Skocz do zawartości

Patriarchat w praktyce. Ledwo stojący dziadek zelżony i wygnany z autobusu, bo matka z dzieckiem musi mieć przestrzeń.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Osz kurwa, aż się zagotwałem.

Wąs powinien wyłapać lepa na twarz za te odzywki.

Pan z rowerem w szoku, zaatakowali go, więc się nie dziwię jego reakcji, po prostu przestał logicznie myśleć- włączyła się obrona swojej pozycji. 

 

Tak jak wspominasz Marek, kult matki polki. Jest madka z dzieckiem, zwoje wyłączone. Trzeba dojechać dziadka, pewnie za PiS jest grzyb.

Szkoda gadać, przecież dla tego starszego Pana to może się skończyć poważniej taka akcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem z roboty. Wracając czekałem na przystanku na tramwaj. Tramwaj podjeżdża, podchodzę do drzwi i słyszę za sobą kobiecy głos: jak zwykle nie ma miejsca dla matki z dzieckiem i wózkiem. Drzwi się otwierają, ludzie wysiadają, ja wsiadam, ta za mną, ludzie się odsunęli i zrobili jej miejsce. Można? Oczywiście, ze można jak się chce i ma odrobinę dobrej woli. Ta ani dziękuję, ani kurła pocałuj mnie w dupę. Przyjrzałem się jej. SMV daję w okolicach 1/10. Bez kija nie podchodź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło króla Salomona, którym powinien być kierowca. Ta sprawa i tak wyjdzie.

 

A może kierowniczką była kobieta u mnie w MZK jest wysyp kierowniczek. Ze trzy bym ruchał. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny przykład psychologii tłumu w transportowej sytuacji:

https://www.wykop.pl/link/4643567/pasazer-na-gape-w-kolejach-dolnoslaskich/ 

Chyba sporo agresji do mężczyzn z pani wyszło. Niby w dobrej sprawie, ale patrzcie jak zaczęła wszystkimi rządzić, grozić wpierdolem gościowi - no wesoły widok. Ale w sumie osiągnęła to, co chciała - pokazała mu, że ma w dupie jego granice (tak jak Sebix współpasażerów).

(Żeby nie było - bez dwóch zdań uważam, że gość powinien byś usunięty z pociągu.)

Edytowane przez t0rek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.