Skocz do zawartości

Osiedlowy kozak katuje punka.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Laski siedzą obok w telefonach ze spuszczona głową, nie reagują, nic nie krzyczą, nic nie nagrywają...

 

Nawet nie wiemy, czy gość podszedł sam, czy za kamerzystką byli koledzy. Ten facet w glanach był o głowę wyższy od niego, więc z jakiś powodów nie reagował, nawet nie bronił się przed ciosami. Albo widział, że jest ich tam więcej, albo było tak, że rzeczywiście nigdy nie był w takiej sytuacji i nie umiał się zachować. Ciężko określić na podstawie takiego materiału.

 

Po trzecie, ten pato celebryta, wyprowadził tyle ciosów na czysto, a siedzącemu w sumie nic.

Edytowane przez TasteThePain
literówka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma konkurencji 88, a kiedyś to były "wojny". Chłopa szkoda, ale mogli się potarzać przynajmniej.

 

Zasięg ramion. 

 

Szturchnięta dziewczyna kręciła film - klękał. Jeżeli to wyszło do sieci ja już bym sprawę zakładał. A typ i tak by wpierdol dostał. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dziś większość punkowców, metalowców itd. to po prostu pozerzy - w sensie ludzie którzy czują silną potrzebę należenia do jakiejś subkultury, bo styl, muzyka, jakieś tam zasady, wartości - ot taka pierwotna potrzeba stadna należeć do jakiegoś plemienia. Poznałem kilka takich osób i poza tym pustym "imidżem" nic sobą nie reprezentowały, kompletnie nic. To nie to co kiedyś, gdzie ludzie zbierali się w te grupy, tworzyli subkultury żeby przebywać i cieszyć się towarzystwem podobnie myślących osób. Dziś to raczej takie na pokaz.

 

Tak swoją drogą.. nie wiem jaką trzeba być pizdą żeby w żaden sposób nie zareagować tylko jak ten pies, przyjmować każdy jeden cios od "pana", tulić uszy, kulić ogon, skamleć, popiskiwać i wykonywać polecenia. Pizda nie facet. Po samym zachowaniu tego "alfy" widać że sam, mimo całego tego cwaniaczenia i dużego pyska, przy każdym zbliżeniu się do "punka" odskakiwał, trzymał dystans - jednym słowem obawiał się reakcji - tyle że do niej nie doszło, a skoro nie doszło, cała ta wiązanka epitetów i liści (poniżenie dla faceta dostać z otwartej jak "dziwka"/cwel) tylko się wzmogła.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, zuckerfrei napisał:

Jeżeli to wyszło do sieci ja już bym sprawę zakładał.

 

Mało, jest już na wykopie na głównej, 1700 wykopów na ten moment:

 

https://www.wykop.pl/link/4624227/mlodociany-huligan-grozi-smiercia-i-atakuje-nastolatka/

 

A tutaj wyjaśnienia z fb troglodyty:

 

comment_neZHXmxrsmcrwOTQI0qpWcTdac7bFFqT

 

IMO wytłumaczenie niezbyt wiarygodne. Ten małolat mówił mu w trakcie filmu, że karyna pierwsza zajebała mu z bara i ta wersja wydaje mi się bardziej prawdopodobna.

 

Poza tym idiota sam nagrał na siebie dowód i wrzucił na instagrama, co za kiep, ciekawe, czy sprawa trafi na komendę itp.

?????????????????????????

 

Ogólnie chyba wszyscy, którzy brali udział w tym zajściu, mają coś nie halo z deklem, jednak reakcja patusa mocno przesadzona mimo wszystko.

 

 

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę komplikuje ta komórka.

Gdyby rzecz się nie nagrywała mogłoby być ciekawie.

A tak co? Za plaskacze poważniejsze obrażenia ciała = przekichane trochę.

 

Tzn. ja piszę o normalnym punie bo tamten to nie wiem co to jest.

 

Sam miałem ostatnio głupią sytuacje w autobusie. Jakiś świniak się rzucił na mnie z łapami, zaczął pyskować itd.

Wyszło jakoś śmiesznie bo cała ta sytuacja była jakaś komiczna.

No nic, skończyło się szarpaniną w trakcie, której wyrzuciłem świniaka z busa i tyle.

Jednocześnie w trakcie kombinowałem. 

"Koleś się zachowuje jak pojeb = jest pojebany. Jak mu złamię nos to mnie uświni bo tłok. Jak pieprznę w gardło to cholera wie co z tego wyjdzie. Ciasno trochę + świadkowie + kamery. Niedobrze."

 

Niektóre sytuacje są zwyczajnie złożone :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich typów białych rycerzy najbardziej mnie drażnią sebixy biało rycerze. Widziałem nie jeden raz jak taki sebix się pluł do kogoś, bo koleś "krzywo" spojrzał na karynkę. I bardzo często takie karynki same prowokują albo kłamią i nasyłają swoich sebixorycerzy. Tfu na nich. I jeszcze się szczycą tym, że stają w obronie kobiety. Jeb**a patola. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Kimas87 napisał:

Z tego punka totalna pizda jeszcze na koniec klęknął po prostu ręce opadają. Ten go lał jak szmatę a laski w telefon :D

 

Za Karyną, która nagrywała był kumpel patusa, też patus. Polecam zajrzeć na profil facebookowy tego Sebka, ciężka patologia do kwadratu. Wszystko macie na wykopie.

 

Typ ma 4500 znajomych na fejsie, kilkaset polubień pod każdym zdjęciem i masę obserwujących. To jakiś jebany osiedlowy celebryta, na którego lecą polskie panienki. Patus 100%, miłość wielu Karynek, które później idą na studia i udają cnotki niewydymki.

 

A punk nie chciał się bić, bo widział, że typ ma nierówno pod strzechą i dodatkowo był z kolegą, więc mogło dla niego skończyć się gorzej.

 

Dwie sprawy:

- koleżanki punka nie zareagowały, co to za koleżanki do cholery?

- dolary przeciwko orzechom, iż patologiczna miłość patusa wymyśliła sobie całą sytuację, bo jara ją jak gość bije ludzi (na filmach z wykopy pobił kilku innych typów, w tym ochroniarza z marketu) albo sama uderzyła punka (co on sam przyznał na filmie)

 

Ogólnie rzecz biorąc do utylizacji patus i jego panienka. Po co taki człowiek żyje? Kiedyś trafi na większego patusa i ten wyrwie chwasta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MŁODY BANDZIOR ZROBIŁ SOBIE ROZRYWKĘ Z BICIA LUDZI

Tomasz Marciniak, PS. Sqbany, postanowił stać się sławny ze swoich umiejętności bokserskich, Jednak nie staje w ringu naprzeciwko kogoś, kto mógłby mu oddać. Zamiast tego bije osoby słabsze, niestawiające oporu.

Nastolatek, bezdomny, pijany, ochroniarz w sklepie – takie osoby padają ofiarą Tomasza. Scenariusz zdarzenia wygląda podobnie: dziewczyna udaje, że zostało popchnięta, a wtedy Tomasz staje w jej "obronie".

Gdyby jednak groziło mu jakieś niebezpieczeństwo to na wszelki wypadekTomasz zabiera ze sobą jednego lub kilku kolegów.

Przydają się też jako operatorzy kamery uwieczniający niezwykłe bohaterstwo Tomasza. Kiedy Tomasz bije jego kolega wszystko nagrywa, a później wrzuca do sieci.

A właściwie wrzucał, bo kiedy portal wykop.pl ujawnił fimy (https://goo.gl/u2Qa5G) kolega szybciutko skasował swoje konto na Facebooku. Jednak w sieci nic nie ginie.

Kolega Tomasza zapomniał też skasować swojego konta na portalu randkowym. Ukrywa się tam pod nickiem "23 cm rozkoszy".

Ośrodek przekazuje policji wszystkie zgromadzone informacje na temat Tomasza Marciniaka i jego kolegów.

 

comment_q8VrTp81ssofj0nOmK30vfxp8JFGB9hp

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.