Skocz do zawartości

Łóżkowe rozkminy


ReddAnthony

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobry temat ale mnie naszlo więc stworzyłem. Uważam, że najlepszy sposób na poznanie laskie jest pójscie z nią do wyra i sprawdzenie jak odbiera różne sytuacje. Zdarza mi się czasami zrobić coś głupiego, ale tylko wtedy mogę sprawdzić czy laska jest w porządku czy się spina o wszystko.

 

Taka sytuacja.

Akcja działa sie za małolata.Wpadam do mojej ówczesnej dziewczyny o 8:05 rano. Jej starzy w pracy, ona w samaym szlafroku, pod spodem całkiem goła. Jest lato, mimo wczesnej pory jest już parno. Zaczynami standardowo się całować, ale nie chce nam się iść do łóżka więc zaczynamy się bzykać w przedpokoju przy szafie. Na stojaka. Rekami trzymam ją za tyłek, bo na samym fiucie bym jej przeież nie utrzymał :D , i ją bzykam. Lecimy tak chwilę z koksem, ale że jest gorąco, a my coraz bardziej spoceni to zaczęła mi się ześlizgiwać lekko. MI w nogach siły już brakuje żeby lekko przerzucić ciężar, ona się nogami zaplotła jak mogła, ale też już zaczęła puszczać. I mi się tak ześlizguje, na chwilę ją podrzuce wyżej, lece dalej, ale w miedzy czasie rozkminiam co by tu kurwa zrobić. Łapy spocone , tyłek mokry, nogi odmawiają już posłuszeństwa, a jest tak cudownie, że nie chce tego przerywać żeby dojść do łóżka.

 

I co kurwa wymyśliłem? Wsadziłem jej palec w dupke i zagiąłem, łudząc się, że to coś pomoże :D:D:D Na początku była z tym palcem szczęśliwa, dopóki nie zaczęła się ponownie ześlizgiwać a ja nie wycofałem palucha :D:D:D:D:D Potem mi nie chciała śniadania zrobić, suka :D

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sex to tylko z własna ręką i w prezerwatywach żeby było bezpiecznie.ale czasami wstyd je kupowac jak w kolejce stoja panie%-)

Pikaczu, jeśli w kolejce stoją panie robi się scenkę rodzajową spod znaku "niezły zwyrol". Odrobinka dziwnych grymasów, posapywania, masowania się w miejscach intymnych oraz rozglądania się w stylu "co by tu zerżnąć?".

Jeśli w kolejce stoją starsze panie nie zawadzi zawadzić je wzrokiem i sapnąć, raz, drugi, trzeci :)

 

Może ja ździebko nienormalny jestem, ale lubię rozmaite scenki rodzajowe B)

Jeszcze bardziej lubię żywiołowe reakcje wywołane owymi scenkami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zasłyszane w temacie pedalstwa i zajebiście sformułowane:

 

"Lubię facetów a faceci lubią mnie.

Jedyny powód, przez który nie mógłbym być gejem to fakt, że nie przeleciałbym faceta.

Nie przelecę kogoś, kogo szanuję."

 

:D:D:D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu taki zaczytany dowcip:

Mam nadzieję, że go nie znacie.  

Cytat: " Do dziś pamiętam mój “pierwszy raz” z kondomem, miałem 16 lat albo coś około. Poszedłem do sklepu kupić paczkę prezerwatyw. Za ladą stała przepiękna kobieta, która najprawdopodobniej wiedziała, że nie mam doświadczenia w “tych” kwestiach. Podała mi paczkę i zapytała, czy wiem, jak tego używać. Szczerze odparłem: nie. Tak więc otworzyła paczkę, wyjęła jednego i rozwinęła na kciuku, po czym poleciła sprawdzić, czy jest na miejscu i czy mocno się trzyma. Najprawdopodobniej musiałem wyglądać na osobę, która nie do końca zrozumiała to, co powiedziała, więc rozejrzała się po sklepie, podeszła do drzwi i zamknęła je. Chwyciła mnie za rękę i wciągnęła na zaplecze, gdzie zdjęła z siebie bluzkę. Po chwili zdjęła też stanik. Spojrzała na mnie I zapytała: Czy to cię podnieca? No cóż, byłem tak zaskoczony tym wszystkim, że tylko kiwnąłem głową. Wtedy powiedziała, że czas nałożyć prezerwatywę. Kiedy ją nakładałem, ona zrzuciła spódniczkę, zdjęła majteczki i położyła się na stole. No dawaj, powiedziała, nie mamy zbyt wiele czasu. Tak więc położyłem się na niej. To było cudowne, szkoda, że nie wytrzymałem zbyt długo… PUF, i było po sprawie… Spojrzała się na mnie przerażona: “jesteś pewien, że nałożyłeś prezerwatywę?” Odpowiedziałem tylko “no pewnie”, i podniosłem kciuk, by jej pokazać. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak to ulga, nie musieć się pilnować z dupa przy ścianie :D Czasem tęsknię za kpt. Bomba i jego tekstami: "moja dupa pozostanie dziewicza i ciasna jak jeansy po praniu" :D

 

Szkoda że ten serial ujebali. Tak samo jak 1000 złych uczynków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

   Ostatnio moja, zaczęła mnie zaczepiać.  Mówi, wiesz, mam płodne, musisz mnie zaspokoić i odprężyć, bo masz o to dbać, jutro idę do pracy.

 

  Odpowiedziałem, ja całe życie mam płodne i jakoś o to nie dbasz. Olałem ją.

 

Foch jak chuj, z przy tupem :D!  Miałem cichą satysfakcje. :D  Poczekamy..., zrobi gałę to się zastanowie. :D

 

 Jest jeszcze jej silikonowy przyjaciel, niech się zabawi. :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.