średnią, wyszłaby Ci wyższa ;)

Edytowane przez Ancalagon
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

21 godzin temu, Ancalagon napisał:

Czy wyobrażasz sobie powiedzieć kobiecie, że jest 6 na 10???

Mi jedna ostatnio pocisnęła, że jestem 3/10...

Ehh... Pamiętam taki epizod z czasów jeszcze zanim przytyłam i osiągnęłam normalną wagę. Na drugiej randce usłyszałam coś, co sprowadzić można było do krótkiego "umówiłem się z tobą w ramach wolontariatu".

 

Wolontariat to chyba będzie, takie mniej więcej, żeby nie zawyżyć, żeby nie skłamać 1/10. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.11.2018 o 15:12, Wesoła napisał:


Kobitki, jaka była(by) Wasza reakcja, gdyby Wasz partner powiedział Wam szczerze, jaką daje Wam ocenę w skali 1-10 i byłaby to ocena 6-8/10 (uznajmy, że 9 jest nobilitujące, tutaj żadna z nas nie powinna się czepiać, a cieszyć :P) ? Cieszyłybyście się, że jest z Wami szczery, byłoby Wam przykro, że "tak mało"? Dopytywałybyście, co w sobie zmienić na lepsze, czy może chciałybyście podbić swoją atrakcyjność atencją innych mężczyzn?
 

 

Kiedyś pokazałam mężowi skalę krążącą na forum i ocenił mnie na 7. Dla mnie to spoko ocena, także nie strzępiłam ryja ;) 

Jak byłam w pierwszej ciąży (w 7mym miesiącu) to pewien poznany wówczas kolega (znajomy znajomych) powiedział o mnie, że dla niego jestem "ten out of ten" itp. Ogólnie miał korbę na duże cycki, stąd tak wysoka ocena, nie mniej wydawało mi się to nieszczere, bo jak ja jestem dla niego dyszką to chyba mało w życiu widział :P 

Tak z 13 lat temu pewien kolega, który wówczas mi się podobał, ocenił mnie na 3 ?  On tego nie pamięta, ja będę pamiętać do końca życia ? Dzisiaj ma żonę niezbyt wyjściową, karma is a bitch ?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.