Skocz do zawartości

Sprawdzacie gume po?


fischer

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zacząłem mieć paranoję i po każdym stosunku sprawdzam gumę pod wodą czy aby na pewno jest cała i nic z niej nie cieknie.

Przez to seks zaczął być trochę stresujący. Jak to jest u Was?

Czy jeśli nie widać pęknięcia gołym okiem i wacka na zewnątrz to można przyjąć, że wszystko jest ok? Pytam bo nigdy nie pękła mi guma i nie wiem.

  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedy pękła było to widoczne. Nie wiem czy w ogóle może pęknąć tak by pęknięcie było małe. Jeśli to nie przecięcie to pęka "po całości".

 

Nie wiem czy można uniknąć takich stresów. Mnie dość długo trzymało, że mi się zsunie kiedy nie będę przytrzymywał ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko jak zawiążesz prawie bez powietrza w środku i owiniesz papierem to pójdzie siłą rozpędu, u mnie dało radę wiele razy. 

W dłuższych relacja lubię bez, daje do gęby i ma być połknięte, kończę na ciało i sam wycieram kawałkiem papieru albo dopiero blisko finiszu zakładam mundurek. Zero wpadek odpukać do dziś. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przez to seks zaczął być trochę stresujący. Jak to jest u Was?

Ale nie rób sobie żadnego stresu, czemu seks zaczął być dla Ciebie stresujący?

 

Jasne, ja sprawdzam gumę, ale co to ma ze stresem? Normalna czynność po. Ściskam prezerwatywę palcami i przejeżdżam od początku do końca - jeśli nic nie wypłynęło to git.

Nie wiem jak wygląda guma po pęknięciu, bo mi się nie zdarzyło, ale skoro panowie mówią że pęka cała, no to pewnie tak jest. Czynność 3 sekundy i co za problem, nie rób z tego niewiadomo czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.