Skocz do zawartości

Wytatuował sobie imiona dzieci partnerki


MaxMen

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam, da się przykryć czymś ciekawym.

Szkoda tylko, że koleś nic nie zmądrzał i dalej chce budować domy swojej przyszłej księżniczce.

Widać, że taki dobry miś z niego. Idealny kandydat dla samotnych matek.

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ten Pan nie opowiedział co się stało, że już nie jest z tamtą wcześniejszą Panią. Ciekawe hmmmm? Jaka to musiała być miłość głęboka, że wytatuował sobie jej imię oraz imię jej czwórki dzieci. Co mogło zakończyć taką miłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SennaRot napisał:

Co mogło zakończyć taką miłość?

Pewnie bad boy wrócił, czyli ojciec dzieci :D

 

Panowie, no ja nie mogę pojąć co trzeba mieć w głowie. Matka z czwórką dzieci? Co mogło się nie udać?

 

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Baca1980 napisał:

Jednego może być pewien. Że od samotnych "madek" się nie opędzi.

No gdybym był samotna matką to też bym na takich polował.

Z drugiej strony...z tym chujem co mnie zdradzał i nie szanował to się chociaż coś działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SennaRot napisał:

Jaka to musiała być miłość głęboka, że wytatuował sobie jej imię oraz imię jej czwórki dzieci.

Miłość, czyli ciężkie zatrucie hormonami zakochania. Tak jak np. po alkoholu robi się bardzo głupie rzeczy tak samo w stanie uzależnienia od kobiety. Później po wytrzeźwieniu człowiek się zastanawia co tu się stało i jakim cudem :D.

 

Ciekawa logika pań - "skoro tamte imiona wytatuował na jednej ręce to czy moje imię wytatuuje na drugiej?"... czyli wszelkie zwyczaje z poprzednich związków mężczyzna musi stosować w obecnym inaczej pani będzie się czuła gorsza. Ale by to wyglądało, gdyby mężczyźni tak myśleli :D. "Jolka! Z Robertem jakoś lubiłaś czoko! Szykuj dupe i bez gadania mi tu" :D.

 

W ogóle co tam jest na tym tatuażu:

"Impossible is nothing" + imiona... faktycznie rozum mu wtedy odjęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MaxMen napisał:

Obejrzałem filmik. Kierowała mną chęć jakiejś patologicznej ciekawości i niskiej przyjemności z obejrzenia czegoś obrzydliwego - i nie zawiodłem się, prawie 4 minuty dobrego materiału. Żądza zaspokojona. Ale jestem popierdolony.

 

A tak poważnie: straszny chłam i pranie mózgów w tej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze czekać, aż któryś ancymon zmieni imię lub nazwisko na byłego męża partnerki. Bo ten np. zmarł w wypadku. A rycerz chce jej go przypominać. Wtedy odłoże telefon i stwierdzę "Boże nie mam już sił rywalizować o łono z tymi bohaterami"

 

 

Edytowane przez Szefito
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość to biały rycerz i naiwniak do potęgi entej, samotna matka z 4 bachorów, pewnie każde dziecko innego samca alfa.

Ta Karyna z programu jeszcze bardziej tępa od niego.

Jej podsumowanie: "Ma tak słodką duszę że nie wiem czy potrafiła bym to przejeść". Znaczy że ona potrzebuje bad-boa, prawdziwego skurwiela, który ją zeszmaci a nie tak ciepłego i naiwnego miśka, który jej się znudzi gdy już przejmie jego zasoby.  

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Still napisał:

zostały znaki Kanji :)

 

26 minut temu, Still napisał:

szukal bym drugiej Grażynki

Każdy symbol to jedna sylaba:

Gra - dzin - kha 

Po japońsku oznacza "błogi spokój w kwiecistym ogrodze szczęścia"

26 minut temu, Szefito napisał:

To jeszcze czekać, aż któryś ancymon zmieni imię lub nazwisko na byłego męża partnerki. Bo ten np. zmarł w wypadku. A rycerz chce jej go przypominać

O kuhwa... to wcale nie jest nierealistyczne...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.