Skocz do zawartości

Wytatuował sobie imiona dzieci partnerki


MaxMen

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Szefito napisał:

To jeszcze czekać, aż któryś ancymon zmieni imię lub nazwisko na byłego męża partnerki. Bo ten np. zmarł w wypadku. A rycerz chce jej go przypominać. Wtedy odłoże telefon i stwierdzę "Boże nie mam już sił rywalizować o łono z tymi bohaterami"

 

 

Coś w tym stylu zrobił Solorz-Żak ,  nazwiska ma co prawda nie po facetach ale po obydwu żonach. Ale nie sądzę żeby tak kumaty gość robił to z "wielkiej miooości".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jaro670 napisał:

ale po obydwu żonach. Ale nie sądzę żeby tak kumaty gość robił to z "wielkiej miooości".

Ooo, nie wiedziałem, ciekawe. Może jest wytłumaczenie w zawieraniu miliardowych kontraktów - "o przepraszam, ten kredyt brał pan Kowalski, ja się nazywam Nowak-Malinowski!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten od Amber G. też zmieniał nazwiska z P. na S. czy odwrotnie. Przyjął nazwisko żony, ponieważ wcześniej oyebau pospólstwo na raczej małą kasę, więc przykrył tym tę aferkę czyszcząc se przedpole do afery na skalę mega.

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.