Skocz do zawartości

Dwa fronty


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Sprawa jest taka

Są dwie Panny z którymi sie umawiam, 

Jedna jest miła, dobrze się rozmawia  wspólne tematy, podobne myślenie  itp. Jest atrakcyjna, taka normalna dziewczyna . Po kilku randkach zaprosiła do siebie i przespała się.

 

Jest i druga dziewczyna, bardzo inteligentna, rozmowy wyglądają na wzajemnym dogryzaniu, ironich, bardzo dobrze się rozmawiam i czuję jakby to było  dopełnienie. Ale jesteśmy po kilku randkach a ona jedynie dała się pocałować w policzek i dotknąć włosy,  nic więcej po 5 randkach, czy to ja jestem spaczony czy coś jest nie tak?  

 

Pytanie czy ustalić sobie limit 10 spotkań, jeśli nadal będzie taki stan to powiedzieć otwarcie co i jak? czy być chłodnym i lekko pokazywać że chce poważnej relacji? 

 

Czy trzymanie w obwodzie tą pierwszą to jest dobry pomysł do momentu wyklarowania sie sytuacji z tą która mnie bardziej interesuje?  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Timmy said:

Pytanie czy ustalić sobie limit 10 spotkań

 

15 minutes ago, Timmy said:

czy to ja jestem spaczony czy coś jest nie tak?

Masz lustro? Popatrz, moze cos nie teges.

 

Ile macie lat?

16 minutes ago, Timmy said:

bardzo dobrze się rozmawiam

 

16 minutes ago, Timmy said:

i przespała się.

Poprawiłeś mi humor. THX.

 

17 minutes ago, Timmy said:

Czy trzymanie w obwodzie tą pierwszą to jest dobry pomysł do momentu wyklarowania sie sytuacji z tą która mnie bardziej interesuje? 

Tak, dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, chce się widywać, ale nie szuka kontaktu na tych spotkaniach, kontaktu cielesnego.

Ucieka też wzrokiem, zastanawiam się czy zabija ze mną  czas czy chce sprowadzić 

mnie do roli beta, a może wrzucić w Friendzone

 

Możliwe że powoli się otwiera, to też jest możliwe 

dlatego pytam was o opinie jaki tu schemat zastosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doggie Jeśli druga panna mnie zechce ( ktoś kiedyś powiedział że to kobieta pozwala myśleć 

mężczyźnie że to on ja wybrał ) to ja biorę tą bardziej wredną a pierwszej powiem tak ja Ty mówisz.

Niestety nie wiem co czuje i zostańmy znajomymi, ale wiadome jak takie sytuacje się kończą

 

bardziej chodzi mi o to jak z ta druga rozegrać aby wyszło na moje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Timmy napisał:

Jeśli druga panna mnie zechce ( ktoś kiedyś powiedział że to kobieta pozwala myśleć 

mężczyźnie że to on ja wybrał ) to ja biorę tą bardziej wredną a pierwszej powiem tak ja Ty mówisz.

Niestety nie wiem co czuje i zostańmy znajomymi, ale wiadome jak takie sytuacje się kończą

Czy tutaj na tym forum propagujemy jak być mężczyzną czy jak być podobnym do kobiety? Bo już nie wiem.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz odrazu widać, że wolisz ta druga. Skoncentruj swoje gierki na niej. Spotykaj się też z druga, tylko pytanie, czy nie będziesz mieć kaca, jak się zakocha. Jeśli chodzi o tą drugą, to najpierw pokaż, że Ci zależy, potem olewka. Jeśli czuje do Ciebie "mięte", to zaskoczy. Jak nie, olej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Timmy napisał:

Ucieka też wzrokiem, zastanawiam się czy zabija ze mną  czas czy chce sprowadzić 

mnie do roli beta, a może wrzucić w Friendzone

Mam wrażenie, że w tym pytaniu jest odpowiedź (tylko skreśl niepotrzebne), a wtedy wyjdzie:

Cytat

 

Ucieka też wzrokiem, zastanawiam się czy zabija ze mną  czas czy chce sprowadzić 

mnie do roli beta, a może wrzucić w Friendzone

 

 

Moja osobista rada:

Odpuść sobie tą "drugą" - gołym okiem widać, że pogrywa z Tobą w swoje gierki. Jak jej zależy - sama się wykaże inicjatywą.

 

Ciesz się miłymi chwilami z "pierwszą".


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zajął się tą pierwszą. No chyba, że ona Ciebie nie kręci. Ale mam wrażenie, że do tej drugiej Cię ciągnie, bo jeszcze nie wbiłeś flagi i jest trudniej niż z tą pierwszą. Pytanie czy ona jest Tobą szczerze zainteresowana, czy tylko jesteś dla niej podbijaczem jej poczucia wartości. Jeśli laska na Ciebie leci, to raczej nie będzie w stanie tak długo trzymać absztyfikanta na dystans. Ja bym ją odpuścił. Wtedy też ostatecznie zobaczysz czy sama wykaże jakąś inicjatywę i będziesz miał odpowiedź (osobiście wątpię w jej zainteresowanie i bym ją odpuścił).

Jeśli ta pierwsza Cię nie interesuje, to podziękuj jej za uwagę i poszukaj kogoś innego. Tego kwiatu jest pół światu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że druga mnie kręci bardziej jest większym wyzwaniem, podoba mi się bardziej.

Z pierwszą lubię spędzać czas, ale możliwe że to zabrzmi niedorzecznie, muszę dawać siebie 110%

kiedy jestem z drugą. 

 

Co jeśli "czarna" czyli druga kobieta, nie chce zbyt szybko dać się złamać, wskoczyć do łóżka,

zna swoją wartość i najzwyczajniej musi poznać mnie ?

Czy nie powinno się zbudować związek powoli  tak jak dom od stabilnych fundamentów ?

Zastanawiam się czy ja  zbyt szybko chcę wszystko zagarnąć, a nie brać powoli, krok po kroku.

Nic na wariata no chyba że tylko łóżko, ale  w tym wypadku chciałbym coś więcej niż FWB.

 

ciekawią mnie opinie i przemyślenia bardziej doświadczonych :) 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pytasz nas o opinię...

 

Za dużo desperacji jest w tym Twoim 'wybieraniu' i szukaniu laski na 'poważny' związek, moim zdaniem. Nie ma czegoś takiego jak poważny związek, bo pańcia w każdej chwili może spierdolić do innego, który jej zaoferuje więcej. Uwierz mi, że ona nie będzie miała wtedy żadnych skrupułów.

 

Pytasz na której się skupić. Na żadnej. Baw się po prostu na spotkaniach z nimi, nie spinaj się, nie udawaj na siłę kogoś mocno zabawnego tylko dlatego bo tego oczekuje paniusia. Dogryzaj, dokazuj, drocz się, ciągnij brutalnie za warkoczyki ?  . No i nie możesz być dla nich zawsze dostępny jak na zawołanie.

 

I graj na wiele frontów, nie tylko na dwa. Tak jak to robią kobiety. Czy Ty naprawdę sądzisz, że te laski umawiają się tylko z Tobą? hehehe. No proszę Cię. Zejdź na ziemię.

 

1 godzinę temu, Timmy napisał:

Co jeśli "czarna" ...

Co jeśli pierwsza zrobi to, a druga tamto? Zupełnie nic! Lej na to. Znowu Twoja desperacja rozlewa się jak plama atramentu na białym papierze. Na tym świecie (bożym) jest miliard dostępnych innych kobiet, a nie tylko te dwie.

 

9 godzin temu, Timmy napisał:

Pytanie czy ustalić sobie limit 10 spotkań

Tu struchlałem. Gierki damsko-męskie to bezwzględna wojna, brudna gra. Tu nie ma żadnych reguł, tym bardziej limitów.

 

Take care. Wish you all the best, mate.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.