Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Tomko

Krupińska i Karpiel-Bułecka

Recommended Posts

Witam.

 

Poranna prasa jak zwykle a tu taki artykulik:

 

https://www.pudelek.pl/artykul/137839/krupinska_narzeka_w_fakcie_nikt_mnie_nie_podrywa/

 

Panowie - obstawiacie, że za ile będzie skok w bok albo rozwód? :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"W ogóle nie jest o mnie zazdrosny! - zdradziła Paulina. Szczerze mówiąc, czasami chciałabym, żeby był zazdrosny. Wydaje mi się, że to wynika z jego dojrzałości."

 

To też jest głupie wnioskowanie. Ja nie byłem o swoją myszkę zazdrosny w ogóle, ba, nigdy by mi nawet nie przyszło do głowy, że jakikolwiek inny facet mógłby ją interesować oprócz mnie. A jednak się przeliczyłem. Także to nie jest żadna niedojrzałość, raczej głupota. To, że jesteś pewny siebie to jedno, ale nigdy nie myśl, że to jakaś gwarancja na cokolwiek. Możesz nie bać się konkurencji a ona i tak może się pojawić i zgarnąć Ci Twoją Panią. Nie ma reguły.

 

A co do potrzeby atencji to wiadomo, że kobieta nie może bez niej żyć - stare babki zazwyczaj nie potrafią żyć bez trucia i psucia życia innym wokoło - nie mogą przeżyć że już nikt się nimi nie interesuje. Nie mają naturalnie tego co facet, czyli natury samotnego łowcy, który w chuju ma czy ma atencję, czy nie. Przecież ponad 70% użytkowników instagrama to kobiety.

 

A co do głównego pytania: ciężko powiedzieć, o ile Bułecka ma wysokie SMV i do tego nie popełnia podstawowych błędów (zazdrość, etc.) co już mu daje sporo co do utrzymania relacji, o tyle w dzisiejszych czasach, przy babskim spierdoleniu - naprawdę ciężko być tu czegoś pewnym.

Edited by zwirowski
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest zazdrosny - źle. Nie jest zazdrosny - źle. Tak to się żyje z kobietami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze, że nie pokazuje zazdrości. Trzyma ramę. A właśnie ten bulecka to wg Was(może jakaś samica się wypowie) jakie ma SMV za wygląd? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mpawel5 Nie wypowiedzą się, bo jest poza rezerwatem. Dla mnie koleś SMV wysokie. Niby góral, jeszcze muzykant, wysoki, brzydki też nie jest.

Edited by Tomko

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minut temu, mpawel5 napisał:

Dobrze, że nie pokazuje zazdrości. Trzyma ramę. A właśnie ten bulecka to wg Was(może jakaś samica się wypowie) jakie ma SMV za wygląd? 

Dla mnie on wygląda wieśniacko, jakby był po jakiejś zawodówce z IQ 90. 

Ale jeśli chodzi o preferencje Pań, to ma on branie i to duże i to nie tylko dlatego, że jest znany - podoba się czysto ze względu na wygląd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Tomko napisał:

@mpawel5 Nie wypowiedzą się, bo jest poza rezerwatem. Dla mnie koleś SMV wysokie. Niby górach, jeszcze muzykant, wysoki, twarz kanciasta. 

A to sorki. Nie znam jeszcze wszystkich zasad. Czyli jakas 8-9? Wiem, że się podoba kobietom. Dla mnie koleś taki se z gęby. Już ten jego bratanek, Stanisław chyba, jest wygledny bardziej. 

Edited by mpawel5

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mpawel5 W tym światku celebryckim to każdy z każdym tam się rucha. Jakby był szarym człowiekiem to SMV na pewno blisko 9. W tamtym kręgach może być trochę niżej. Krupińska brzydka nie jest. Pomijając fakt, ze głęboko w jej oczach mieni się potylica, to jednak niejeden by ją zalał pod korek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak się pytam z ciekawości. W ogole to powinien być jakiś temat że zdjęciami znanych pań i panów i ich SMV za wygląd. Tak żeby mieć skalę jakąś. 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

Paulina nigdy nie ukrywała, że jej największym marzeniem jest ślub i założenie rodziny

wow :)

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kobiety mają nieustanne parcie na bycie w środku wydarzeń. Im bardziej znana (lub ładna) kobieta, tym bardziej zależy jej na ciągłej uwadze ze strony otoczenia. Często dzieje się to podświadomie, ale dzieje się. W świecie celebrytów atencja = wartość. Im więcej uwagi poświęcają ci media, tym większa jest twoja wartość (na rynku reklamy, w produkcjach). Rzekoma Paulina podejrzewam, że podbijała sobie ego prasówkami rozpływajacymi się nad ślubem i faktem wyjścia za mąż za kogoś znanego. A teraz, po ślubie, temat ucichł i powoli znika ona z krajobrazu mediów. Innymi słowy jej wartość maleje. I nie ma nic w swoim arsenale, by te media z powrotem sobą zainteresować. Jest ładna i tyle - nic poza tym nie jest w stanie wymyślić.

 

To prawidło niestety często prowadzi do chorób psychicznych w świecie celebryckim (to tyczy się też facetów). Z mało znanej osoby nagle stajesz się kimś rozpoznawalnym i kimś kogo wszyscy chcą śledzić. A jak twoja gwiazda przygaśnie, nie radzisz sobie ze spadkiem wartości. 

 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, mpawel5 napisał:

Tak się pytam z ciekawości. W ogole to powinien być jakiś temat że zdjęciami znanych pań i panów i ich SMV za wygląd. Tak żeby mieć skalę jakąś. 

popieram, sam bym chciał się porównać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mpawel5 Coś wyszukiwarka forumowa szwankuje. Ogólnie poniżej musisz przeglądać te działy - seks, związki, randkowanie. 

https://subiektywnieofinansach.pl/walentynki-smv-seks-randka/

 
Tu jest temat założony przez gościa z kompleksem wzrostu, nie zwracaj uwagi, ale przekminy są też na temat SMV. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • By Rodanek
   Przeglądając prasę znalazłem taki oto rodzynek z życia "sfer" celebryckich. Nie wiem czy to od promieniowania czy od słońca a jednak mam bardzo zmieszane a nie wstrząśnięte odczucia.
                   
                                                                         https://www.pudelek.pl/artykul/146257/weronika_rosati_w_amerykanskich_dokumentach_nazwisko_ojca_nieznane/
  • By Normalny
   Tak się zastanawiam, celebryci i aktorzy z pierwszych stron gazet mają raczej pieniądze - za jeden nawet słaby film potrafią zarobić parę milionów dolarów. Szczególnie w USA. Starczy nawet gdy jest posucha z propozycjami nowych filmów.
   Mają ci aktorzy managerów, mają kolegów z branży co popłynęli finansowo na rozwodach, mają prasę i internet aby dowiedzieć się o co "kaman" - jest się kogo spytać. Absolwenta prawa mogą się spytać i powie im co i jak.
   Ale nie ... oni wciąż popełniają te same błędy. A to przecież nie film - Małżeństwo Nicolasa Cage’a trwało 4 dni. Jego żona domaga się alimentów.
   https://www.wprost.pl/swiat/10210718/malzenstwo-nicolasa-cagea-trwalo-4-dni-jego-zona-domaga-sie-alimentow.html?pr=10210169&pri=2#Carmen-Electra-i-Dennis-Rodman-9-dni
    
   W marcu aktor przysięgał wizażystce Erice Koike, że nie opuści jej aż do śmierci. Jednak już cztery dni później, złożył wniosek o unieważnienie małżeństwa. Teraz Koike domaga się alimentów.
   W sobotę 23 marca 2019 roku Nicolas Cage i wizażystka Erika Koike pobrali się w Los Angeles. Jeszcze tego samego dnia otrzymali akt małżeństwa. Jak się jednak okazało, formalny związek Cage'a z Koike może trwać rekordowo krótko. Magazyn „People” podał, że aktor cztery dni po ślubie złożył wniosek o unieważnienie małżeństwa. Z kolei z relacji świadków, które przytacza Daily Mail, wynika, że aktor w czasie ceremonii był pijany i sprawiał wrażenie, że nie chce się żenić.
   Jak podaje TMZ, żona Nicolasa Cage’a „nie przejmuje się tym, że byli małżeństwem tylko przez pół tygodnia i domaga się alimentów”. Erika Koike podobnie jak jej mąż, chce rozwodu. Jednak twierdzi, że nie ma podstaw do unieważnienia małżeństwa. Wizażystka przekonuje, że związek z Nicolasem miał negatywny wpływ na jej karierę. Co więcej, uważa, że zamieszanie związane ze sformalizowaniem ich relacji, „zniszczyło jej reputację”.
    
   Kiedyś pan Nicolas był już ochajtany ... bodajże przez 3 miesiące.
  • By luter1
   Zaciekawił mnie odcinek "TIK TALK" na Youtube ukazujący jakie DEBILIZMY oferuje nam Allegro w tzw. 
   BLOGU EKSPERCKIM" tym razem odnośnie Zegarków - Jak się ciekawie składa wszystkie te wysoce logiczne 
   i pożałowania godne "PORADY" zamieściły "EKSPERTKI" (słownie.: Kobiety) mające najwyraźniej ŻADNE pojęcie odnośnie 
   opisywanych tematów oraz wysoki współczynnik braku logiki czy konsekwencji w opisywanych treściach ...  
    
    
  • By Krogulec
   http://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/johnny-depp-amber-heard-split-8052291#rlabs=3%20rt$sitewide%20p$3
    
   Do czego zdolna jest kobieta
   2 dni po śmierci jego matki, facet w żałobie, a ona mu pozew o rozwód w takim stanie. Nie dość że cierpi w jednej sprawie, to ona nie liczy się nic a nic z nim tylko wybiera specjalnie najgorszy moment by jeszcze bardziej go zniszczyć. Ciekawe za co? Mści się? Czy zabawa to dla niej?
    
   Dobrze że wpisała tylko różnice w charakterach jeśli chodzi o powód rozwodu, a nie zwaliła całą wine na niego
    
   4 lata znajomości, 1.5 roku małzenstwa. i tak duzo jak na dzisiejsze czasy. Szuka nowego bolca, choc
   pewnie juz go ma zaklepanego wcześniej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.