Skocz do zawartości

Portfel na chodniku ;)


MaxMen

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj robię spore porządki w mieszkaniu, piwnicy itd. W szafce leżał nie używany od 10 lat skórkowy portfel ale w dobrym stanie. Ale skoro od 10 lat go nie używałem to postanowiłem go wywalić jak i wiele innych rzeczy zagracajacych mieszkanie. Idąc z częścią śmieci miałem ten portfel w kieszeni i zamiast do kosza rzuciłem go obok drzwi do osiedlowego sklepu tak max 2 m na boczek od wejścia. Byłem ciekaw czy jak ktoś podniesie to może zaniesie do sklepu, może otworzy sprawdzić dane, wizytówkę tak jakby chciał oddać czy może skitra szybko do kieszeni i się oddali. Zakwitłem na tej klatce chyba na godzinę bo Ci ludzie albo tego portfela nie widzieli albo typowo ignorowali. Ale niektórzy wiedzieli na pewno bo zwalniali przygladali się, rozgladali ale nikt nie podnosił. Sobie myślę co jest kurła ani uczciwego ani przywłaszczajacego  ile tu będę kwitł. Boją się czy jak ? I tak sobie z pół godziny obiecywałem, ostatni przechidzień, już ostatni itd Aż w końcu poszedłem dalej robić swoje, wychodzę z piwnicy spoglądam z klatki na portfel leży ale tu z znienacka idą dwie kobiety, pewnie matka z córką ok 30 i 50+ młoda nawet nie zatrzymując się podniosła i dziarsko się oddalają szybkim krokiem do auta w auto i myk już ich nie ma ;) Myślałem podbiec i zapytać czy portfela nie znalazła ale byłem już dosyć zmęczony i nie chciało mi się ich gonić. Ale pewnie spaliłaby dobrze cegłę :) Pewpewnie w wolnej chwili szaber a tam pusto haha ...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.