Skocz do zawartości

CHAD/Cyklofrenia kanał na YT


rarek2

Rekomendowane odpowiedzi

Przez przypadek trafiłem na YT na kanał kobiety z CHAD, opowiada ona jak to jest w jej chorobie jakie emocje przezywa z czym się musi mierzyć. Warto oglądnąć kilka filmików aby być nauczonym jak rozpoznać taką chorobę i uniknąć związku z taką panią.

 

Kwiatkiem na jej kanale jest filmik jak zalany chemią biały rycerzyk tkwi w tym bagnie będąc z nią w związku. Skupcie się ZWŁASZCZA na tym filmie.

 

Przestrzegam przed wchodzeniem w związki z takimi osobami a zwłaszcza zgrywania wybawiciela, troskliwego, wiernego partnera czy człowieka z misją ratowania chorej osoby. W początkowej fazie zakochania hormony zdrowej osobie zakłócają zdroworozsądkowe myślenie. Potem przychodzi otrzeźwienie i proza życia. Nie znam nikogo kto z cyklofrenikiem wytrzymał na długi dystans życiowy. To się prędzej czy później rozwala i to z hukiem.

 

Zdrowa osoba musi ratować siebie i po prostu uciekać z takiego układu. Chcecie żyć w spokoju i cieszyć się życiem uwierzcie mi z cyklofrenikiem tego nie zaznacie. Dopiero jak chadowca porzucicie zobaczycie jak piękne fajne i spokojne może być życie jak to można się życiem cieszyć a nie wiecznie być spiętym bo chadowiec może mieć jazdy i trzeba go "wspierać". Na razie facet gada pierdoły jak to ją wspiera - ja mam radę dla niego UCIEKAJ czlowieku i znajdź sobie "normalną" kobietę odetchniesz pełną piersią i zobaczysz jak życie może być fajne i kolorowe kiedy nie musisz się zastanawiać w jakiej fazie jest aktualnie twój partner i jakie ma aktualnie jazdy czy nie podcina sobie teraz żył albo nie nałykał się tabletek. Jak przyjdzie dziecko to z taką osobą w manii jest możliwość samobójstwa rozszerzonego tzn CHADowiec zabije siebie i również dziecko żeby uwolnić dzieciaka od tego złego świata.

 

Wiem co napisałem bo miałem do czynienia z osobą z CHAD i kilkoma innymi przypadłościami psychologiczno/psychicznymi.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.