Skocz do zawartości

Gdy widzisz swoją ukochaną w sukni białej...


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, JohnyPrezes24 napisał:

Boże ale mi was żal jak czytam to forum, naprawdę.

Mnie żal dupę ściska, jak widzę kolejnego nowego użytkownika pozbawionego elementarnej zdolności czytania regulaminu ze zrozumieniem. 
 

1 godzinę temu, JohnyPrezes24 napisał:

A to że kobieta chce założyć rodzinę, mieć dzieci i porządnego faceta przy sobie , to chyba normalne nie ?

A to, że facet chce mieć normalną rodzinę z normalną kobietą, która nie dojebie mu rogów, nie wyrucha finansowo i ostatecznie nie przypnie łatki damskiego boksera i pedofila, żeby przy rozwodzie zgarnąć jak najwięcej benefitów, to już według Ciebie normalne nie jest? 
 

1 godzinę temu, JohnyPrezes24 napisał:

Normalny, porządny facet, który ma dobrą pracę , dobrze zarabia, jest zdrowy i ma łeb na karku tak się nie zachowuje .

Taki zwykle też nie wiąże się z kobietą umową, która (z wysokim prawdopodobieństwem) w przyszłości zniszczy mu cały dorobek i zdrowie, jak tylko jej się znudzi.

 

1 godzinę temu, JohnyPrezes24 napisał:

Serio wystarczy (...) zapytać dojrzałe kobiety o zdanie.

Z pewnością udzielą Ci odpowiedzi zgodnej z faktami.

 

1 godzinę temu, JohnyPrezes24 napisał:

I te teksty z robienie laski i całowaniem się potem z innym .

Jeszcze dopisz koniecznie, że kobiety nie pierdzą, tylko gazy szlachetne wypuszczają, fiołkami pachnące, a i kupy też nie robią, bo zbyt szlachetne to istoty. 

 

1 godzinę temu, JohnyPrezes24 napisał:

Boże litości , ile wy macie lat , 16 ?

Po Twoim stylu pisania wnioskuję, że większość, jak nie wszyscy tutaj, są znacznie starsi od Ciebie, przynajmniej umysłowo.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SzejkNaftowy napisał:

kobieta szybko zdobywa kroczem tą tzw. stabilność a gdy już poczuje się bezpiecznie zgarnia łup, zostawia frajera z niczym

Przypomniał mi się taki film, nie pamiętam dokładnie tytułu ale jakoś "Łódka Taxi" - lokalny biznesmen traci wszystko, jest bezdomny, żona sobie idzie z jego kokurentem w branży a on przewozi łódką z brzegu na brzeg ludzi, żeby zarobić na żarcie. Niestety happy endu nie ma - on odzyskuje majątek a żona do niego wraca bo go szczerze kocha.

 

Edit: "Taxi A" - jakoś specjalnie nie polecam oglądać, bo jest to przekoloryzowana bajeczka filozoficzna, ale jako ciekawostkę może.

Edytowane przez Imbryk
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.11.2018 o 16:24, Rick napisał:

Z pewnością udzielą Ci odpowiedzi zgodnej z faktami.

Udziela zgodnie z szczegółami. Zwłaszcza gdy ich jedyny syn został wykorzystany "babcia" płaci alimenty a po synu żadnej pamiątki. Nawet głupiej skarpetki czy zdjęcia bo wszystko albo sprzedane, wyrzucone.

Co do ex w sukniach jakoś do tej pory budzą melancholię. Zawsze jestem zamyślony po tego typu imprezie. Choć ostatnio mój licznik przebił jak młoda mi w trakcie sprzątania powiedziała żebym drzwi nie zamykał to do mnie przyjdzie jak młody uśnie. (tak w noc poślubną). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.