Skocz do zawartości

Rozwiązłość w Europie i na świecie


Ksanti

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z ostatnią popularnością tematów typu "Paryżanki" czy o Azjatkach zrobiłem mały research odnośnie wskaźnika zdrad.

 

Na początek:

20161118-cheat-countries.png

https://www.indy100.com/article/most-adulterous-countries-world-map-affairs-cheat-unfaithful-french-survey-7424631

 

Zapewne w tym rankingu powinny się znaleźć jeszcze Holandia, Szwecja czy Czechy. Ciekawe jak to rzeczywiście w tych Niemczech. Czy taki Polak może mieć tam powodzenie. Wiem jedynie, ze Niemcy słyną ze wszelkiej maści "love parade" i wolności odnośnie mniejszości seksualnych, etnicznych i wyznaniowych (prócz Polaków).

 

France też się bolcują.

 

Jeszcze tak krótko o Polsce

15jktkpTURBXy8wOWM2YTM0YjY1NzUyZWJmNjZiM

https://kobieta.onet.pl/w-polsce-zdradza-lub-romansuje-ok-52-proc-mezczyzn-i-33-proc-kobiet-dlaczego-to-robia/543b2p

 

 

Poniżej statystyki i ciekawostki:

 

EUROPA

 

Co ciekawe nawet Rosja sie znalazła w tym rankingu.

 

Świat, głównie USA, Kolumbia, Tajlandia, Nigeria

 

Odnośnie Azji to kiedyś gdzieś czytałem, że jeszcze na Filipinach jest duża rozwiazłość, ale główne w stolicy.

 

Tutaj jest pokazana rozbieżność mędzy preferencjami odnośnie "gdzie" Brytyjczycy szukają romansu (podział na płcie).

Panie mają większe zainteresowanie ex-partnerami i przyjaciółmi niż w przypadku męzczyzn.

chartoftheday_3510_who_british_men_and_w
https://www.m2woman.co.nz/1-the-12-countries-that-care-about-cheating-the-least/

 

Tutaj ciekawa statystyka, która mówi, że zdrady średnio zaczynają się przed 40-stką.

https://www.victoriamilan.com/blog/top-5-countries-where-married-women-cheat-soonest/

 

Jako bonus

Przy okazji znalazłem listę zawodów gdzie najcześciej dochodzi do zdrad (podział na kobiety i mężczyzn). Dla mężczyzn idealny zawód do zdrady to handlowiec. Dla kobiet zawody medyczne.

Jednak na tej niechlubnej liście znalazła się nawet branża IT czy "zawód" przedsiębiorcy.

https://www.cheatsheet.com/money-career/study-reveals-jobs-people-likely-cheat-husband-wife.html/

 

Inne zawody, które nie sprzyjają trwałym relacjom:

https://eu.usatoday.com/story/money/business/2014/12/14/cheat-sheet-jobs-bad-for-realtionships/20337467/

Edytowane przez Ksanti
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są wiarygodne badania. Dotyczą wyłącznie Europy i Ameryki Północnej, Tajlandia jest tam chyba dla picu.

Tu mam takie coś: 15 Countries With The Most Promiscuous Women i listę otwierają Nigeryjki, które też są tam dość przypadkowo (a co z resztą Afryki?) a potem znowu Europa i "Zachodnia cywilizacja". Bardziej sensownie będzie powiedzieć - rozwiązłość w zachodnim świecie - będzie zgodne z badaniem i w miarę uczciwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz

No cóż lepszych nie znalazłem. W krajach Arabskich prawdopodobnie nie robią takich statystyk. Z samego założenia rozwiązłość jest tam zabroniona prawnie. Tak samo Indie będą miały relatywnie niski jej wskaźnik. Z tym, że czasem powstają dziwne twory typu poligynia na wsiach u biedoty. W dużych miastach jest też część nowoczesnych i wyemancypowanych kobiet. Jednak tradycyjna kultura jeszcze trochę trzyma w ryzach.

 

W krajach czarnej Afryki prawdopodobnie będzie podobna tendencja co do Nigerii. Mniej więcej ten sam poziom rozwoju, bogactwa i kultury (czyli w granicach ubóstwa). To, że te kraje były koloniami europejskimi niezbyt dużo wnosi. Za to RPA może nieco się różnić bo nie jest to typowy kraj afrykański.

 

Tajlandię dali prawdopodobnie po to aby podkreślić różnice a raczej pokazać, iż jest minimalna. Z drugiej strony Tajlandia ma też więcej ludności niż jakikolwiek kraj europejski z wyjątkiem Rosji.

Tamtejszą rozwiązłość potwierdzają liczne blogi turystyczne oraz sami podróżnicy.

 

Tutaj badania odnośnie Japonii.

https://www.google.pl/amp/s/soranews24.com/2018/06/02/31-percent-of-japanese-women-admit-to-cheating-on-lover-six-percent-say-they-got-caught【survey】/amp/

 

Co do statystyk to tylko nasza cywilizacja ma fioła na ich punkcie. Poza tym obiektywnie to żadne statystyki nie są w stanie nic sprawdzić. To zawsze tylko szacowania na podstawie jakiejś losowej próby.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wiele zależy też od profesji kobiety, regionu, wielkości miasta i ilości turystów w danym regionie kraju (choć wszędzie są wyjątki potwierdzające regułę).

Oczywiście też od religii. W islamie zdradzająca kobieta jest mocno piętnowana w niektórych krajach kamieniowana lub bita. 

 

Dla przykładu zamężna hostessa, kelnerka, masażystka czy barówka w Tajlandzkim, turystycznym Pattaya może pruć się codziennie z innym, czy to za kasę czy dla przyjemności albo licząc że złapie bogatszego gościa. A wychowana konserwatywnie Tajka w małym miasteczku na północy kraju, nie pozwoli się nawet dotknąć albo wziąć za rękę w miejscu publicznym. Od razu była by stygmatyzowana przez miejscowych że jest z białym np. dla kasy jak prostytutka. 

Co do Filipin podobnie, w turystycznym miejscowościach spotkasz masę łatwych i chętnych panien a na mniej turystycznym Mindanao, gdzie mieszkają również islamiści dwudziestoparoletnie dziewice, które nie piły jeszcze alkoholu i muszą wracać do domu przed godziną 22. 

W Polsce podobnie im większe miasto i bardziej turystyczne, tym wyższa jest statystyka zdrad i rozwodów. W małych miasteczkach i na wsiach % jest tego mniej. 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się trochę zastanowić to widać, że w większości to zależy od kultury oraz od, że się tak politycznie poprawnie wyrażę od rejonu świata. Jestem pewien że w Afryce będzie najwyższa rozwiązłość - Nigeria nie jest żadnym wyjątkiem, zwłaszcza, że tam sporo  (49%) muzułmanów jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.11.2018 o 20:20, Ksanti napisał:

Czy taki Polak może mieć tam powodzenie. Wiem jedynie, ze Niemcy słyną ze wszelkiej maści "love parade" i wolności odnośnie mniejszości seksualnych, etnicznych i wyznaniowych (prócz Polaków).

Pierwszego dnia w germanii zapoznałem bardzo fajną dziewczynę, pani używa mojego prącia regularnie od 3-5 miesięcy. Bardzo ładna z dobrego domu ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maszracius_Iustus napisał:

Pierwszego dnia w germanii zapoznałem bardzo fajną dziewczynę, pani używa mojego prącia regularnie od 3-5 miesięcy. Bardzo ładna z dobrego domu ;)

Mam nadzieję, że wasz seks ma przy okazji pewien element sprawiedliwości dziejowej :D.

 

A tak już na serio to dobrze, że się tym pochwaliłeś bo przyczyniasz się do obalenia mitu o polskich mężczyznach jako śmierdzących obdartusach w oczach zachodu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SzejkNaftowy napisał:

Mam nadzieję, że wasz seks ma przy okazji pewien element sprawiedliwości dziejowej :D.&1

 

A tak już na serio to dobrze, że się tym pochwaliłeś bo przyczyniasz się do obalenia mitu o polskich mężczyznach jako śmierdzących obdartusach w oczach zachodu. &2

&1. Tutaj podzielę się swoim przemyśleniem. Wiecie jakie miałem opory całując tę kobietę? Jakie myśli mi przechodziły przez głowę: jej dziadkowie nas mordowali, a co jak jej dziadek był w ss, a co jak był jednym z oficerów każącym mordować cywili?? Taki miałem rozkminy i wielkie opory aż w końcu nie wytrzymałem i spytałem o dziadków na co ona że pradziadek był saperem podczas 2ww we Francji tam też mu się umarło, także ufff odetchnąłem z ulgą. Pokazywała zdjęcia i pamiątki.

 

A jeśli chodzi o sprawiedliwość co do polek nie mam takiej odwagi co do obcokrajowców TOTALNIE ją dominuję nawet jak była u mnie w Poznaniu to pół żartem/ pół serio mówię żeby mówiła po angielsku albo polsku bo nie lubię tego ich barbarzyńskiego szwargotu. Ona z charakteru taka potulna łania a jej ojciec władca absolutny w domu, bardzo mnie polubił. Córeczka mi gotuje, sprząta, chucha, dmucha żebym tylko się nie zezłościł. Póki co jestem zadowolony albo Ich sehr zufrieden.

 

&2. Nigdy obdartusem nie byłem zawsze elegancki ,, w jednym oku mord, w drugim kutas'' a statystycznie od lat 80 WINCYJ NIEMEK SPOTYKA SIĘ POLAKAMI NIŻ NA ODWRÓT. Statystyka nie kłamie moim wszyscy, znajomi z którymi jechałem przez reich nie jeden to już raz podrywali sukcesywnie niemki za to żadna nasza łympa nie poszła z germańcem. Tak ot to.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maszracius_Iustus mi dziadek opowiadał, że po wojnie każdy Niemiec "był" w wojskach inżynieryjnych. Swoją drogą dranie z US - tak nazywał ich mój dziadek, wyzwoli go w zachodnich Niemczech lecz odjebywali rzeczy jak armia czerwona, tyle że pod krawatami. Fajnie, że mają jakieś pamiątki po pradziadku, u mnie nikt w rodzinie o tym nie myślał. Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zuckerfrei napisał:

mi dziadek opowiadał, że po wojnie każdy Niemiec "był" w wojskach inżynieryjnych.

Jestem tego świadom, ze po wojnie każdy się tłumaczył a to że na kuchni był a to jednostki osttruppen a to gandarmeria ble ble ble tylko te zdjęcia od mojej serio są prawdziwe czarno białe z dedykacjami z tyłu np jedną pamiętam ze zdjęcia z Tuluzy ,,Najdroższej Gretel, jej ukochany Ludwig; 21 korpus wojsk inżynieryjnych'' także chyba sami nie porobili takich ''zamazanych śladów''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże nie oceniam, napisałem tylko to co słyszałem od mojego dziadka.  Wystarczy mieć świadomość, że to co nam pokazują nie koniecznie musi być prawdą. I tyle. Wiem, że z takim podejściem podważyć można wszytko. Np cóż tak mam. A i zapłacił i tak najwyższa cenę. 

 

Jeżeli chodzi o mnie miałbym podobne przemyślenia co Ty, gdyby zdjęcie było w czarnym mundurze z charakterystyczna czaszką, to stałbym sie oprawcą. :p

 

Niemki są otwarte na Polaków. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True, ja pamiętam ze za łebka dziadek dawał mi i bratu bawić się swoimi starymi odznaczeniami LWP, a miał ich kilka. Po jego śmierci zniknęły, wraz z paroma pamiątkami typu manierka, łuska postrzałowa, ale to z "życzliwości" rodzinnych. Kij wie co się z nimi stało, w najlepszym bądź razie kupił je jakiś pasjonat, bo to że zostały przywłaszczone i spieniężone to jestem w 100% pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w rodzinie była taka sytuacja, że pradziadek był ułanem i w kampanii wrześniowej został wzięty do niewoli na roboty do Niemiec (bodajże Prusy Wschodnie). Potem tam tak ostro flirtował z pewną Niemką, że nie chciał wracać, ale w końcu wrócił, bo miał z prababcią 4 dzieci. Brakowało u nich chłopów. 

 

Co do tematu, przeglądając internety natknąłem się na taką grafikę: 
3ZOlq1t.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.11.2018 o 11:52, realista napisał:

Moim zdaniem wiele zależy też od profesji kobiety, regionu, wielkości miasta i ilości turystów w danym regionie kraju. Oczywiście też od religii.

Racja, zgadzam się.

 

Dnia 2.11.2018 o 11:52, realista napisał:

W Polsce podobnie im większe miasto i bardziej turystyczne, tym wyższa jest statystyka zdrad i rozwodów. W małych miasteczkach i na wsiach % jest tego mniej. 

Tylko zauważ, że każa laska ze wsi chce do miasta, robić studia i ewentualnie karierę.

 

 

23 godziny temu, Maszracius_Iustus napisał:

Pierwszego dnia w germanii zapoznałem bardzo fajną dziewczynę, pani używa mojego prącia regularnie od 3-5 miesięcy. Bardzo ładna z dobrego domu ;)

Ooo jaki masz pro tip na poznawanie? Chyba nie tinder czy coś w ten deseń?

 

13 godzin temu, Maszracius_Iustus napisał:

w jednym oku mord, w drugim kutas''

Haha :D

 

13 godzin temu, Maszracius_Iustus napisał:

a statystycznie od lat 80 WINCYJ NIEMEK SPOTYKA SIĘ POLAKAMI NIŻ NA ODWRÓT. Statystyka nie kłamie moim wszyscy, znajomi z którymi jechałem przez reich nie jeden to już raz podrywali sukcesywnie niemki za to żadna nasza łympa nie poszła z germańcem. Tak ot to.

Masz jakiejś wytłumaczenie na te statystyki?

Niemki kojarzą mi się rozwiązłością seksualną.

Wiec czy rzeczywiście warto się związkować?

 

12 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Niemki są otwarte na Polaków. 

W kontekście, ze łatwy seks bez zobowiązań?

 

 

@Strusprawa1

Ciekawe czemu Hiszpania, Włochy oraz Portugalia są w zielonym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Maszracius_Iustus napisał:

Statystyka nie kłamie moim wszyscy, znajomi z którymi jechałem przez reich nie jeden to już raz podrywali sukcesywnie niemki za to żadna nasza łympa nie poszła z germańcem. Tak ot to.

Prawdą więc są słowa śp Jana Pawła II, że Polacy nawrócą Europę, dajesz temu żywe świadectwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ksanti napisał:

Racja, zgadzam się. Tego nie komentuje nie mam wiedzy.

 

Tylko zauważ, że każda laska ze wsi chce do miasta, robić studia i ewentualnie karierę. Prawda.

 

 

Ooo jaki masz pro tip na poznawanie? Chyba nie tinder czy coś w ten deseń? Ja tak zawsze z obcokrajowcami miałem, że mi lepiej było a to zagadać a to flirt to jest prostsze na takiej samej zasadzie jak obcokrajowiec u nas ma łatwiej a ja w dodatku lubię podróżować i dla mnie kobiety inne niż polski to jest dodatkowy profit w  postaci poznania języka, jedzenia, obyczajów to dodatkowy bodziec zachęcający, ja mam bajer na dżejmsa bonda i sprawdza się zawsze forum mi dużo pomogło samoocena urosła, bajer się polepszył, wróciłem do treningów sztuk walk, zarobki się polepszyły, przestałem być taki szary janusz i kobity się oglądają.

Wyobraź sobie mam posturę jak IsamuxPompa gadam wielkopolską gwarą, czyli(cca 180 wzrostu + bajera) moja obecna kochanka ma 182 wzrostu i broni mnie jak lwica wszystko dzięki pracy nad sobą.

!Nigdy tinder czy inne gówno mam prawie 20  lat i nigdy nie miałem żadnego z takich wynalazków zawsze poznaje na ulicy albo sytuacyjnie.!

Cytat

 

 

Haha :D Cóż jak Bóg przykazał, tak robię.

 

Masz jakiejś wytłumaczenie na te statystyki?

Niemki kojarzą mi się rozwiązłością seksualną.

Wiec czy rzeczywiście warto się związkować?

Musisz mi wybaczyć ja nie jestem jak Stusprawa albo Enemy że będę szukał tabelek, mogę tylko powiedzieć że kiedyś słyszałem to u korwina i na jego fejsie też było coś takiego, ze związki miedzy Niemcy- Polska wyglądają tak: 90%męsko-polskie z niemkami a tamte drugie na odwrót 10%chłopów z naszymi babami. I dobrze Ci się kojarzą one tak są socjalizowane.                                                                                                                                Warto się związkować jak jesteś bogaty i zabierzesz ją tam gdzie chcesz musisz ją w pełni dominować finansowo jak i charakterowo.

 

W kontekście, ze łatwy seks bez zobowiązań? Gdzie nie pojedziesz dostaniesz łatwy seks, mało jest ludzi na ziemi? 

 

 

@Strusprawa1

Ciekawe czemu Hiszpania, Włochy oraz Portugalia są w zielonym kolorze.

@Ksanti wyobraź sobie takie coś, zawsze wstaje o 6 i wychodzę na zewnątrz się przewietrzyć, medytacja i te sprawy jak nocowałem po całych Niemczech to zawsze panie przechodzące lub jadące na rowerze z uśmiechem gutentag! no i jak tu ich nie podrywać skoro one już tym biją polki na łeb że się uśmiechają i są pozytywne raczej w większości tam jest mniej gburowatości a tego nie znoszę. To jak ja mam nie zagadać skoro one w 90% mnie  rana witają pogodnie i ciepło, obecną poznałem jak jechała na rowerze na obrzeżach Berlina(ona mieszka w tej NRDowskiej części an Lubars z umlałtem nad u jakbyś się ciekawił) zatrzymałem ją widać było, że zainteresowana to heja ją do romansu i tyle jakoś się kręci.

1 godzinę temu, rycerz76 napisał:

Prawdą więc są słowa śp Jana Pawła II, że Polacy nawrócą Europę, dajesz temu żywe świadectwo ;)

Nasza przyszłość to jedna wielka niewiadoma towarzyszu rycerz. ?

 

 

Tak poza tym ja nie tylko z niemkami się spotykałem także... dużo by gadać.

Edytowane przez Maszracius_Iustus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Pewnie tak samo jak w innych krajach - przygodność bierze górę, bo obcokrajowiec nie potraktuje pańci tak jak lokals. Muzułmanki, muzułmankom nierówne - jestem w Indonezji, czyli kraju z największą liczbą wyznawców tej religii. To kraj kontrastów - z jednej strony mocno oddane muzułmanki w burkach, reszta tylko w hijabach (zakrycie włosów i dekoltu), jeszcze inne w ogóle bez niczego związanego z religią. Na trzy poznane pańcie (z którymi pisałem w sumie kilka msc) - tylko jedna mówiła, że jest dziewicą i trzyma do ślubu. Szkoda, że miała na myśli tylko pusię, bo druga dziura na pewno nie była dziewicza, pomimo, że się upierała :D Indonezyjczycy to takie beciaki i cucki - niby głowa domu, ale płaszczą się przed kapryśnymi laskami. Pewnie inaczej mają się sprawy w krajach arabskich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W Niemczech (sam mieszkam w Berlinie) laski owszem są bardziej otwarte na przygodny seks, plusem jest to, że jest ogromne zróżnicowanie, więc w zasadzie udało mi się już *zwiedzić wszystkie kontynenty* mieszkając tutaj.

Co do muzułmanek to miałem okazję zaliczyć kilka dziewczyn z Iranu i muszę powiedzieć, że są dobre w te klocki, no i pieprzą się na pierwszej randce. Jedna mi nawet chciała trójkąt zorganizować.

Jak wpadałem do Polski to miałem wrażenie, że rodaczki to sztywniaczki, ogólnie gadka po polsku to też inny temat dla mnie. W zasadzie nigdy porządnie w PL nie miałem okazji pozaliczać. 

Paradox jest taki, że na bumble/tinderze w Polsce dostaję 10x więcej lajków niż w Berlinie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mortis napisał(a):

W Niemczech (sam mieszkam w Berlinie) laski owszem są bardziej otwarte na przygodny seks, plusem jest to, że jest ogromne zróżnicowanie, więc w zasadzie udało mi się już *zwiedzić wszystkie kontynenty* mieszkając tutaj.

Świetnie! To sformułowanie ma piękną historię. Podobno po nocy Artura Tudora (starszego brata Henryka, późniejszego Henryka VIII) pytany o noc poślubną z Katarzyną Aragońską właśnie stwierdził, że "zwiedził Hiszpanię". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.